Yaz Gençlik Kampları Gezileri

Yaz mevsiminin gelmesi ile beraber çocuklarınızı yönlendirmek istediğiniz bir takım aktiviteler olabilir. Biz size bu aktiviteleri hazır bir şekilde sunuyoruz. En özel gezi rotaları belirleyerek onlara şimdiye kadar yaşamadıkları bir duyguyu tatma imkanı sunuyoruz. Yaz Gençlik Kampları Gezileri hakkında daha fazla detaya ulaşarak, kayıtlarımıza başvurmak için personellerimize ulaşabilirsiniz. En sevilen gezi rotalarında yapılacak olan kamp aktiviteleri ile ilgili aklınızda oluşabilecek her türlü soruna ekibimiz çözüm bulabilir.

Yaz Gençlik Kampları Gezileri
Tarihi & Turistik çevre gezileri

İsterseniz tek kişilik, isterseniz de toplu olarak kamp rezervasyonunuzu şimdi gerçekleştirebilirsiniz. Gençlik kamplarının olmazsa olmazlarından olan gezi organizasyonlarının yine en iyisini bizim firmamız düzenliyor. Gezi rehberleri eşliğinde harika bir kampa, merhaba demek için kayıtları kaçırmayın. Kayıtları yaptırdıktan sonra valizinizi hazırlayarak bu eşsiz tatil programının tadını çıkartmaya hazırlanabilirsiniz.

Sizlere bu yaz için hazırladığımız kamp gezilerine ve de hobi faaliyetlerine bayılacaksınız.
Yaz Gençlik Kampları Gezileri

Gezerken Yapılacak Aktiviteler

Gençlerimizin sanatı tanıyacağı aynı zamanda da eğlenecekleri bir tatil için üst düzey eğitim almış danışmanlarla çalışıyoruz. Bu sayede onların hem eğlenmelerini, hem de bu tatilden kendilerine ders çıkaracak, eğitim ve de öğretimler ile ayrılmalarını amaçlıyoruz. Gezi turlarımız, kamp esnasında devam ederken, kamp alanlarında ya da gezi rotalarında karşınıza çıkan her aktiviteden yaralanabilmeniz için şartları oluşturuyoruz.

Düden Şelalesi Antalya şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıktadır.
Aqua Kamp olarak Yaz Gençlik Kamplaeında geziler vardır…

Hayata Yönelik Bir Kamp

Sizlere bu yaz için hazırladığımız kamp gezilerine ve de hobi faaliyetlerine bayılacaksınız. Sahne sanatları, tiyatro ve çocuk sinemalarıyla doyumsuz eğelenecekleri sahnemizde değerli sanatsal zaman geçirecekler. Aynı zamanda kendilerini yapacakları el işi sanatları, resim çizme, gitar dersleri gibi geçlerimizin beynini her yönden geliştirecek her aktivite düşünüldü. Gençlerin zaman geçirecekleri alanlar tamamen doğal, boğucu şehir kirliğinden uzak bir ortamda olacakları muhteşem zamanlar. Gençlerimizin, konaklayacakları yer doğal ortamda olacağı için çok huzurlu bir uyku geçirecekler. Uyandıklarında da, sabah kahvaltılarını, zengin ve de sağlıklı ürünler içeren açık büfemizde sunuyoruz.

Kamp programımızın içinde sizlere sunulan özel gezilerden ücret talep etmiyoruz.
Özel bir tatil yaşamak ve de anı biriktirmek için hala kayıt yaptırabilirsiniz.

Gezilerin Ücreti nedir?

Kamp programımızın içinde sizlere sunulan özel gezilerden ücret talep etmiyoruz. Zaten paket olarak kayıt yaptırdığınız kamp eğer gezi kampı programlarından birisi ise; bütün hizmetler tek bir bedel karşılısında sizlere sağlanıyor. Bu kadar özel bir tatil yaşamak ve de anı biriktirmek için hala kayıt yaptırabilirsiniz.

Gezi rotalarında karşınıza çıkan her aktiviteden yaralanabilmeniz için şartları oluşturuyoruz.
Aqua Kamp sizlere bu yaz için hazırladığımız kamp gezilerine ve de hobi faaliyetlerine bayılacaksınız
Yaz Gençlik Kampları Gezileri