2019 Aquakamp Yaz Gençlik Kampı başlıyor. Eğlence, Doğa, Spor, İngilizce Dil Eğitimi ve Tatil, sizleri bekliyor. İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, ADANA, BURSA, ANTALYA başta olmak üzere tüm illerimizden Öğrencilerimiz katılıyor.

Gençlik Kampı görüntülerimiz aşağıdaki gibidir.

2023 Gençlik Kampı

                                   GENÇLİK KAMPI VİDEOSU İZLE

GENÇLİK KAMPI YERİ

Antalya-Kemer/Çamyuva

Gençlik Kampı Türkiye nin en Güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılar AQUA KAMP alanında konaklayacak. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Gençlik Kampı, Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Gençlik Kampları merkezi Antalya ya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılar, Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç – dört veya beş kişi olarak konaklayacaklar.

Gençlik Kampı olarak Kampçılar, Her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

GENÇLİK KAMPI YAŞ GRUBU

YAŞ GRUBU: 
09 – 17 yaş aralığında tüm öğrencilere yöneliktir.

Her Dönem Kontenjanı : 50 kampçı

ULUSLARARASI YAZ  KAMPI PROGRAMI

KAMP DÖNEMİ 

1.Dönem                     :  04 Temmuz 2023 – 14 Temmuz 2024 

2.Dönem                     :  17 Temmuz 2023 – 27 Temmuz 2024 

Dönem Fiyatımız    :  21.500 TL + KDV (1720 TL)

Ödeme Planı: Nakit , Banka Havalesi, EFT, FAST veya Taksitli olarak yapabilirsiniz.

Ücrete Dahil Olanlar

Gençlik Kampları, Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, çamaşırhane hizmetleri, İngilizce pratik dersleri, Aktiviteler, Sosyal ve Sportif faaliyetlerin Araç ve Gereçleri, Geziler, Sağlık hizmetleri (Gençlik Kampı, Reviri imkanıyla) Güvenlik ve denetim,  AQUA Tişörtü, Gençlik kampları Ücretine dahil olan hizmetlerdir.

Ücrete Dahil Olmayanlar

Gidiş – Dönüş yol Ücreti, Uçak bileti, Otobüs bileti, Gençlik Kampı, revir imkanlarını aşan ilaçlar ve Sağlık hizmetleri, Su sporlarında;  jet ski ve paraşüt Gençlik Kampları Ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

 

YAZ KAMPI AKTİVİTELERİ


SU SPORLARI

Gençlik Kampında, Antalya -Kemer sahil şeridinde bulunan, Kamp merkezine 300 mt uzaklıktaki fantasia Tatil Köyü Su Sporların da Banana – Sörf – Ringo – Süper mabel -Jet ski -Paraşüt- Kano gibi Aktiviteleri

Yapma imkanı bulacaklar. Gençlik Kampı‘nda,  Profesyonel Su Sporları Ekibi ve Hocalarımız eşlik edecektir.

WordPress Image Gallery Plugin

DALIŞ EĞİTİMİ

ilk kez Su Altının büyülü Dünyasıyla tanışacak Gençlik Kampı’na Katılan Öğrenciler, Eğitim sırasında alacağı teorik bilgiler sizi Dalış’ta uygulanan bazı kuralların neden o şekilde uygulandığı konusunda aydınlatacak, kullanacağınız dalış Ekipmanını  yani (A,B, C, Ekipmanı) Bunlar; PALET, MASKE, ŞNORKEL i yakından tanıyacaksınız ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri Öğrenecekler.  Gençlik Kampında, Kampçılar, Önce Teorik , Sonra havuzda Tüplerle, Dalış Eğitimi ve sonra deniz dalışıyla Programını tamamlar.

WordPress Image Gallery Plugin

BİNİCİLİK EĞİTİMİ

En çok sevilen Sporların başında gelen Binicilik stresten uzaklaşma ve ruhsal dinginlik için tercih ediliyor. Gençlik Kampında, At binme binicinin postür ile ilgili tüm kaslarını eşsiz bir şekilde çalıştıran, vücut için etkili bir spor olarak kabul ediliyor. Ayrıca Dünya da hayvan ile birlikte yapılan tek spor dalı.

Gençlik Kampındaki Öğrenciler, Ahırlarda Atları havuç ve elma ile besledikten sonra, Eğitmenler eşliğinde Manej alanında Ata binmeyi Öğreniyorlar. Gençlik Kampı Öğrencileri, Binicilik Eğitiminden sonra Harika bir orman turuyla sporlarını tamamlıyorlar.

