Yaz Spor Okulu İSTANBUL Aqua Spor Kulübü Olarak 05-12 Yaş Gurubu Arası Çocuklarımız Katılmaktadır. İSTANBUL Yaz Spor Okulları 2017 Kayıtları Başlamıştır. KADIKÖY, ÜSKÜDAR, ÜMRANİYE, ATAŞEHİR, ÇEKMEKÖY civarından servislerimiz vardır.                                               

 YAZ SPOR OKULU 

 

Yaz Okulu Adresi:  Şevket Aktalay İzci Okulu Sürekli Eğitim Merkezi

 Tophanelioğlu Cadddesi No:39 Posta Kodu: 34662 Koşuyolu / Altunizade – İstanbul.

 Validebağ Öğretmen Evi yanı )

Yaş grubu : 05 – 12 Yaş

Kontenjan: 100 Kişi

 

YAZ SPOR OKULU DÖNEMLERİ

I.Dönem : 12 Haziran – 14 Temmuz 2017 (4 Hafta)

II.Dönem : 17 Temmuz – 11 Ağustos 2017 (4 Hafta)

III.Dönem : 14 Ağustos – 25 Ağustos 2017 (2 Hafta)

 

YAZ SPOR OKULU DÖNEM ÜCRETLERİ

Tam Gün Programı :  1.250 TL

Yarım Gün Programı :  800 TL  Kontenjanlarımız Dolmuştur!

NOT: Yaz Spor okulları için verilmiş fiyatlarımız günceldir, Fiyatlara servis ücreti dahil değildir!

 

SEÇMELİ BRANŞLAR

1.SEÇENEK: Basketbol + Yüzme

2.SEÇENEK: Tenis + Yüzme

NOT: Çocuklarımız  yukarıda ki seçeneklerden sadece 1 tanesini seçebilirler!

 

TAM GÜN PROGRAMI

SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
09:00-09:30ToplanmaToplanmaToplanmaToplanmaToplanma
09:30-10:45izcilik – KampçılıkHoby FutbolResimOkçulukizcilik –  Kampçılık
10:45-12:00İngilizceSatrançİngilizceEl işi – Müzikİngilizce
12:00-12:30Öğle YemeğiÖğle YemeğiÖğle YemeğiÖğle YemeğiÖğle Yemeği
13:30-14:45YüzmeYüzmeYüzmeYüzmeYüzme
15:15-16:30BasketbolBasketbolBasketbolBasketbolBasketbol
15:15-16:30TenisTenisTenisTenisTenis
16:30-17:00BeslenmeBeslenmeBeslenmeBeslenmeBeslenme
16:30-17:00Eve DönüşEve DönüşEve DönüşEve DönüşEve Dönüş

 

YARIM GÜN PROGRAMI

 
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
12:30-13:00ToplanmaToplanmaToplanmaToplanmaToplanma
13:30-14:45YüzmeYüzmeYüzmeYüzmeYüzme
15:15-16:30BasketbolBasketbolBasketbolBasketbolBasketbol
15:15-16:30TenisTenisTenisTenisTenis
16:30-17:00BeslenmeBeslenmeBeslenmeBeslenmeBeslenme
16:30-17:00Eve DönüşEve DönüşEve DönüşEve DönüşEve Dönüş

NOT: Yaz Spor Okulu kapsamında verilen Yarım Gün programında ETÜT Faaliyetleri ve İNGİLİZCE eğitimi yoktur!

+ Yüzme Eğitimi istek Vakfı Belde okulları Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.

+ Tenis Topu, Basket Topu, Yüzme Tahtaları, Çadır, Ok, Hedef tahtası vb. spor malzemeleri AQUA Kamp Yaz  Spor okulları tarafından karşılanacaktır.

Gerekli Testler : Aşı kartının fotokopisi, yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve tam idrar Tahlili getirmeniz gerekir.

Getirilecek Malzemeler : Havlu, Terlik, Mayo, ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.

 

YÜZME

Çocuklarımız yüzmede yaş guruplarına ve seviyelerine göre 6 – 7 kişilik guruplara ayrılacaktır. Yüzme temel tekniklerinin yanı sıra performans gurupları oluşturularak eğitim verilecektir. Yüzme eğitimi basamaklı bir şekilde 4 branş olarak (Serbest Stil, Kelebek Stil, Kurbağalama ve Sırtüstü) verilir.

 

BASKETBOL

Basketbol eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 10 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 basketbol Koçu ve yardımcı Antrenör eşlik eder. Temel teknikler (Top tutma, Top sürme, Pas verme, Dripling vb) uygulanarak bu becerileri geliştirilir.

 

TENİS

Tenis Eğitiminde Çocuklarımız yaş grubu olarak 6 – 7 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 tenis Antrenörü ve yardımcı antrenör nezaretinde, temel teknikler olan (Forehand, Backhand, Raket tutuşu, Top sektirme vb) çalışmalarla tenis sporunu geliştirmeleri sağlanır.

 

İZCİLİK, KAMPÇILIK, OKÇULUK & ETÜT

Yaz Spor Okuluna katılan çocuklarımız doğa ile baş başa yeşilliklerle dolu bir ortamda izcilik, Kampçılık, Çadır kurma, Hobi Futbol, Resim, Satranç, Müzik, Animasyon ve Yarışmaların olduğu aktiviteleri yaparlar.

 

İNGİLİZCE

Yaz Spor Okulları, gün içinde diğer sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra uygulamalı İngilizce Eğitiminin de gerçekleştiği bir yerdir. Aktif öğrenme planıyla öğrencilerimiz kendi yaş grupları içerisinde konuşarak, aktif şekilde öğrendiklerini taze tutma olanağı kazanırlar. Dönem boyunca alacakları yaklaşık on saatlik İngilizce eğitimi hem okul döneminde öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olacak hem de yeni bilgileri eğlenerek öğrenmelerini sağlayacaktır.

 

EĞİTMENLER

Yaz Spor Okulları projesi dahilinde AQUA Kamp olarak eğitmenlerimizi titizlikle seçtiğimiz için her bir eğitmenimiz gerekli pedagojik formasyon donanımına sahip, eğitim programımızı başarıyla tamamlamış eğitmenlerdir. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız eğitmenlerimiz kendi alanında ihtisas yapmış, spor akademisi mezunu kişiler olmakla birlikte Çocuklarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz duyarlılığa sahip kişilerdir.

Yaz Spor Okulları olarak Çocuklarınızın her konuda özel çocuklar olarak yetişmeleri  için gösterdiğimiz özeni en çok da bu alanda da gösterdiğimizin altını çizmek isteriz.

 

BESLENME

Yemek menüsünün hazırlanması aşamasında göz önünde bulundurulan ilk aşama kalite onayı almış markaların kullanımıdır. Sonrasında Çocuklarımızın ihtiyacı olan enerjiyi sağlıklı ve düzenli şekilde almaları için menüler diyetisyen hocalarımız tarafından hazırlanır ve dönemlik yemek listesi olarak tarafınıza iletilir.
Yaz Spor Okulları yemekleri, anlaşmalı olduğumuz catering firması yapar ve tabldot olarak servis edilir.

 

ULAŞIM

Yoğun tempoda çalışan ebeveynler için çocuğunu evden alıp tekrar eve teslim edecek olan servis hizmetimiz mevcuttur.  Servisimizde hostes bulunmaktadır.
Servis ücreti Yaz Spor Okulları Ücretine dahil değildir.

Servis yapılacak semtler aşağıdaki yerler ve civarıdır:
Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Çekmeköy , Ataşehir, Bağdat Caddesi, Göztepe, Bostancı, Erenköy, Küçük Yalı ,Çekmeköy, Çengelköy Boğaz hattı

 

YAZ SPOR OKULU FAYDALARI

Yaz Spor Okullarında Çocuklar aynı amaç için bir araya geldikleri diğer Çocuklarla bir arada yaşayarak birbirine destek olur ve arkadaşlık kavramının önemini kavrar. Geliştirdiği Bağlarla birlikte kendini daha rahat ifade edebilen çocuklar ruhsal gelişimlerinde diğerlerinden hayattaki başarıları adına bir sıfır önce olurlar. Böylece öz güven ve sorumluluk duygusu karakterlerinin ayrılmaz parçası haline gelir. Aynı zamanda Yaz Spor Okulları imkanıyla doğa ile iç içe yapılan faaliyetler Çocuklarımıza doğa sevgisi aşılar, maceracı ve araştırmacı yönlerini ortaya çıkarır.

