Ücretsiz Yaz Gençlik Kampları

Ülkemizin çeşitli tatil beldelerinde ücretsiz yaz gençlik kampları uygulamasının hayata geçmesini bu yıl planlıyoruz. Kapımızın fonu sayesinde, ücretsiz olarak sizlere bu organizasyonu hazırlıyoruz. Kampın ücretini, girişimcilerimiz, iş adamlarımız ve sivil toplum kuruluşları tarafından karşılanıyor. Gençlerin okul stresini, kafalarındaki o boğucu öğrenme baskısını bu kamp sayesinde atmalarını amaçlıyoruz. Ücretsiz yaz gençlik kampları başvuruları sonunda başladı! 10-17 yaş arası gençlerin bu kampa katılmasını ve kayıt yaptırmalarını bekliyoruz.

Ücretsiz Yaz Gençlik Kampları
Sosyal bir kazanım olan Yaz kampları

İçeriklerimiz

Ücretsiz yaz kamplarımıza, gençlik kamplarını da ekledik. Çok zengin eğlence içerikleriyle doldurduğumuz kamplarımızda; çocuklarımız, mutlu olduğu, doya doya eğlendiği anılar biriktirerek değerli vakitlerini en verimli şekilde geçirecekler. Havuzda istedikleri gibi eğlenecekler. Kaykaylardan kayacaklar. Animasyon gösterilerine katılacaklar. Palyaço ve çeşitli süper kahraman kostümleriyle çocuklara doyumsuz eğlence sunacağız. Gençler eğlendiği zaman enerji harcayacaklar ve acıkacaklar. Çok zengin içerikli açık büfemizde, gençlerin en sevdikleri yiyecekler, en hijyenik, en sağlıklı şekilde gençlere sunuluyor. Basketbol, yüzme, badminton, tenis gibi hem rekabeti yaşamalarını, hem de gençlerimizin en çok gelişecekleri dönemde spor yapmalarını aşılamayı hedefliyoruz.

Yaz kampları katılımcıların sosyalleşmesi açısından da faydalıdır.
Ücretsiz Yaz Gençlik Kampları

Eğlenirken Eğitim

Asıl amacımız olan şey; eğlenirken eğitmek. Gençlerimiz bu kamplarda, arkadaş olma duygusu, yeni ortam, yeni gençler tanıma, tanışma gibi en doğal insani duyguları yaşayacak ve öğrenecek. Bunları öğrenirken onlarla hem arkadaşlık, hem de yol gösterecek bir ekibimiz olacak. Ekibimizde ki eğitmenler, gençlerimiz için serbest zamanlar bırakarak, gençlerimizin havuza girmesini, kendilerini özgür hissederek, eğlenmesi, arkadaşlarıyla dostça vakit geçirmesi için alan yaratıyoruz. Ama belirli zamanlarda gençlerimize saygı, sevgi, aile, arkadaşlık gibi en güzel duyguları aşılayacak faaliyetleri de eğlenceli bir şekilde sunuyoruz.

Gençlik kamplarında yapılan geziler gidilen lokasyonuda renklendirir.
AQUA Yaz Kampı

Gençler Başvurular Başladı!

Bazı konularında uzman kişiler, temel genç kişilik eğitimlerini, gençlere vererek onların gelişimsel zekalarına ve de kariyer planlamalarına olanak sağlıyor. Gençlere kişisel bakım, sağlıklı yaşam gibi konularda da, uzman kişiler tarafından eğitim verilmesini kolaylaştırıyoruz Kayıtlarımız başlamışken, acele ederek yerinizi ayırtın. Değerli aileler ve değerli gençler; bu fırsatı bir daha asla bulamazsınız. Amacımız, eğlenirken aynı zamanda, gençlere saygı, sevgi, bir şeyleri paylaşmak gibi duyguları da aşılamak. Hem de ücretsiz!

09 / 17 yaş aralığında her genç Kamplarımıza katılabilir.
Türkiye Gençlik Kampları 2019

 

 

 

Ücretsiz Yaz Gençlik Kampları