WordPress Image Gallery Plugin

PAINTBALL

Gençlik Kampının en Çok sevilen Etkinliğidir. Paintball boya topu ve strateji ile oynanan bir oyundur. Gençlik ve Spor Bakanlığından onaylı, Sahalarımızda Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından yetki verilmiş Personel istihdam eder. Kemer lokasyonuna yakın Göynük beldesinde yer alan Kemer Paintball sahamız 10.000 m2 lik alana sahiptir. Kampçılar bu alanda paintball oynayarak Eğlencelerini  tamamlar.

WordPress Image Gallery Plugin

YÜKSEK İP PARKUR

Gençlik Kamplarında Öğrencilerimizin Adrenalini En çok Hissettikleri ve en çok sevdikleri bir Aktivitedir. Ağaç tepelerinde veya direkler üzerinde halat köprüleri, tüp tünelleri, titrek köprüler, denge kirişleri, dev salıncaklar, tırmanma panoları, tırmanma ağları gibi onlarca birbirinden farklı ve eğlenceli adrenalin dolu turları Kampçılar yaşar.

Yüksek ip parkurları çeşitli yüksekliklerde bulunabilir. Gençlik Kampına Katılan Öğrenciler,Burada sürekli ileri bir emniyet sistemi ve dağ sporları için geliştirilen donanımla emniyete alınmıştır.

WordPress Image Gallery Plugin

ALTERNATİF AKTİVİTELER

Gündüz Aktiviteleri; İzcilik – Çadır Kurma & Çadırda Konaklama – Okçuluk ve Plaj Voleybolu
Gece Aktiviteleri      : Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback


TARİHİ TURİSTİK GEZİLER

Gençlik Kampları Gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiye nin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos,  Fasalis, Perge, Antalya Kale içi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalya‘da bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiye nin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA parkta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.

WordPress Image Gallery Plugin

İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Gençlik Kampımızda, gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılar kimi zaman Gruplar halinde, kimi zaman Yaş Gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir İngilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık 30 saatlik İngilizce dersleri verilir. Gençlik Kampları, Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil Eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu Sportif ve Sosyal etkinliklerle Kampçılar uygulamalı olarak İngilizce Eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.


KONAKLAMA

Gençlik Kampı, Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılar, On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Ahşap Bungalovlardan oluşmaktadır.  Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, bulunmaktadır. Kamp merkezi Antalya‘ya 20 km. Hava alanı’na 30 km mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılar Bungalovlarda her odada Yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklar.

WordPress Image Gallery Plugin

EĞİTMENLER

Gençlik Kampları, Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçıların atacakları her adım Eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.


GÜVENLİK

Gençlik Kamplarında, Emniyet Otel Güvenliği tarafından sağlanacak ve Gençlik Kampı yetkilileri tarafından da desteklenecektir. Ayrıca geceleri nöbetçi Eğitmenler görev yaparak Güvenliğin devamlılığını sağlayacaklardır.


SAĞLIK

Gençlik Kampları olarak en hassasiyet gösterdiğimiz konu sağlık konusudur. Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca Sağlık Personeli bulunmaktadır. Daha acil ve komplike Sağlık sorunlarıyla karşılaştığımızda ise Kemer‘de bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESİ  bizlere sağladığı yirmi dört Saat Doktor ve Ambulans hizmeti devreye girer.


ULAŞIM

Yaz Kampları söz konusu olduğunda kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için Şoför seçiminde ekstra hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü Sağlık ve Güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. isteyen aileler çocuklarının ulaşımında uçağı tercih edebilir ya da kamp alanına kendileri teslim edip bitiminde ise kendileri teslim alabilirler. Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı hava alanında gurup liderleri karşılar ve servisle gençlik kampları merkezine getirir.


YEMEK

Gençlik Kampları denilince akla ilk gelen şeylerden biri aktivitelerle birlikte harcanan enerjilerdir. Haliyle kampçılar  kaybettikleri enerjiyi sağlıklı şekilde yeniden almaları için yemek listelerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiye‘nin köklü markalarının ürünleri tercih edilmektedir. Beslenme programımız günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra Aparetif öğünlerle de desteklenmektedir.

WordPress Image Gallery Plugin

GENÇLİK KAMPI HATIRASI

AQUA Kampa, katılan tüm kampçılar AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda Kamp süresince yapılan Eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Sosyal Medyada Aqua Kamp Facebook sayfasından velilerimiz için günlük aktiviteleri fotoğraf olarak aktarılır ve Öğrencilere ilerde Gençlik Kampları hatırası olarak hediye edilir.


KAMPTAKİ ÖRNEK BİR GÜNÜMÜZ

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 İngilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Not: Örnek programda bulunan aktiviteler hava durumu, çevre faktörleri vb durumlarda Kamp yönetimi değişiklik yapılabilir.

Gençlik kampları için programladığımız Kamp günü bu şekilde olup her anında Çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.