Yaz Kampına Nasıl Giderim,

Yaz kampına nasıl giderim sorusunun cevabını size vermek isterim. Çocuklar hangi kampa gitmek istediğini araştırma yaparak belirlemeli ve Aile içerisinde karar vermelidir. Aquakamp olarak biz size danışmanlık yapmayı ve iyi bir planlama yapmak isteriz.

yaz kampı
yaz kampı

YAZ KAMPI ADRESİ

Yaz kampına gitmek isteyen öğrenciler öncelikle adresi almak için Antalya / Kemer bölgesindeki konum bilgileri olan sarı ören mah, No; 35 Çamyuva /Kemer adresine gitmesi gerekir. Yaklaşık hava alanına 25 km uzaklıkta Antalya şehir merkezine 15 km uzaklıkta olan kamp merkezi her çocuğumuza açıktır.

Gençlik Kampı
Gençlik Kampı

KAMPA NASIL KATILABİLİRİZ

Kampa katılmak için Aileniz ve sizin birlikte seçtiği kuruma önce ön kayıt yaptırmalısınız. Kamp yetkilisi sizi en kısa sürede arayarak detaylı bilgilendirme yapması gerekir. Kayıt için gerekli evrakları temin ettikten hemen sonra kesin kayıt yapılmış sayılır.

Öğrenci Kampı
Öğrenci Kampı

KAMPA ULAŞIM NASIL SAĞLANIR

Gitmek istediğiniz kampa ulaşımı ister hava yolu, İsterse kara yolu ile sağlayabilirsiniz. Kampa katılımı daha keyifli duruma getirmek için en yakın arkadaşınızı yanınıza alarak katılabilirsiniz. Haydi çocuklar yaz kampına….

YAZ KAMPINA NASIL GİDERİM
Etiketlendi: