Çocukları Etkileyen Yaz Kampları;

Çocukları etkileyen yaz kampları nelerdir.Yaz aylarının vazgeçilmezi olan kamplara kayıtlar başladı. Çocukların en çok tercih ettiği programları sizler için araştırdık.

Çocukları Etkileyen Yaz Kampları
Çocukları Etkileyen Yaz Kampları

SPOR KAMPLARI TERCİHLERDEN BAZILARI

Yaz kampı çocukların doğasında ve yapısında bulunan aşırı hareketlilik spora yönelmelerine neden olmaktadır. Bu nedenle spor kampları tercihin en üst basamağını oluşturmaktadır. Spor faaliyetleri olarak Yüzme,Sörf,Futbol,Voleybol.Basketbol en çok tercih edilenler olmaktadır.Özellikle spor akademisi mezunu olan koçlar kampçılara bu eğitimi vermektedir.Kendi ilgilendikleri sporları geliştirme imkanı bulacaklardır.

SANAT İÇİN YAPILAN KAMPLARA TALEP ARTTI

Son zamanlarda sanat için yapılan yaz kamplarına yada gençlik kamplarına talebin arttığını görmekteyiz.Tatil döneminde sanata olan ilgilerini arttırdıklarını ve yaratıcılıklarını geliştirmektedir.Sanat yapan çocuklar özgüvenlerini geliştirdikleri ve farklılıklarını ortaya çıkarabildiklerini kanıtlamaktadır.Sanat kamplarında paylaşmayı öğrenen çocuklar birlikte çalışmayı öğrenerek takım ruhunu geliştirmektedir.

Çocukları Etkileyen Yaz Kampları 2
Çocukları Etkileyen Yaz Kampları 2

İNGİLİZCE DİL KAMPLARI VELİLERİN İSTEKLERİNİ KARŞILIYOR
İngilizce yaz kampı çocukların olduğu kadar velilerin de yabancı dil geliştirmek için tercihi oluyor.Çocuklarımızın İngilizce bilgisi orta ve üst düzey olan öğrencilerin yabancı dil becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanan yoğunlaştırılmış bir şekilde verilir. Bir çok Ülkeden katılım sağlayan çocuklar hem sosyalleşme imkanı hem de dil geliştirme imkanı bularak yeni dostluklar kurmaktadır. Sizde çocuklarınızı dil kamplarına göndermelisiniz.

Gençlik Kampı
Gençlik Kampı

YETENEK KAMPLARINI MUTLAKA DENEMELİSİNİZ

Çocuklarımızın yeteneğini keşfedecekleri ve geliştirecekleri kamplar olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bir çok ülkeden katılım sağlanan bu kamplar içinde karma programlar olmaktadır. İçerisinde spordan sanata yada dile kadar bir çok çeşit planlama yapılmaktadır.Sıkılmadan ve katılım sağlayacakları aynı zamanda sosyalleşerek kendilerini geliştirecekleri programlar içeren etkinlikleri göreceklerdir.Kampa katılan öğrencileri koçları yakından takip edecekleri için rehberlik yapacaklardır.

Çocuklar İçin Yaz Kampı
Çocuklar İçin Yaz Kampı

SİZE VE ÇOCUKLARA EN UYGUN KAMP SEÇİMİ

Evet çocuğumuzu bir kampa göndermeye karar verebilmemiz için ne yapmalıyız. Size uygun olan kamp seçimini nasıl yapmalıyız? İşte bu soruların cevabını kamp kuruluşları ile birlikte vermelisiniz. Çocuklarınızın yapısını sizden iyi bilen olmayacağı için bu bilgileri kamp yetkililerine anlatarak kampın size uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Kampa çocuğunuzu göndermeden kendilerine de sormanızda yarar vardır. Kesinlikle istemediği bir kampa çocuğunuzu göndermeyin. Biz size aquakamp programlarını tavsiye ederiz.

ÇOCUKLARI ETKİLEYEN YAZ KAMPLARI
Etiketlendi: