2021 Yaz Kampı Ne Zaman Başlıyor?

2021 yaz kampı ne zaman başlıyor ve tüm merek ettiklerinizi bir uzman gözü ile cevaplamak isterim. Bu yıl tatil programları sürekli değişse de yaz kampları tarihleri belli oldu. Peki yaz kampları ne zaman ve nasıl başlayacak tüm detayları ile sizlerle paylaşmak istedim.

2021 Yaz Kampı Ne Zaman Başlıyor?
2021 Yaz Kampı Ne Zaman Başlıyor?

1. DÖNEM 3 TEMMUZ CUMARTESİ BAŞLIYOR

Yaz kampı birinci dönem için tüm kayıtlar başlayarak kurumlar hızla kontenjanlarını doldurmaya başladı. Her ne kadar covid salgınındaki belirsizlik olsa da kamplar kayıt almaya başlayarak eğitmenlerini almaya başladı. Tahmin edilen en yakın tarih 3 temmuz 2021 olarak ön görülmektedir. Çocukların heycanla ve umutla bekledikleri tatile oldukça az bir süre kaldı.İlk dönem içinde bir çok aktivite ve etkinlik olan planlama açısından da iyi bir tarih olacaktır.Haydi aileler kayıtlara…

2021 Yaz Kampı
2021 Yaz Kampı

2. DÖNEM KURBAN BAYRAMINDAN SONRA 26 TEMMUZ OLARAK PLANLANDI

Birinci dönemi programı olan yada erken bulan aileler çocuklarını ikinci ve son dönem olan 26 temmuz 2021 tarihinde başlayacak yaz kampı programlarını tercih edebilirler.Bu tarihlerde hem covid daha fazla kontrol altına alınmış olur, hem de aileler önünü daha iyi görerek karar verirler.Çocuklar da kurban bayramını aileleri ile birlikte geçirme fırsatı bulacaklardır.İkinci ve son dönem kampa gitmek için son fırsat olacağından bu fırsatı kaçırmayınız.Haydi çocuklar tatil için 2. döneme kayıt yaptırmaya..

Gençlik Kampı
Gençlik Kampı

GEÇEN SENE YAPILAMAYAN YAZ KAMPININ ACISINI ÇIKARTALIM

Yaz kampı Bilindiği gibi çocuklar olarak geçen sene evimizde kaldığımız için bu tatilde kampa giderek acısını çıkartmalıyız. Bu yıl çocuklar ve ailelerden oldukça fazla talep gören yaz kampları kontenjanlarını erkenden dolduracak gibi gözüküyor. Çocuklarımızın içinde bulunduğu ruhsal ve fiziksel durumdan en çabuk çıkma yolu kamp programları olarak görünmektedir.Çocuklarımız bilindiği gibi bu yıl yaşıtları ile ne oynayabildi, ne de görüşebildiği için yaz kampları adeta onlara can simidi görevi görecektir.

Çocuklar İçin Yaz Kampı
Çocuklar İçin Yaz Kampı

EN İYİ YAZ KAMPI NEREDE?
Kamp seçerken dikkat edilecek konuları araştırırken en iyi yaz kampının nerede sorusuna cevap aramamız gerekir. En iyi kampı seçerken kaç yıllık kuruluş olduğuna bakmamız gerekir.Ayrıca en iyiyi bulmanın bir diğer cevabı da referans verebilecek ve hatta direk velilerle görüşerek kararınızı vermenizde yarar var. Bana soracak olursanız sizlere tecrübeli ve 27 yıldır bu programları sorunsuz yapan aquakamp kurumunu tavsiye ederim.Haydi çocuklar yaz kamplarına, kamp başlıyor.

2021 YAZ KAMPI NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Etiketlendi: