En İyi Yaz Gençlik Kampı

Yaz tatili geldi ve birçok öğrenci karnesini alarak, okuluna son verdi. 3 ay boyunca boş zamana sahip olan gençler, bu boş zamanlarını iyi değerlendirmeli ve kendileri için uğraşacak işler bulmalıdırlar. Bu işlerin arasında kursa gitmek, spor yapmak, oyun oynamak ve en iyi yaz gençlik kampı etkinliklerine katılmak gelir. Özellikle siz gençlere uygun olarak hazırlanan ve eğlence dolu günler yaşayabileceğiniz yaz kampımız, her yaştan kız/erkek fark etmeksizin öğrenci kabul etmektedir. Birçok etkinliğin yapıldığı ve kursların verildiği yaz kamplarımıza, aileleriniz izin verdiği müddetçe katılım sağlayabilirsiniz.

AQUA KAMP Antalya Yaz Kampı
En İyi Yaz Gençlik Kampı

Yaz Kampı ile

Yaz kamplarımıza katılarak, 3 aylık tatil sürenizi dolu dolu geçirebilirsiniz. Farklı grupları halinde birçok yaştan öğrencinin katılım sağladığı yaz kurslarımızda, birçok eğitici oyunlar, fiziksel oyunlar ve zihinsel oyunlar bırakmaktadır. Kamp üyelerinin sadece fiziksel değil, zihinsel gelişimini de amaçlayan yaz kurslarımız ile, yeni okul yılına dinç ve dinamik şekilde başlayabilirsiniz.

Yazın boş zamanlarını iyi değerlendirmek için Gençlik Kampları...
Özellikle gençlere uygun olarak hazırlanan Kamplarda…

Neler Yapılıyor?

Yaz tatili boyunca katılım sağlayabileceğiniz, yaz kamplarımızda, birçok farklı aktivite ve oyun bulunmaktadır. Bu aktiviteler, kamp üyelerinin fiziksel yeterliliğine göre belirlenir. Zihinsel aktiviteler ise, öğrencilerin yeni bilgileri öğrenmesini amaçlar. Birçok açıdan, fayda sağlayan kurslarımız, yaz tatili boyunca öğrencileri donanımlı bir şekilde yetiştirmeyi amaçlar ve onları yeni okul yılına zinde başlamak üzere eğitir.

Aqua Kamp Türkiye
Yazın boş zamanlarını iyi değerlendirmek için Gençlik Kampları…

Eğlence Dolu Anlar

Kamp süresince birçok aktivite ve oyuna katılabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca kursa katılım sağlayan akranlarınız ile tanışabilir ve yeni arkadaşlıklar da edinebilirsiniz. Birçok farklı şehirden ve yaştan öğrencinin katıldığı kursumuzda aktivite ve eğitimler süresince oldukça eğlenecek ve dolu dolu anılar biriktirebileceksiniz.

Her yaşa ve fiziksel yeterliliğe bağlı olarak düzenlenen Kamplarımız Antalya'dadır...
Kamp süresince birçok değişik aktivite ve oyuna katılabilirsiniz

Her Yaşa Uygun

Her yaşa ve fiziksel yeterliliğe bağlı olarak düzenlenen etkinlikler ile öğrenciler, zorlanmadan, kolaylıkla eğitimleri tamamlayabilir ve motive olabilirler. Ayrıca verilen zihinsel eğitimler ve dersler ile de tam donanımlı olarak ayrılacakları yaz kampımızdan, bit çok anıya sahip olacaklar. Hatta birçok yeni arkadaşlık edinmiş olacaklar. Sizde yaz kampımıza başvuruda bulunabilir ve kurslara katılım sağlayabilirsiniz.

Aqua Yaz Kampları Scuba faaliyeti
Aqua Yaz Kampları

 

En İyi Yaz Gençlik Kampı