Covid Sonrası Çocuklar Kampa Gitmeli;

Covid sonrası çocuklar kampa gitmeli bunun en önemli nedeni psikolojik çöküntüye uğramasının önüne geçmek. Evet tüm dünyanın kabusu haline gelen covid – 19 çocukları oldukça olumsuz etkiledi.Peki kalıcı hasar olmaması için neler yapılmalı.

Covid Sonrası Çocuklar Kampa Gitmeli
Covid Sonrası Çocuklar Kampa Gitmeli

COVİD-19 ÇOCUKLARI NASIL ETKİLEDİ

Salgın, ailelerin olduğu kadar. çocukların da yaşam rutinlerini değiştirmelerine neden oldu. Çocuklar okula gidemediği gibi bir de evden eğitim almaya başladı.Çocuklarımız uzunca bir süre arkadaşlarını göremeyerek psikolojik olarak çöküntüye uğradı. Bu travmaları en aza indirmek amacı ile çözüm geliştirmek gerekir.Covid-19 ruh sağlıkları kadar fiziksel açıdan da olumsuz bir tablo oluşturdu.

Yaz Kampı
Yaz Kampı

BU YAZ TATİLİNİ İYİ DEĞERLENDİRMEK GEREKİR

Çocukları kaygılarını azaltmak ve salgının etkilerini azaltmak için destek programları sunmak gerekir.Çocuklarımıza tatil programı yaparken kontrollü bir ortam sağlanmalıdır. Korunaklı ve izole bir tatil sizin ve çocuğunuzun geleceği için oldukça önemli olmaktadır. Bu tatil öncekilerden tabi ki, farklı olacaktır. Henüz salgın tamamen kontrol altına alınmadığı için sizlere çocuklar için yaz kamplarını önermekteyiz.

Gençlik Kampı
Gençlik Kampı

TATİLDE ÇOCUKLAR İÇİN YAZ KAMPI PROGRAMINI SEÇİN
Yaz kampı çocuklar için ve salgını göz önünde bulundurursak kesinlikle önerebileceğim tatil seçeneği olacaktır.Korunaklı ve izole bir yerde yapılan kamp çocukları hem salgından koruyacak hem de yaşıtları ile tatil yapma imkanı bulacaktır. Dışarıdan eğitmenleri hariç hiç kimse ile temas ortamı olmayacağından korkulacak bir durum da olmayacaktır.

Çocuklar İçin Yaz Kampı
Çocuklar İçin Yaz Kampı

ŞİMDİ KAMPA GİTMENİN TAM ZAMANI

En güvenilir ortam ve içerisinde bir çok etkinlik olan yaz kampları bu yıl dahada ön plana çıkmaktadır. Tatil dönemi yaklaşıyor hem ailenize hem de çocuklara tatilin öneminin arttığı bu günlerde biraz gevşemenin tam zamanı. Kamplara gitmeden iyi araştırılmalı ve iyi tercih yapmalısınız. Özellikle bu yıl kampların korunaklı olması yada kamp merkezlerinin kendi tesisleri olmasına dikkat etmelisiniz.

HANGİ KAMPA GİTMELİYİM

Çocuklarımız için hangi kampa göndermeniz gerektiğinin cevabı sizde. Yapmanız gereken göndermeniz gereken kampın kaç yılık olduğu.İkinci en önemli ve bu yıla has olarak korunaklı ve kalabalıktan uzak bir kamp seçmelisiniz. Biz size konusunda uzman kadrosu ve yıllarca tercih edilen aquakamp kuruluşunu önermekteyiz. İçiniz rahat olarak kesinlikle bu kamp kuruluşuna gönderebilirsiniz.

COVİD SONRASI ÇOCUKLAR KAMPA GİTMELİ
Etiketlendi: