Yaz Kampı Ne Zaman Başlıyor;

Yaz kampı ne zaman başlıyor? sorusuna cevap vermek gerekirse .Çocukların en çok merak ettiği yaz tatilinin başladığı bu aylar da  Çalışan anne ve babalar okulların kapanması ile çocuklarını nereye göndersek yada hangi kursa göndersek diye kara kara düşünmektedir.

Yaz Kampı Ne Zaman Başlıyor

ÇOCUKLAR RAHATLAMAK İÇİN KAMPLARA GİDİN

Çocuklar rahatlamak ve salgının etkilerini azaltmak için kamplara gitmelisiniz. Yaşıtlarınız yurt içinden ve yurt dışından sizleri bekliyor. Yaz aylarında çocuk gelişimi açısından spor aktiviteleri yaparak deşarj olmaları sağlanmaktadır. Öğretmenler genel olarak yaz aylarında ders verse de çocuklar  diye sormalarıdır.

Yaz Kampı Gezileri
Yaz Kampı Gezileri

TATİL BAŞLIYOR

Evet en önemli soru yaz kampı ne zaman başlıyor son günler de ard arda yapılan açıklamalara bakılırsa yetkililer en kısa sürede kayıtların başlayacağı yönünde olduğu. Okullar tatile girdi şimdi sorulan tek soru

Yaz Spor Okulu
Yaz Spor Okulu

Haziran ayı içerisin de yani 22 haziran 2020 olarak açılış tarihi belli oldu? sosyal mesafe kuralı dikkate alınarak uygulanacak olan yaz kampı çocuklar arasındaki mesafe kontrol edilerek yapılması planlanıyor. Biz de bu süre dikkate alınarak haydi çocuklar yaz kampı’na diyerek yazımızı sona erdiriyoruz.

Yaz Kampı Ne Zaman Başlıyor 2

YAZ KAMPI NEREDE VE NASIL GİDERİM

Yaz kampı Antalya ilimizin doğal güzellikleri ile ünlü ve Toros dağlarına yakın bir bölgesinde bulunuyor.Bu güzide ilimiz Türkiye sınırları içerisinde kendi merkezimizde bulunuyor.Çocukların ve ailelerin mutlaka görmesi gerekir. Kendi kamp merkezimiz 10 dönüm arazi üzerine kuruludur. Türkiye’nin her yerinden araçla ve uçak ile ulaşım mevcuttur.Servis imkanı ile hava alanından ulaşım imkanı vardır. Gençlerin kendileri de tek başlarına yolculuk yapabilir.

Gençlik Kampı
Gençlik Kampı

 

ÇOCUKLARA KAMPIN ETKİLERİ NELERDİR

Çocuklar üzerinde etkileri yaz kamplarının olumlu etkilerini saymak ile bitmeyecektir.Kendi gelişimlerini çocukluk döneminde tamlamanın en kolay yolu okul dışı eğitimin odak noktası yaz kamplarında verilen eğitimdir.Küçük yaşlarda alınan eğitimin merkezinde kamplar önemli yer tutmaktadır. Kampta liderlik vasıfları gelişerek ilerde ki iş hayatın da öz güve oluşacaktır. Yaşıtları ile sosyalleşmek yeni insanlar tanımak için kamplara katılım son yıllarda artış göstermektedir.Haydi çocuklar yaz kamplarına sizleri de bekliyoruz.Sizleri aquakamp kurumuna bekliyoruz.

 

 

 

YAZ KAMPI NE ZAMAN BAŞLIYOR
Etiketlendi: