YAZ OKULU VİDEOSU İZLE


 İSTANBUL AQUA YAZ OKULU

İSTANBUL’ da 1994 yılından bu güne uzman kadromuzla birlikte faaliyetlerini sürdüren Yaz Okulu‘na. KADIKÖY, ÜSKÜDAR, ÜMRANİYE, ÇEKMEKÖY, ATAŞEHİR, Semtleri ve civarından katılım olacaktır.

AQUA Yaz Okulu sayesinde unutulmaz bir yaz tatili fırsatı yakalayan Çocuklar Doğa ile iç içe olup aynı zamanda Sportif ve Sosyokültürel etkinliklerle gelişimlerini desteklemektedirler. Yaz okulu eğitim alanlarımızdan başlıcaları Yüzme, Basketbol, Tenis olup ve Etüt faaliyetlerine branşlarında Uzman Eğitmenlerle Yaz boyunca Eğitimlerine devam ederler.

AQUA Yaz Okulu, Çocuklarımıza tam da Ailelerin beklentileri doğrultusunda hem Şehirde hem de Doğa ile iç içe Yapılan Yaz Okulunda, Spor Aktiviteleri ve Etüt İle bu zamanı en iyi şekilde değerlendirecekleri  Onlara uygun Programla eğitimlerini, eğlenirken öğrenme, öğrenirken de eğlenmelerini sağlamaktayız.


Yaz Okulu Adresi:  Şevket Aktalay İzci Okulu Sürekli Eğitim Merkezi

 Tophanelioğlu Cadddesi No:39 Posta Kodu: 34662 Koşuyolu / Altunizade – İstanbul.

 Validebağ Öğretmen Evi yanı )

AQUA Yaz Okulu sayesinde unutulmaz bir Yaz Tatili fırsatı yakalayan Çocuklarımız, Doğaya açılan pencere gibi Olan ve Milli Eğitime bağlı Şevket Aktalay Sürekli Eğitim Merkezinde Eğitimlerini almaktadır.

Yaş grubu : 05 – 12 Yaş

Kontenjan: 100 Kişi

 

YAZ OKULU DÖNEMLERİ

I.Dönem :     12 Haziran – 14 Temmuz 2017 (4 Hafta)

II.Dönem :   17 Temmuz – 11 Ağustos 2017 (4 Hafta)

III.Dönem : 14 Ağustos – 25 Ağustos 2017 (2 Hafta)

 

YAZ OKULU DÖNEM ÜCRETLERİ

Tam Gün Programı : 1.250 TL

Yarım Gün Programı : 800 TL  KONTENJANLAR DOLDU!!

NOT: Yaz Okulları için verilmiş fiyatlarımız günceldir, Fiyatlara Servis ücreti dahil değildir!

 

SEÇMELİ BRANŞLAR

1.SEÇENEK: Basketbol + Yüzme

2.SEÇENEK: Tenis + Yüzme

NOT: Çocuklarımız  yukarıda ki seçeneklerden sadece 1 tanesini seçebilirler!

 

TAM GÜN PROGRAMI

SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
09:00-09:30ToplanmaToplanmaToplanmaToplanmaToplanma
09:30-10:45izcilik – KampçılıkHoby FutbolResimOkçulukizcilik –  Kampçılık
10:45-12:00İngilizceSatrançİngilizceEl işi – Müzikİngilizce
12:00-12:30Öğle YemeğiÖğle YemeğiÖğle YemeğiÖğle YemeğiÖğle Yemeği
13:30-14:45YüzmeYüzmeYüzmeYüzmeYüzme
15:15-16:30BasketbolBasketbolBasketbolBasketbolBasketbol
15:15-16:30TenisTenisTenisTenisTenis
16:30-17:00BeslenmeBeslenmeBeslenmeBeslenmeBeslenme
16:30-17:00Eve DönüşEve DönüşEve DönüşEve DönüşEve Dönüş

 

YARIM GÜN PROGRAMI

 
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
12:30-13:00ToplanmaToplanmaToplanmaToplanmaToplanma
13:30-14:45YüzmeYüzmeYüzmeYüzmeYüzme
15:15-16:30BasketbolBasketbolBasketbolBasketbolBasketbol
15:15-16:30TenisTenisTenisTenisTenis
16:30-17:00BeslenmeBeslenmeBeslenmeBeslenmeBeslenme
16:30-17:00Eve DönüşEve DönüşEve DönüşEve DönüşEve Dönüş

NOT: Yaz Okulu kapsamında verilen Yarım Gün programında ETÜT Faaliyetleri ve İNGİLİZCE eğitimi yoktur!

+ Yüzme Eğitimi istek Vakfı Belde okulları Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.

+ Tenis Topu, Basket Topu, Yüzme Tahtaları, Çadır, Ok, Hedef tahtası vb. spor malzemeleri AQUA Kamp ve Yaz Okulları tarafından karşılanacaktır.

Gerekli Testler : Aşı kartının fotokopisi, yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve tam idrar Tahlili getirmeniz gerekir.

Getirilecek Malzemeler : Havlu, Terlik, Mayo, ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.

 

YÜZME

Çocuklarımız Yüzme Branşında yaş guruplarına ve seviyelerine göre 6 – 7 kişilik guruplara ayrılacaktır. Yüzme temel tekniklerinin yanı sıra performans gurupları oluşturularak Eğitim verilecektir. Yüzme Eğitimi basamak’ lı bir şekilde 4 branş olarak (Serbest Stil, Kelebek Stil, Kurbağalama ve Sırtüstü) verilir.

 

BASKETBOL

Basketbol eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 10 kişilik gruplara ayrılır. Yaz Okulu Her gruba 1 basketbol koçu ve yardımcı antrenör eşlik eder. Temel teknikler (Top tutma, Top sürme, Pas verme, Dripling vb) uygulanarak bu becerileri geliştirilir.

 

TENİS

Yaz Spor Okulu, Tenis Eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 6 – 7 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 tenis antrenörü ve yardımcı antrenör nezaretinde, temel teknikler olan (Forehand, Backhand, Raket tutuşu, Top sektirme vb) çalışmalarla tenis sporunu geliştirmeleri sağlanır.

 

İZCİLİK, KAMPÇILIK, OKÇULUK & ETÜT

Yaz okuluna katılan çocuklarımız doğa ile baş başa yeşilliklerle dolu bir ortamda İzcilik, Kampçılık, Okçuluk, Çadır kurma, Survivor, Hobi Futbol, Resim, Satranç, Müzik, Animasyon ve Yarışmaların olduğu aktiviteleri yaparlar.

 

İNGİLİZCE

Yaz Okulları, gün içinde diğer sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra uygulamalı İngilizce Eğitiminin de gerçekleştiği bir yerdir. Aktif öğrenme planıyla öğrencilerimiz kendi yaş grupları içerisinde konuşarak, aktif şekilde öğrendiklerini taze tutma olanağı kazanırlar. Dönem boyunca alacakları yaklaşık on saatlik İngilizce Eğitimi hem okul döneminde öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olacak hem de yeni bilgileri eğlenerek öğrenmelerini sağlayacaktır.

 

EĞİTMENLER

Yaz Okulları projesi dahilinde AQUA Kamp olarak eğitmenlerimizi titizlikle seçtiğimiz için her bir eğitmenimiz gerekli pedagojik formasyon donanımına sahip, eğitim programımızı başarıyla tamamlamış eğitmenlerdir. Yaz spor okulu, Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız eğitmenlerimiz kendi alanında ihtisas yapmış, spor akademisi mezunu kişiler olmakla birlikte çocuklarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz duyarlılığa sahip kişilerdir.

Yaz spor Okulları olarak Çocuklarınızın her konuda Özel  olarak yetişmeleri  için gösterdiğimiz özeni en çok da bu alanda da gösterdiğimizin altını çizmek isteriz.

 

BESLENME

Yaz Spor Okulu, Yemek menüsünün hazırlanması aşamasında göz önünde bulundurulan ilk aşama kalite onayı almış markaların kullanımıdır. Sonrasında Çocuklarımızın ihtiyacı olan enerjiyi sağlıklı ve düzenli şekilde almaları için menüler diyetisyen hocalarımız tarafından hazırlanır ve dönemlik yemek listesi olarak tarafınıza iletilir.
Yaz spor okulları yemekleri, anlaşmalı olduğumuz catering firması yapar ve tabldot olarak servis edilir.

 

ULAŞIM

Yoğun tempoda çalışan ebeveynler için çocuğunu evden alıp tekrar eve teslim edecek olan servis hizmetimiz mevcuttur.  Servisimizde hostes bulunmak zorunludur.
Servis ücreti Yaz Spor Okulları ücretine dahil değildir.

 

Servis yapılacak Semtler aşağıdaki yerler ve civarıdır:

Kadıköy,  Ümraniye,  Üsküdar,  Acıbadem,  Çekmeköy,  Ataşehir,  Bağdat Caddesi,  Göztepe, Bostancı,  Bağdat Caddesi,  Küçükyalı, İçerenköy, Boğaz hattı

 

YAZ OKULU FAYDALARI

Yaz okullarında Çocuklar aynı amaç için bir araya geldikleri diğer Çocuklarla bir arada yaşayarak birbirine destek olur ve arkadaşlık kavramının önemini kavrar. Yaz Spor Okulları, Geliştirdiği Bağlarla birlikte kendini daha rahat ifade edebilen çocuklar ruhsal gelişimlerinde diğerlerinden hayattaki başarıları adına bir sıfır önce olurlar. Böylece öz güven ve sorumluluk duygusu karakterlerinin ayrılmaz parçası haline gelir. Aynı zamanda Yaz Spor Okulları imkanıyla doğa ile iç içe yapılan faaliyetler Çocuklarımıza doğa sevgisi aşılar, maceracı ve araştırmacı yönlerini ortaya çıkarır.

Çocuklarımızın sosyal, duygusal ve bedensel gelişimlerini  esas amaç olarak edinen Yaz Spor Okulları aynı zamanda Öğrenciler için ilerde anlatabilecekleri, maceralı, eğlenceli ve tatlı bir anı olacaktır. Bir ebeveyn  olarak böyle bir fırsattan çocuklarımızı mahrum bırakmayın.

                                           ”Çocuklar için Okul Dışı Eğitim Çok Önemlidir”

 

ETİKETLER; Yaz Okulu, Yaz Okulları, Yaz Spor Okulu, Yaz Kampı, Yaz Kampları, Ücretsiz Yaz Spor Okulu, Yaz Spor Okulu, Üniversite Yaz Okulu, Yaz Okulu Fiyatları, İngilizce Yaz Okulu, Çocuklar İçin Yaz Okulu, Çocuk Yaz okulu, Yaz Okulu İstanbul, İstanbul Yaz Spor Okulları, Yaz Okulu Ücretleri,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kışın eğitici ve öğretim sezonu  AQUA SPOR KULÜBÜ, biterke tatil başlıyor. çocuklarınızın  yaz spor okulu İstanbul,  eğitim alanında yaz okulu, ilgi ve yeteneklerini  yaz spor okulu İstanbul,  ortaya çıkaran istanbul yaz spor okulları,Karne hediyesi olarak çocukları 2017 Yüzme yaz okulu, basketbol yaz spor okulu, spor malzemeleri  yaz spor okulu İstanbul,  kampçılık yaz okulu, ingilizce yaz okulları,  guruplar 10 kişi olacaktır. AQUA SPOR KULÜBÜ, tenis yaz okulu, satranç, eğitsel  yaz okulu İstanbul,  oyunlar yaz spor okulu,çalışmalarına  yaz spor okulu İstanbul,  katılmalarını sağlamak, AQUA SPOR KULÜBÜ, bedensel yaz okulu, ruhsal ve düşünsel anlamda çalışmalar istanbul yaz spor okulu, gelişimlerine  yaz spor okulu İstanbul,  katkıda istanbul yaz okulu, bulunmak amacındadır. İstanbulda Kadıköy, Üsküdar,Ümraniye, Özellikle doğayla yaz spor okulu iç yaz , ormanlarda  yaz okulu İstanbul,   bulamayacaklarını  AQUA SPOR KULÜBÜ, Anlatmamız  yaz okulu İstanbul,  gerekir. Kamp kurulan yerde en temel unsur,  yaz okulu İstanbul,  doğaya saygı olmalıdır. Çadır Kampı kurulacak  AQUA SPOR KULÜBÜ, yeri  yaz okulu İstanbul,  seçerken de çevreye zarar  yaz okulu İstanbul,  vermemeye özen  yaz okulu İstanbul,  gösterilecek yer  yaz okulu İstanbul,  seçmelisiniz.Kamp yerinde, Bir diğer dikkat edilecek nokta da Kampa gitmeden hava durumunu  yaz okulu İstanbul,  öğrenmelisiniz. Örnek verecek  yaz okulu İstanbul,   olursak, çadır kurduğunuz  yaz okulu İstanbul,  bölge kampı, çalışmalar  yaz okulu İstanbul,  başvurular Öğrenci  yaz okulu İstanbul,  Neler Kazanır?Çocuklar aynı ortamda İstanbul Yaz Okulu  AQUA SPOR KULÜBÜ, yaşayarak İstanbul Yaz Okulları birbirlerine  AQUA SPOR KULÜBÜ, destek olur ve arkadaşlık  yaz okulu İstanbul,  kavramının önemini İstanbul Yaz Okulu anlarlar.Okullarda öğretilen becerilerle aileler  yaz okulu İstanbul,  de çocuklarının, olmak üzere yerler  yaz okulu İstanbul,   takım ruhu vardır. olduğunu öğretmen ve onu oturmuş, dinleyen  yaz okulu İstanbul,  öğrenciler. unutturmuyor.  AQUA SPOR KULÜBÜ, Yaz spor okulu denince her ne kadar Yaz kampı İstanbul, akla okul öğretmen ve onu  yaz okulu İstanbul,  oturmuş, dinleyen öğrenciler. çocukları  yaz okulu İstanbul,  ve gençler Gençlik kampları İstanbul,gelse de artık okul Gençlik kampları İstanbul, AQUA SPOR KULÜBÜ, öncesi takım  yaz okulu İstanbul,  ruhu çocukları Yaz kampı İstanbul, için de Gençlik eğitimler ve  yaz okulu İstanbul,  yapılan aktivitelerin Yaz kampları, adı altında geçen öğrencilerimizin spor  AQUA SPOR KULÜBÜ, yaparak katıldığı  yaz okulu İstanbul, Ulaşım konusuda Kadıköy,Üsküdar,,öğrenciler kamp kurarak,Ümraniye,Çekmeköy,Ataşehir civarıdır.konusunda,daha fazla fırsatlar kamp ateşi,okçuluk, sunmakta ve onların yeni  yaz okulu İstanbul, arkadaşlar edinmesine  yaz okulu İstanbul, yardımcı,olmaktadır.Yaz okulları  AQUA SPOR KULÜBÜ, çocuklara yeni bir,öğrenme  yaz okulu İstanbul, ortamı sunar ve ,  yaz okulu İstanbul, öğrenciler kamp kurarak,çocuğunuz  yaz okulu İstanbul, bu  AQUA SPOR KULÜBÜ, duruma,yaz spor okulu İstanbul, çocuklarınızın yaz spor okulu, eğitim alanında öğrencilerimizi okul dışı eğitim yaz okulu, ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkaran istanbul yaz spor okulları,Yüzme yaz okulu, basketbol yaz spor okulu, kampçılık yaz okuluYaz okulu İstanbul, Türkiyede okul Spor dışı Yaz okulu İstanbul,eğitim çeşitli şekillerde Yaz Spor okulu İstanbul, olmaktadır.Yaz Okulu denince Spor de Yaz Spor okulu İstanbul,gözümüzün Spor önüne şu bildik Yaz okulu Spor İstanbul,konular gelir.

çocuğunuzu yaz kampı ve Yaz Okulu, toplayacak olan ULUSLARARASI KAMP BİRLİĞİ, personelimizin İngilizce yaz kampı,adını ve iletişim Yaz okulu Spor İstanbul, sağlamamızı isteyecektir. Bazı spor dalları Basketbol ve Yüzme olarakAlternatif olarak, ebeveynler çocuklarına kamp Yaz okulu Spor İstanbul,malzemeleri,doğrudan Yaz Okulu’na eşlik etmek isterse, bunu yapabilirler. Yaz okulu Spor İstanbul, Ayrılış sabahı, Yaz okulu Spor İstanbul,öğrencilere,

tecrübe Yaz okulu İstanbul, ile hazırladığımız yaz kampları programı,  Yaz okulu İstanbul,gençlere yaz kampı, kendilerini  Yaz okulu İstanbul,ifade eden yaz kampı, daha iyi yaz kampları,eğlence fırsatı  Yaz okulu İstanbul,veren yaz kampı. Kampçılar yaz kampı programında, ailelerinden  Yaz okulu İstanbul,uzakta kendilerini ifade edebilecekleri  Yaz okulu İstanbul, bir ortamda bulunmaları, yaz kampları kendi ayakları  Yaz okulu İstanbul,üzerinde durmayı  Yaz okulu İstanbul,  öğreten yaz kampı, eğlenceli bir  deneyimi Yaz okulu İstanbul, geçirmeleri için yaz kampı katkı  Yaz okulu İstanbul,sağlar.daha  Yaz okulu İstanbul,   sistemli ve planlı  Yaz okulu İstanbul,  yapılmaya başlanır.  Yaz okulu İstanbul,    çocuklara  Kızların  Yaz okulu İstanbul,  bir kısmının ergenlik  Yaz okulu İstanbul,  dönemleri içinde olabilecekleri  Yaz okulu İstanbul,  dikkate alınmalıdır.yaz kampı’nda  İlgi  Yaz okulu İstanbul,   alanlarındaki spora  Yaz okulu İstanbul,  yönelmeleri söz  Yaz okulu İstanbul,  konusudur. Gurup ile yapılan  Yaz okulu İstanbul,etkinlikte değişik  Yaz okulu İstanbul,kültürlerden gelen  Yaz okulu İstanbul,öğrenciler arasında farkında  Yaz okulu İstanbul,olmadan sosyalleşme  Yaz okulu İstanbul,kendiliğinden gelecektir.  Yaz okulu İstanbul,Önlerindeki hedefe  Yaz okulu İstanbul,  daha kolay ulaşırlar  Yaz okulu İstanbul,ve yaptıkları  Yaz okulu İstanbul,uygulamayı  Yaz okulu İstanbul, tecrübe, yönelik temel   Yaz okulu İstanbul, eğitimi veren  Yaz okulu İstanbul, Belediyesi Spor Okullarının, bir yanda da  Yaz okulu İstanbul, eğitim müfredatında yer verdiği  Yaz okulu İstanbul, konularla üyelerine spor  Yaz okulu İstanbul, yapma kültürünü  Yaz okulu İstanbul, aşıladığını kaydeden, Summer Camp İstanbul, Gençlik kamplarının Çocuklara Summer Camp İstanbul, yapılan Yaz Okulu İstanbul, araştırmalarda Psikolojik Summer Camp İstanbul,  açıdan çok olumlu Summer Camp İstanbul, yanları olduğu tespit edilmiştir. Gençlik kampı ,mevcut Yaz Okulu İstanbul, eğitim Summer Camp İstanbul, konularının, Yaz