Çocuklar İçin Yaz Okulu 2021;

Çocuklar için yaz okulu 2021 kayıtları başladı.Bu yıl yapılması beklenen ve yaz aylarında covid vakalarının azalacağı tahmin edildiğinden kurumlar programlarını açıklamaya başladı.Bende sizlere bu konuda rehber olmaya çalışacağım.

Çocuklar için yaz okulu 2021 kayıtları başladı
Çocuklar için yaz okulu 2021 kayıtları başladı

ÇOCUKLAR AŞIRI DERECEDE BUNALDI

Çocuklar covid vakalarının oluşturduğu eve kapanma ile aşırı derecede bunalım yaşamaya başladı.Özellikle bu yıl okulların kapalı olması yada kısmi hizmet vermesi nedeni ile hiç bir aktivite yapamaması psikolojik olarak olumsuz etkilendiler.Artık dışarı çıkıp özgürce koşmak,yürümek ve spor yapmak istiyorlar.Tüm bu olumsuzluklardan bu yaz tatili oldukça önemli hale geldi.

Çocuklar için yaz okulu 2021 kayıtları başladı 2
Çocuklar için yaz okulu 2021 kayıtları başladı 2

ÇOCUKLARA YAZ TATİLİ İYİ GELECEK

Yaz Okulu tüm bu dertlerden kurtulmaya ve çocuklarımızın psikolojisine iyi geleceğini söylemek mümkün görünüyor.Her yıl okulların sona ermesi ve tatilin başlamasını iple çeken çocuklar bu yazı daha çok gözler hale geldi.Aileler çocuklarını artık evde tutamadığı için pandemi kurallarına uyan yaz okulu tercih etmeye başladı.Yaz Okulu düzenleyen kurumlar bir çok spor aktivitesi ve etkinlik programı ile çocukların eğlenmesine ve öğrenmesine katkı sağlayacak.

YAZ SPOR OKULU
YAZ SPOR OKULU

2021 YAZ OKULU PROGRAMINDA NELER VAR

2021 Yaz okulu programları çocukların isteklerine cevap verecek şekilde düzenlendi. İçerisinde bir çok spor branşı yer almaktadır. Bunların başında Yüzme,Basketbol,Tenis,Voleybol,Futbol başlıcalarıdır.Her çocuk bu sporlardan birinden zevk alacaktır. Bunların dışında etkinlik olarak Resim,Satranç,El İşleri,Okçuluk,İzcilik ve Çadır kurma gibi çocuklar hitap eden bir çok etkinliği bir arada bulacaklardır.

ÇOCUKLAR İÇİN SPOR OKULU
ÇOCUKLAR İÇİN SPOR OKULU

YAZ OKULLARININ AMACI NELERDİR?

Yaz okullarının en önemli amaçlarından biri,Öz güveni yüksek ve kendini çevresine iyi ifade edebilen kişiler yetiştirmektir. Bu programlara katılan çocuklar kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenecekler. Bu yüzden bu yıl yapılacak yaz okulu geçmiş yıllardan daha önemli duruma gelmiştir. İlerde kişiler arasındaki farkı bu yaşlarda aldıkları birikimler belirleyici olacaktır.Çocukların yetişkinlik döneminde liderlik vasıflarına ulaşmalarını aldıkları donanımlar belirleyecektir.

Çocuk Yüzme Kursu
Çocuk Yüzme Kursu

YAZ OKULU ÖNERİLERİ

Yaz okulu için sizlere bazı önerilerimiz olacaktır. Çocuklarınızı göndereceğiniz kurumları iyi araştırın, Kaç yıldır hizmet veriyorlar, Eğitmenlerin aldığı lisanslar veya belgeler, Programın yapıldığı yerler, Tecrübesi gibi konuları mutlaka araştırın. Ben sizlere bu konuda uzun yıllar tecrübeli bir kurum olan aquakamp tavsiye ederim. Haydi çocuklar yaz okullarına…

ÇOCUKLAR İÇİN YAZ OKULU 2021
Etiketlendi: