Yetişkin Yüzme Kursu Fiyatları;

Yüzme günlük hayatımızın bir parçasıdır. Ata sporu olan yüzme, bazı durumlarda hayat kurtarmaktadır. İnancımızda, kültürümüzde ve örfümüzde yüzme sporuna değer verilmiştir. Firmamız, bizim için değerli olan bu sporu uzman eğitici kadro ile öğretiyor. Bay ve bayan kategorisinde özel gruplar oluşturan ekibimiz, güvenli ve etkili yöntemlerle kısa sürede yüzmeyi öğretiyor. Yetişkin yüzme kursu fiyatları kategorisinde hazırlana yüzme seanslarımız, yeni nesil çözüm seçenekleriyle hazırlanmıştır.

Yetişkin Yüzme Kursu Fiyatları
AQUA KAMP Yüzme Kursu Yetişkin

Yüzmenin Yaşı Yoktur

Yüzmeyi hala öğrenemediyseniz kursumuza gelmelisiniz. Kursumuz kısa sürede yüzmeyi öğretecektir. Konusunda profesyonel ekibimiz sertifikalıdır ve dalında uzman kişilerdir. 7’den 70’e herkes için özel eğitim programımız mevcuttur. Eğitim verdiğimiz havuzlarımız birinci sınıftır. Gerekli havuz bakım işlemleri düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Hijyen kuralları çerçevesinde temizlik, klorlama ve diğer işlemler düzenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Tesislerimizde; duş, soyunma kabini, Wc, kişiye özel kilitli dolap, saç kurutma makinası ve benzeri ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Yetişkin Yüzme Kursu
Yetişkin Yüzme Kursu Çalışmalarından bir kesit

Yüzmeyi Öğrenmek Hayal Değil

Sağlıklı bir şekilde yüzme sporunu öğrenmek isteyenler için güncel ve etkili yüzme programları en iyi seçenekler içerisinde yer almaktadır. Sırt üstü, yüz üstü, kurbağalama ve dalış kategorilerinde özel ders veren eğitmenlerimiz, suda rahatça yüzmeniz için gerekli eğitimi sorunsuz bir şekilde vermektedir. Yüzmeyi yeni öğrenenler için özellikle derin sularda yüzeyde durmak hayal gibi gelmektedir. Genellikle ilk aşamalarda boyu aşmayan sularda eğitim verilmektedir. Suda yüzme ve kulaç atma gibi eğitim seanslarından sonra yüksekliği 2 metreyi geçen havuzlarda eğitime devam edilmektedir. Bu yüksek havuzlarda ilk aşamada kenarda çalışılmaktadır. Karşıya yüzme çalışmalarının ardından su yüzeyinde durma teknikleri konusunda ders verilmektedir.

AQUA KAMP Yüzme Kursu
Karma gerçekleşen Yetişkinler için Yüzme Kursu

Kısa Sürede Öğrencilerimiz Yüzmeye Başlıyor

Birkaç haftalık seanslar sonunda, öğrencilerimiz öz güvenlerini kazanmaktadır. Rahatlıkla yüzmeye başlayan öğrencilerimiz havuzda yüzmenin keyfini doyasıya yaşamaktadır. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli eğitici kadromuz, güvenilir ve pratik yöntemlerle kısa sürede yüzmeyi öğretmektedir.

Ders saatlerini iş dünyasına uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Akşam seansı, sabah seansı ve hafta sonu seansı, isteğe göre tercih edilebilir. Kurs ücreti aylık hesaplanmaktadır. Deneyimli, tecrübeli ve aynı zamanda gerekli sertifikaya sahip personelimiz, kurs sonunda belge vermektedir.

Yüzme Kursu Dersi
Ekonomik Yüzme Kursu Ücretleri
Yetişkin Yüzme Kursu Fiyatları