Çocuklara Korunaklı Tatil Yaz Kampları;

Çocuklara korunaklı tatil yaz kampları başlıyor. Covid-19 aileleri bir defa daha düşündürmeye başladı. Çocuklarımız bu yaz nasıl tatil yapacak. Buna en iyi çözüm yaz kampları olacak gibi görünüyor.Çocukları korumak istiyorsanız yaz kampı tam bu soruya cevap olacaktır.

Yaz Kampı Görüntüleri :

YAZ KAMPI VİDEOSU İZLE


TATİL PLANINIZI COVİD-19’A GÖRE YAPIN

Yaz kampı Gerek çocuklar, gerekse aile olarak tatil planınızı covid-19 a göre yapmalısınız. Özellikle çocuklara göre yaz tatili planınızda yaz kampı kurtarıcı olacaktır. 2021 yılı aşıların etkisi ile covid-19 frenleyecek gibi gözüküyor. Bu yazı tatil yapmadan geçirmeyin. Tatil yerleri pandemi kurallarına göre hazırlıklarını yaparken yaz kampı yada gençlik kampları da önlemlerini artırdı.Çocuklarınıza en uygun programları seçerken iyi araştırın.

Çocuklara korunaklı tatil yaz kampları
Çocuklara korunaklı tatil yaz kampları

ÇOCUKLAR İÇİN TATİL BU YAZ NEDEN ÖNEMLİ?

Çocuklar için bu yaz oldukça önemli hale geldi. Hayatlarında bugüne kadar görmedikleri salgın ile karşılaştılar. Eve kapanan çocuklar da psikolojik ve fiziksel olarak olumsuz etkilendiler.Aileler biraz durumu idare etse de çocuklar bunu oldukça karamsar hale getirdi. Bu karamsarlığı dağıtmanın yolu aktivite ve etkinlik dolu programlara katılmaktır.Bu yaşlar hareket özgürlüğü ile hayata bağlandığı için bu yıl tatil dahada önemli duruma geldi.

Çocuklara korunaklı tatil yaz kampları 2
Çocuklara korunaklı tatil yaz kampları 2

KAMP ALANLARI DIŞARIYA KARŞI DAHA KORUNAKLI

kamp alanları çocuklarınızı daha korunaklı kıldığı için tercih nedeni olmaktadır. Kamp alanlarına giriş ve çıkış gibi güvenlik tedbirleri olduğu için rahatlıkla çocuklarınızı bu kurumlara gönderebilirsiniz. Kampa katılan çocuklar hes kodunu aldığı zaman kamp boyunca rahat olabilirsiniz. Dışarıdan içeriye bu dönem boyunca kimse girip çıkamayacağı için yaşıtları ile tatil imkanını yapmış olacaklardır.Kamplara çocuklarınızı gönderirken kurumun kendi merkezi olup olmadığını mutlaka araştırın.

Gençlik Kampı 2021
Gençlik Kampı 2021

BU YAZ BOL AKTİVİTELİ KAMPLARI SEÇİN

Bu yıl tatil ve kamp seçerken içeriğinde bolca aktivite olan programları seçmelisiniz.Kamp kuruluşları sizlere alternatif bir çok seçenek sunuyor. Sanat kamplarından tutun da dil kampı, Spor kampları bunlardan sadece bazıları. Biz sizlere içerisinde aktivite ve etkinliklerin olduğu kampları önermekteyiz. Aktivite olarak Yüzme, Tenis,Su sporları,Yelken,Sörf,Futbol,Basketbol bunlardan bazılarıdır. Etkinlik olarak; Kampçılık, İzcilik. Paitnball,Okçuluk alternatif sporların bazılarıdır.

ÇOCUKLARA KORUNAKLI TATİL YAZ KAMPLARI
Etiketlendi: