Özel ve Grup Yüzme Dersleri

Yüzme hem spor olarak hem de eğlenceli bir yaz etkinliği olarak oldukça faydalı ve keyif verici bir eylemdir. Bu yüzden aslında anne karnından itibaren yüzme grup dersi becerisine sahip bir canlı olduğumuzu da unutmayarak yüzme sporuna önem göstermenizde fayda vardır. Yaz ya da kış demeden havuz ve deniz gibi ortamlarda özel yüzme dersi ile yüzerek hem vücut sağlığınızı koruyabilir, formda kalabilir ve eğlenceli bir aktiviteye imza atmış olabilirsiniz. Özel ve grup yüzme dersleri veren eğitim kurumumuz sayesinde oldukça kısa bir sürede bu beceriyi yeniden kazanabilmeniz oldukça mümkündür.

Özel ve Grup Yüzme Dersleri
Aqua Kamp tarafından Özel ve Grup Yüzme Dersleri 07 yaştan 77 yaşa kadar yapılmaktadır.

Özel Yüzme Dersleri Nasıl Oluyor?

Aqua Kamp Özel yüzme derslerimizde, yüzme sporunda uzun yıllar harcamış uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz vasıtası ile birebir yüzme dersleri alabilirsiniz. Haftanın size uygun günlerinde belli saat aralıklarında gerçekleştirilen bu birebir yüzme derslerinde yalnızda sizinle ilgilenmekte olan uzman eğitmenlerimiz ile yüzme alanında verimli adımlar atabilirsiniz.

Özel yüzme derslerinde yüzme hocanız ile birlikte bazı egzersizler yapabilir ve çeşitli yüzme becerileri hakkında çalışmalar yapabilirsiniz. Oldukça verimli ve faydalı geçen bu derslerde kısa sürede dilediğiniz şekilde yüzme tekniklerini öğrenebilmeniz de oldukça mümkündür. Hem sıfırdan yüzme becerisini edinmek hem de yüzme becerinizi daha ileri seviyelere taşıyabilmek için özel yüzme derslerimize kayıt olabilirsiniz.

Stilli yüzme öğrenmek için www.aquakamp.com
Aqua Kamp Yetişkin Yüzme Kursları

Grup Yüzme Dersleri Nasıl Yapılmaktadır?

Özel yüzme derslerinin yanı sıra grup olarak işlenmekte olan yüzme derslerine de katılım sağlayabilirsiniz. Arkadaş ortamınız ile birlikte almak istediğiniz yüzme dersleri için bu yöntemi düşünebilirsiniz. Belli gruplar halinde yüzme alanında oldukça uzman olan hocalarımızdan grupça yüzme dersleri alabilirsiniz. Grup yüzme derslerinde bazı durumlarda yüzme hocanızdan bireysel yardım da alabilirsiniz.

Özel ve Grup Yüzme Derslerine yılın 12 ayı boyunca katılım sağlayabilirsiniz
Yüzme Dersi

Yüzme Öğrenmenin Yaşı ve Zamanı Yoktur

İster çocuk, ister genç, ister de yaşlı bir birey olun yüzme becerisi kazanmanın yaşı ve zamanı yoktur. Firmamız sayesinde uzman hocalarımız tarafından verilen özel ya da grup olarak yüzme derslerine kayıt olabilir ve size uygun zamanlarda bu derslere katılabilirsiniz. Yüzme becerisi her insanda bulunan bir beceridir. Dolayısıyla eğitimini aldıktan sonra bu beceriyi yeniden kazanabilmeniz de oldukça mümkündür.

Yüzme Kurslarımız İstanbul Anadolu Yakasında gerçeklemektedir
Aqua Yüzme Yetişkin & Çocuk Dersleri

 

 

Özel ve Grup Yüzme Dersleri