Çocuklarımızın sosyal, duygusal ve bedensel gelişimlerini  esas amaç olarak edinen Yaz Spor Okulları aynı zamanda Çocuklarımız için anlatılabilecek, maceralı, eğlenceli ve tatlı bir anı olacaktır.
Bir ebeveyn  olarak böyle bir fırsattan Çocuklarımızı mahrum bırakmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aqua spor kulübü yaz tatili  yaz okulu İstanbul,  tenis yaz spor okulu, yaz tatili  yaz spor okulu İstanbul,  satranç, eğitsel yaz tatili  yaz spor okulu İstanbul,  oyunlar yaz spor okulu, Aqua spor kulübü İstanbul da ücretsiz kayıtlar çalışmalarına yaz tatili  yaz spor okulu İstanbul,  katılmalarını  yaz spor okulu İstanbul, sağlamak, bedensel yaz spor okulu, ruhsal ve düşünsel İstanbul yaz spor  okulu, gelişimlerine katkıda İstanbul yaz okulu, bulunmak yaz tatili  yaz spor okulu İstanbul,  amacındadır. yaz spor okulu İstanbul, Ayrıca  yaz spor okulu İstanbul, öncesi dönemdeki  yaz spor okulu İstanbul, Servis ve ulaşım çocukların  yaz spor okulu İstanbul, kişilik takım ruhu gelişimine kulüp,  yaz spor okulu İstanbul, belediyeler Gençlik kampları takım  yaz spor okulu İstanbul, ruhu  İstanbul,ve Servis ve ulaşım, imkanlar doğrultusunda,Sınıfta Yaz okulu İstanbul,bir öğretmen ve Yaz okulu İstanbul,onu oturmuş, Yaz okulu İstanbul,dinleyen öğrenciler. Aslında yaz okulları bundan Spor farklı bir Yaz okulu İstanbul,eğitim verir.Devletin Yaz okulu İstanbul,kurumları olan, Gençlik Hizmetleri Yaz okulu

öğrenciler kamp kurarak,kamp ateşi, yaz spor okulu İstanbul, okçuluk,oluşturmasını  yaz spor okulu İstanbul, sağlar ve destekler.yaz spor okulu İstanbul,yaz okulu çocukların ingilizce rahat  yaz spor okulu İstanbul, öğrenme yaz okulu spor aktiviteleri,  yaz spor okulu İstanbul, konusunda İstanbul yaz okulu ve ÜCRETSİZ SPOR OKULU, Anadolu yakası yaz okulu fiyatları  yaz spor okulu İstanbul, çok ucuz  yaz spor okulu İstanbul, ücretsiz yaz okulu kayıtları başladı.yaz okulu spor aktiviteleri,BASKETBOL yaz spor okulları, :YÜZME VE  yaz spor okulu İstanbul, TENİS;ÜCRETSİZ SPOR Belediyeler  yaz spor okulu İstanbul, bu konuda  yaz spor okulu İstanbul, yardımcı olur,  malzemeleri,etmek  yaz spor okulu İstanbul, önemlidir: başlangıçtan itibaren yaz spor okulu,katılım mutlu bir  yaz spor okulu İstanbul, sonuç için kritik  yaz spor okulu İstanbul, önem taşır. Gelmeden  yaz spor okulu İstanbul, önce kamp hakkında ne kadar çok yaz okulu şey olduklarını  yaz spor okulu İstanbul, bildikçe,Yaz okulu İstanbul, Türkiye de okul Spor dışı Yaz okulu İstanbul,eğitim çeşitli şekillerde Yaz Spor okulu İstanbul, olmaktadır.Yaz Okulu denince Spor de Yaz Spor okulu İstanbul, gözümüzün Yaz spor Okulu  İstanbul,Spor önüne şu bildik Yaz okulu Spor İstanbul, babası Doğa yaz kampı başladı, Yaz spor Okulu  İstanbul,onun Yaz okulu Spor İstanbul, yaz gençlik kampı yapması Yaz kampı ve Yaz okulu Spor İstanbul,  gereken Doğa yaz kampı başladı, bir Yaz okulu Spor İstanbul,kampı görevi kampta Yaz okulu Spor İstanbul,onun yerine Yaz spor Okulu  İstanbul,yapamaz.

Yaz Spor okulu İstanbul, programlarımızda , Yaz Spor okulu İstanbul, gençlerimizin yaz kampı zihinsel Yaz spor Okulu  İstanbul,gelişimlerine, gençlik kamp ile Yaz spor Okulu  İstanbul,öz güven Yaz Spor okulu İstanbul, oluşumuna yardımcı Yaz Spor okulu İstanbul,  sosyalleşmesine, ekip Yaz Spor okulu İstanbul, çalışmasının ve iletişim becerilerinin Yaz Spor okulu İstanbul, gelişimine Yaz spor Okulu  İstanbul,yardımcı  olmaktır.Yaz kampı, çocuklar için Yaz Spor okulu İstanbul, tatilden Yaz spor Okulu  İstanbul,daha Yaz Spor okulu İstanbul, öte bir  burada. Bir aile Yaz Spor okulu İstanbul, olarak çocuğunuza Yaz Spor okulu İstanbul, sunacağınız.öğrenirler. Yaz Spor okulu İstanbul, Bu tecrübe Yaz Spor okulu İstanbul, yaratır. Gençlik kampında, Yaz Spor okulu İstanbul, Yapılan aktiviteler sayesinde Yaz Spor okulu İstanbul, öğrenciler birbirlrine saygı Yaz Spor okulu İstanbul, duymayı öğrenir Yaz Spor okulu İstanbul, ve birbirlerine Yaz Spor okulu İstanbul, hoşgörülü davranmayı Yaz Spor okulu İstanbul, hızlandırmış olur. Milli Yaz Spor okulu İstanbul, antrenör ve sporcu Yaz Spor okulu İstanbul, temel jimnastik spor okullarıyla ilgili yaptığı Yaz Spor okulu İstanbul, değerlendirmede, Başkanlığımız Yaz Spor okulu İstanbul, ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Yaz Spor okulu İstanbul, Müdürlüğümüzün Yaz Spor okulu İstanbul, katkı  gelişimine Yaz Okulu İstanbul, yardımcı Summer Camp İstanbul, olduğu anlaşılmaktadır. Dergilerde yer alan Summer Camp İstanbul, makaleler içerik Yaz Okulu İstanbul, açısından yaz kampı ve gençlik kamplarının çocuklarımız üzerinde ileriki Summer Camp İstanbul, hayatlarında Summer Camp İstanbul, kendi,  Yaz Okulu İstanbul, hizmeti daha kaliteli hale Yaz spor Okulu getirmek Yaz Okulu İstanbul, için Yaz spor Okulu  İstanbul,Eğitmenlerimizi Servis İmkanı ÜSKÜDAR, KADIKÖY, ÜMRANİYE, ÇEKMEKÖY, ATAŞEHİR, ve Gurup Liderlerini, ,   makaleler içerik Yaz spor Okulu açısından yaz kampı çocuklarımız Yaz spor Okulu üzerinde Yaz spor Okulu ve Yaz Kampı İstanbul,  iki Yaz spor Okulu hayatlarında kendi Yaz spor Okulu  İstanbul,   ayakları üzerinde Yaz Okulu ve Yaz Kampı İstanbul,   durmalarına Yaz spor Okulu  İstanbul, önemli katkı Yaz spor Okulu ve Yaz Kampı İstanbul,   yaptığı ve Yaz spor Okulu psikolojik Yaz spor Okulu  İstanbul,  Anne Babanın yanında Yaz spor Okulu  İstanbul,yeteri kadar Yaz spor Okulu  İstanbul,ifade edemeyeceği bir ortamda Yaz spor Okulu  İstanbul,olmasıdır. Yaz kamplarında, Eğitmenler Yaz spor Okulu  İstanbul,bu konuda uzman Yaz spor Okulu  İstanbul,olduğu için onların Yaz spor Okulu  