Eğlence ve tatilin adresi yaz kampları;

Eğlence ve tatilin adresi yaz kampları 2021 başlıyor. Tatil programları yaparken çocuklarda unutulmadı. Ailelerin tercihi yine kampları olacak gibi gözüküyor. Bu yaz hangi kamplara kayıt yaptırmalı sorusunu sizler için araştırdık.

Eğlence Ve Tatilin Adresi Yaz Kampları
Eğlence Ve Tatilin Adresi Yaz Kampları

ÇOCUKLAR İÇİN ŞİMDİ YAZ TATİLİ ZAMANI

Yaz kampı çocukların özlemle beklediği yaz tatiline az bir süre kala veliler de ne yapacakları konusunda araştırmalarına başladı. Bu yıl salgın hastalık Covid-19 hareketlerimizi kısıtlasa da tatile kadar bu işin sonlanacağı yada azalacağı tahmin ediliyor.Peki bu yaz tatilinde çocukları nereye göndermeliyiz.Hem eğlenecek,Hem öğrenecek kamplar oldukça cazip durumda.

Yaz Kampı
Yaz Kampı

TATİL PLANINI ÇOCUKLARA GÖRE YAPMALISINIZ

Tatil planı yaparken çocukların istekleri göz önünde bulundurmak gerekir.Özellikle ergenlik çağındaki çocuklar tatillerini yaşıtları ile birlikte yapmak istediklerini her zaman dile getirmekte ve söylemektedir.Aksi durumda aile ile yapılan tatiller çok sıkıcı gelmekte ve buda çocukların psikolojisine olumsuz yansımaktadır. Tatil planı yaparken bu gibi konuları göz önünde bulundurun.

Gençlik Kampı
Gençlik Kampı

ÇOCUKLARINIZI HANGİ KAMPLARA GÖNDERMELİSİNİZ?

Yaz kampı seçerken oldukça dikkatli ve araştırmanızı iyi yapmalısınız. Çocuğunuzun karakterine ve yapısına göre kamp seçmelisiniz. Sanat,Spor ve Dil kampları gibi bir çok seçenekte seçim yapabilirsiniz. Kamp seçerken yapmanız gereken araştırmayı önceki yazılarımızda sizlere sunmuştuk.Bunlardan en önemlileri kaç yıllık olduğu,tecrübesi,bir kuruma bağlı mı,referans verebiliyorlar mı? gibi soruları sormalısınız.

Yaz Okulu İzcilik
Yaz Okulu İzcilik

SON ZAMANLARDA YAZ KAMPLARI OLDUKÇA REVAÇTA

Son yılların yükselen değeri ve özellikle çocukların vazgeçilmezi yaz kampları oldukça revaçta. Özellikle yaz ayları eğlence,eğitim,spor ve sanatın iç içe olduğu programlar çocukları adeta cezbediyor. Kendi yaşıtları ile başlarında veliler olamadan tatillerini yapma fırsatı buluyorlar.Her yıl yeni arkadaşlar edinerek özgürce eğlenmeleri çocuklar yaz kampına gitmek için önemli bir neden.

Eğlenceli yaz kampı
Eğlenceli yaz kampı

2021 YAZ KAMPI KAYITLARI BAŞLADI

Evet 2021 yaz kampı kayıtları başladı. Her ne kadar covid-19 ve tam kapanma olsa da amaç yaz aylarındaki tatil imkanı ve turizm açmak. Dolayısı ile bir yandan çeşitli kurumlar kayıt işlemine başlamış durumdadır. Biz sizlere kampçılık konusunda oldukça deneyimli ve 27 yıllık tecrübesi ile aquakamp kuruluşunu önermekteyim. Haydi çocuklar ve gençler zaman kaybetmeden kayıtlarınızı yaptırın. İyi tatiller….

EĞLENCE VE TATİLİN ADRESİ YAZ KAMPLARI
Etiketlendi: