İstanbul Yaz Kampı 2019

Yoğun geçen bir yılın ardından çocuklarınız için hem eğitici hem de eğlenceli etkinlikler sunan firmamız uzun yılların tecrübe ile İstanbul yaz kampı 2019 içeriklerini oluşturmuştur. Her çocuğu yeteneğine ve beğenisine göre etkinliklerin olduğu firmamızda çocuklarınız ile yakından ilgilenecek birçok personel istihdam etmekteyiz. Çocuk gelişimi ve rekreasyon konusunda eğitimli olan bu personellerimiz çocuklarınızı eğlenirken öğrenmeleri için gerekli olan etkinlik planlarını büyük bir titizlik ile hazırlamaktadırlar. Sizler de web adresimiz aracılığı ile video ve görsellere bakarak eğitimlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir çocuğunuzu gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.

İstanbul Yaz Kampı 2019
Gençlik Kampı

Yaptığımız Etkinlikler Nelerdir?

Firmamız öncelikle velilerimiz ile görüşüp beklentilerini öğrenmekte ve daha sonra çocukları bir dizi testten geçirerek bu iki seçenek doğrultusunda etkinlik planı yapmaktadır. Eğlenceli spor ve grup çalışmaları üzerinde yoğunlaşan firmamız bu etkinlikleri ile çocuklarınızın yeni sezona zihinsel ve fiziksel olarak daha etkin şekilde girmelerini sağlamaktadır. Bu etkinliklerin yanı sıra çocukların doğa ile tanışmalarını da sağlayan firmamızda çocuklarınızın özel günleri de kesinlikle unutulmamakta ve onların unutamayacakları bir yaz kampı geçirmeleri sağlanmaktadır.

Yaz Kamplarında Dalış (Scuba) en sevilen aktivitelerden birisidir
AQUA KAMP Yaz Kampları

Etkinlikler Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Firmamızın belirli amaçlar doğrultusunda yaptığı etkinler sonrası çocuklarınız kamp bitişi sonrası öz güvenleri yüksek ve fit birer birey olarak yaşamlarına devam ederler. Yapılan grup çalışmaları ile sosyal birer kişilik kazanan çocuklarınız yaşamlarını daha girişken ve bulundukları ortama daha kısa sürede ayak uyduran kişiler olurlar. Paylaşmayı ve beraber bir şeyler yapmanın zevkine varan çocuklarınız arkadaşları arasında sevilen ve tanınan bireyler haline gelirler.

Kmpçıların bir kısmı binicilik yaparken...
İstanbul Yaz Kampı

Ücret Aralığı Nedir?

Belli bir ücret aralığı olmayan firmamızda ücretler alınacak hizmetin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Web adresimizde bulunan canlı destek birimi üzerinden hizmet paketlerini ve ücretleri bildiren firmamız çocuklarınıza en kaliteli yaz kampı hizmetini en uygun fiyatlar ile vermektedir. Firmamızda fiyatları çocuğunuzun kaç gün eğitim alacağı ve hangi hizmetlerden faydalanacağı gibi seçenekler etkilemektedir. Hangi hizmet kapsamı tercih edilir ise edilsin çocuklarınıza unutamayacakları bir yaz dönemi geçirecek olan çocuklarınızın yaz kampı sonrası değişimlerini sizlerde net olarak göreceksiniz.

Her çocuğu yeteneğine ve beğenisine göre etkinlikler yapılmaktadır
Yaz Kampı Yeni Sezon 2019
İstanbul Yaz Kampı 2019