Yüzme Öğrenmek İçin Büyük Fırsat;

Yüzme öğrenmek İçin büyük fırsat var yıllardır yüzme öğrenmek istemiş bir türlü fırsat bulamamış yada imkanınız olmadığı için kursa katılamamış olabilirsiniz. Bugün Ülke genelinde artık her yerde havuz yapıldığı için bu düşüncenizi yerine getirebilirsiniz. Artık devletin başlattığı ücretsiz yediden yetmişe yüzme bilmeyen projesine katılarak yüzme öğrenebilirsiniz.

Yüzme öğrenmek İçin büyük fırsat
Yüzme öğrenmek İçin büyük fırsat

KAMUYA AİT TÜM HAVUZLAR YÜZME EĞİTİMİNE AÇILDI

Özellikle Gençlik ve Spor Bakanlığı bu yıl düzenlediği yeni kampanyalara öncülük etmektedir.İl müdürlüklerine gönderilen genelgeye göre yüzme bilmeyen her vatandaşa yüzme öğretilmesi yönünde olmuştur. Son yıllarda Ülkemizde meydana gelen boğulma  artış nedeni ile böyle bir kampanyanın etkili olması için portatif havuzlar tüm 81 il için sipariş edilmiş ve havuzların kurularak faaliyete başlanmıştır.Gelin sizde öğrenin

Yüzme öğrenmek İçin
Yüzme öğrenmek İçin

 

SUYUN KALDIRMA KUVVETİNDEN YARARLANMA

Yüzme Kursu çalışmalarında en önemli konulardan biri de suyun kaldırma kuvvetinden yararlanarak suda durma çalışmasıdır.En çabuk öğrenilecek suda durma tekniği kurbağalama olmalıdır. ancak bu tekniği uygularken baş dışarıda olmalıdır. Yüzme öğrenmenin en kolayı önce suda durmayı çözerek diğer teknik olan serbest yüzme, kelebek yüzme, sırtüstü ve kurbağalama tekniğini öğrenmek olacaktır.

Yüzme Kursu
Yüzme Kursu

GÜVENLİ ÖĞRENMEK İÇİN ANTRENÖRDEN EĞİTİM ALIN

Güvenli eğitim için iyi bir antrenörden eğitim alın. Antrenör Yüzmeyi yeni öğrenenlere model olarak hatalı hareketleri en aza indirmelidir.Yapılan en çok hata suya dikey olarak durma hatasıdır.Amaç suya uyumlu hareket etmek olmalıdır. Vücudu sıkmadan hareketi kolayca doğru bir şekilde uygulayabilirsiniz. antrenörler güven duygusunu aşılamak için suya girerek size model olmalı ve örnek gösterimi yapmalıdır.

HERKES YÜZME ÖĞRENEBİLİR

Yaşınız ne olursa olsun yüzme öğrenmek için geç değil. Ülkemizde artık rahatlıkla iyi ve güvenilir bir yüzme kursu araştırması yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Bizim sizlere önereceğimiz en güvenilir aquakamp kurumunun yüzme kursları olacaktır. Hayatınızda yakalayacağınız çok geç kalacağınız bazı fırsatlardan biri de yüzme olmuştur. Hayatınızın her alanında karşınıza çıkar özellikle tatil ve denizlerde. Sizlerde bu değişikliği kolaylıkla yapabilirsiniz.  Haydi yüzmeye…

YÜZME ÖĞRENMEK İÇİN BÜYÜK FIRSAT
Etiketlendi: