Çocuk Yüzme Kursu Ücretleri

Çocuklarımızın eğitimi bizim için en önemli konulardan biridir. Yaz geldiğinde yüzme kursları onlar için en iyi seçenektir. Çocuk eğitiminde onlar için en önemli konulardan biri onlar için faydalı olacak seçenekleri tercih etmektir. Kursumuz bu konuda güncel, etkili ve aynı zamanda pratik eğitim programı uygulamaktadır. Çocuk yüzme kursu ücretleri, seans başına hesaplanmaktadır. Aylık olarak tahsil edilen çocuk yüzme kursu ücretleri güncel verilere göre belirlenmektedir.

AQUA Kamp Çocuk Yüzme Kursları
Çocuk Yüzme Kursu Ücretleri

Bir Kaç Haftada Çocuklarınız Yüzmeyi Öğreniyor

Hayat kurtaran yüzme dersleri, herkes için gerekli bir spordur. Yüzmenin faydalarını saymakla bitiremezsiniz. Kas gelişiminden kemik gelişimine kadar birçok kategoride yüzme çok faydalı bir spordur. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli eğitim kadromuz, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Hafta sonu ve yaz tatilinde çocuklar için en faydalı kurslardan biri yüzme kursudur. Tesislerimizdeki havuzlar standartlara uygundur. Havuz temizliği, klorlama, su değiştirme ve ilaçlama gibi işlemler düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Soyunma odası, duşluk, tuvalet, sauna ve dinlenme solunu gibi bölümler tesislerimizde yer almaktadır.

Yüzme çocuklar için hafta sonu faaliyetleri
Çocuklarımızın eğitimi bizim için en önemli konulardan biridir

Profesyonel Kadro

Yüzme konusunda en üst seviyede olan eğitici elemanlarımız, sertifika sahibidir. Bu konuda Milli Eğitim Bakanlığından gerekli izinler alınmıştır. Çocuk eğitimi konusunda eğitimli yüzme hocalarımız, kısa sürede yüzme öğretmektedir. Her yaştan çocuk için farklı seanslarımız bulunmaktadır. Eğitimimiz sıfırdan başlamaktadır. Yüzmeyi hiç bilmeyenler için ilk aşamada boyu aşmayan havuzlar tercih edilmektedir.

Hayat kurtaran yüzme dersleri, herkes için gerekli bir spordur.
Her yaştan çocuk için farklı seanslarımız bulunmaktadır.

Yüzme Eğitimi Aşama Aşamadır

Yüzme konusunda deneyimli ve tecrübeli eğitici kadromuz, aşama aşama eğitim vermektedir. İlk aşamada kulaç atma ve ayak çırpma dersleri verilmektedir. Nefes kontrolü, kulaç atma ve yüzeyde durma derslerinde eğitmenlerimiz öğrencilerle birebir ilgilenmektedir. Yüzme tekniği uygulamalı bir şekilde öğretilmektedir. Daha sonraki aşamalarda ise boyu aşan yüksek havuzlara geçilmektedir. Burada suyun altında durma, suyun altında yüzme, karşıya geçme ve yüzeyde durma dersleri verilmektedir. Yüzmenin mantığını kavrayan öğrencilerimiz kısa sürede yüzmeye başlamaktadır.

Hafta sonu ve yaz tatilinde çocuklar için en faydalı kurslardan biri yüzme kursudur.
Havuz temizliği, klorlama, su değiştirme ve ilaçlama gibi işlemler düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Profesyonel Yüzücü Olabilirsiniz

Çocuklar için hazırlanan ve ayrıca yetişkinler için de eğitim programı hazırlayan kursumuz, profesyonel yüzücü yetiştirmektedir. Kursumuzun amacı sadece yüzme öğretmek değildir. Öğrendikten sonra öğrencilerin profesyonelleşmesini sağlamak, eğitim hizmetimizin en önemli konusu içerisinde yer almaktadır.

Çocuk eğitimi konusunda eğitimli yüzme hocalarımız, kısa sürede yüzme öğretmektedir.
Eğitimimiz sıfırdan başlamaktadır.

 

 

Çocuk Yüzme Kursu Ücretleri