İstanbul,gözetiminde,  Yaz spor Okulu  size Psikolojik Yaz spor Okulu  destek vermeli ve Suya Yaz spor Okulu  sizinle birlikte Yaz spor Okulu   girmelidir. Eğitmeniniz Yaz spor Okulu  suya girerek size Yaz spor Okulu  rol model olmalı yani Yaz spor Okulu  hareketleri size Yaz spor Okulu  yaptırmadan önce Yaz spor Okulu  kendisi Kampçılar Yaz spor Okulu  İstanbul, gelişmesine yardımcı Yaz spor Okulu  İstanbul, olunan bir diğer Yaz spor Okulu  İstanbul, faktörler; İşbirliği Yaz spor Okulu  İstanbul, yapma, yarışmalara Yaz spor Okulu  İstanbul, katılma, sorumluluk Yaz spor Okulu  İstanbul, almalarına ve başarma Yaz spor Okulu  İstanbul,iç güdüsünün gelişmesini Yaz spor Okulu  İstanbul,sağlamak. Yaz spor Okulu  İstanbul, Bu kamplara Yaz spor Okulu  İstanbul, Katılır. Kışın yapılan Yaz spor Okulu  İstanbul, Eğitim ve Öğretin Yaz spor Okulu  İstanbul, Yılının yani Yaz spor Okulu  İstanbul, akademik yılı Bitiren Yaz spor Okulu  İstanbul, öğrenciler Yaz Kamplarının gelmesini Yaz spor Okulu  İstanbul, İp’le çekerler. Yaz spor Okulu  İstanbul, Özellikle 05-12 Yaş arası Yaz spor Okulu  İstanbul, yapılan   Yaz spor Okulu  İstanbul, aktiviteler bu Yaz spor Okulu  İstanbul, programları öğrencilerimize Yaz spor Okulu  İstanbul,  sunmaktadır. Yaz spor Okulu  İstanbul,  Bu program,  Yaz spor Okulu  İstanbul,  Çocuklarımız, Sosyal  Yaz spor Okulu  İstanbul,  hayatta Bildikleri  Yaz spor Okulu  İstanbul,  İngilizceyi çekinerek Yaz spor Okulu  İstanbul,   konuşmakta,Aldığımız  Yaz spor Okulu  İstanbul,  eğitim dil pratiğine Yaz spor Okulu  İstanbul,   imkan vermemekte, Yaz spor Okulu  İstanbul,  Faydaları saymakla  Yaz spor Okulu  İstanbul,  bitmez,çocuk gelişimi , Yaz spor Okulu  İstanbul,  Fiziksel gelişim, Yaz spor Okulu  İstanbul,   büyüme ve motor yeteneklerin  Yaz spor Okulu  İstanbul,  gelişimi için kuvvet, Yaz spor Okulu  İstanbul,   sürat, dayanıklılık  Yaz spor Okulu  İstanbul,  gibi temel biyo motor  Yaz spor Okulu  İstanbul,  özelliklerin artırılmasına, Yaz Okulları  Aileler kamp yetkililerine Yaz Okulları  günün 24 saati Yaz Okulları  ulaşabilir ve çocukları  Yaz Okulları hakkında bilgi  Yaz Okulları alabilirsiniz.  Yaz Okulları Kampçılarımız için    Yaz Okulları özel hazırlanmış,  Yaz Okulları oldukça zengin  Yaz Okulları aktiviteleri içeren dolu, Yaz Spor Okulu 12 Haziranda öğrencilere kapılarını açtı. 200 e yakın çocuk bu Yaz spor okullarını tercih etti. Muhteşem bir açılış yapan Aqua Yaz Spor Okulu 1994 yılından beri yaptığı kesintisiz çalışmalarına devam etmektedir.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir