Özel Yüzme Dersi 

Özel Yüzme Dersi bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Özel yüzme dersi kimler almalı gerekli mi? İlla özel ders almalıyız gurup dersinde yüzme öğrenilemez mi? İşte tüm bunları ve  bugüne kadar yüzme sporuna bir çok başarılı Milli sporcular yetiştiren ve bir çok özel yüzme kampı organizasyonu düzenleyen Aquakamp en bilindik kulüp olma özelliğini taşımaktadır. Kursiyerler için çalışma yapılan havuzlar dikkatle seçilmekte sağlık ve hijyene önem verilerek titizlikle takip edilmektedir.

 

Kulüp Olarak Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Burhan Felek Yüzme Havuzu
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

ÖZEL YÜZME DERSİ KİMLER ALMALI?

Özel Yüzme dersi almadan önce araştırmanızı iyi yapmanız gerekmektedir. Özel Yüzme dersi eğitmeni seçimi önemlidir. Eğitmen seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar önemlidir. Antrenörlük belgesi var mı? yada spor Akademisi mezunu mu? yani yeterlilik belgesi var mı? Daha önce yetişkinlere veya Çocuklara bire bir eğitim vermiş mi? Kaç yıldır Yüzme eğitimi tecrübesi var gibi sorulara cevap bulmanız gerekmektedir. Bire bir ders uzmanlık ister.

Antrenörü suya girmeli, Hareketleri göstermeli ve Model olmalı ve en önemlisi emniyetiniz için Antrenörün suda olması gerekmektedir,eğer bunları yapmıyorsa, Özel Yüzme dersi  yeterli olmayacaktır. Antrenörünüz sizin Psikolojinizi çabuk çözmelidir.

Su korkunuz çok fazlaysa, Daha önce boğulma tehlikesi atlatmışsanız, Panik atak varsa böyle bir ders almalısınız. Tabi ki Özel Yüzme dersi yüzme öğrenmenin kısa yoludur. Özel Yüzme dersi her zaman performans olarak daha etkilidir. Öğrenme açısından daha kısa zamanda yüzmeyi öğrenmiş olacaksınız. Özel Yüzme dersi , Gurup derslerine göre Ücreti biraz fazla olabilir,  ancak daha etkili bir yöntemdir.

 

ÇALIŞMA YAPTIĞIMIZ HAVUZLAR

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu
Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu
Point Hotel Havuz
Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı
Anadolu Yakası
Taksim Point Hotel – Yüzme Havuzu
Avrupa Yakası


ÖZEL YÜZME DERS PROGRAMI & FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 Fiyat  sorunuz!
2 KİŞİ 8 Fiyat  sorunuz!

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur. Kendi Yüzme havuzunuzda yada sitenizdeki havuzunuzda


ÖZEL YÜZME DERSİ İÇERİĞİ

  • Özel Teknik Yüzme Kursu
  • Stil Eğitimi İçin Özel Yüzme Kursu
  • Fizyoterapi amaçlı Özel Yüzme Kursları
  • Özel ders ile Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı Özel ders
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı Özel  Kurs Antrenmanları.
  • Skalyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.
Özel Yüzme Dersi
Özel Yüzme Dersi

ÖZEL YÜZME DERSİ ARAŞTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Öncelikle programlarını araştırırken ;  Özel Yüzme Kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 23 yıllık tecrübemiz ile, Özel Yüzme Kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve Yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziki yönden hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

 

Aqua Yüzme Havuzu

Bire bir eğitim faydası ve etkisi en yüksek özel yüzme dersi uğruna şiirler yazılmış olsa da ayaklar yerden kesilir özledim dersen arayıp bulsana