Kampına, Seçilecek Yaz Okulu İstanbul, Servis İmkanı ÜSKÜDAR, KADIKÖY, ÜMRANİYE, ÇEKMEKÖY, ATAŞEHİR, Eğitmenler titizlikle Yaz Okulu İstanbul, seçilmektedir. Servis İmkanı ÜSKÜDAR, KADIKÖY, ÜMRANİYE, ÇEKMEKÖY, ATAŞEHİR, Aqua camp olarak, Yaz Okulu İstanbul, Öğrencilermize Servis İmkanı ÜSKÜDAR, KADIKÖY, ÜMRANİYE, ÇEKMEKÖY, ATAŞEHİR, sunulan, ,   açısından  Yaz Okulu ve Yaz Kampı İstanbul,   yapılan aktivitelerin  Yaz Okulu ve Yaz Kampı İstanbul,   çocukları psikolojik açıdan  Yaz Okulu ve Yaz Kampı İstanbul,   gelişimine yardımcı  Yaz Okulu ve Yaz Kampı İstanbul,   olduğu anlaşılmaktadır. Yaz Okulu ve Yaz Kampı İstanbul,    Dergilerde yer alan  Yaz Okulu ve Yaz Kampı İstanbul, Okulların kapanmasıyla başlayan yaz spor okulları Çocukların hey canla beklediği bir etkinlik olmuştur. Milli eğitim Bakanlığı Okul dışı eğitimi desteklemektedir. Yapılan Araştırmalar Okul dışı eğitimin ne kadar  Yaz okulu İstanbul, önemli olduğunu ortaya koymuştur. olarak Yaz kampı Çocuğunuza  Yaz okulu İstanbul, çok çalışkan sunacağınız bir kamp tecrübesi  Yaz okulu İstanbul, yaşama fırsatı, yaz kampları uluslar arası   Yaz okulu İstanbul, başka hiçbir dalış yaz kampı eğitsel toplanma Ana  Yaz okulu İstanbul, dili YAZ KAMPI İSTANBUL; İngilizce olan yabancı  Yaz okulu İstanbul, eğitmenlerin olması çok  Yaz okulu İstanbul, önemlidir çünkü bir  Yaz okulu İstanbul, dili konuşabilmek,  Yaz okulu İstanbul, Etüt konuları sayesinde  Yaz okulu İstanbul, öğrenciler Bilgi  Yaz okulu İstanbul, alış verişi yaparak, Yaz okulu İstanbul, kendilerine ve çevrelerine  Yaz okulu İstanbul, saygı duymayı,  Yaz okulu İstanbul, aldıkları sorumluluklar  Yaz okulu İstanbul, sayesinde birlikte  Yaz okulu İstanbul, çalışmayı, bir takım  Yaz okulu İstanbul, olmayı öğrenirler.Çocuklarımız  Yaz okulu İstanbul, Milli duygulara saygılı,  Yaz okulu İstanbul, Manevi değerlere saygılı,  Yaz okulu İstanbul, Doğru Kişi, Düzenli  Yaz okulu İstanbul, Kişi ve Disiplinli  Yaz okulu İstanbul, olur. İzcilik te,  Yaz okulu İstanbul, Öğrencilerimiz zamanlarını  Yaz okulu İstanbul, yararlı ve zevkli Yaz okulu İstanbul, çalışmalarla değerlendirir.  Yaz okulu İstanbul, Kampçıların boş zamanlarını  Yaz okulu İstanbul, kontrollü bir şekilde  Yaz okulu İstanbul, değerlendirmelerinin  Yaz okulu İstanbul, en uygun yolu,  Yaz okulu İstanbul, Çeşitli etkinliklerle  Yaz okulu İstanbul, ilgili Yaz kampında altyapı  Yaz okulu İstanbul, oluşturmaktır. Kampa  Yaz okulu İstanbul, katılan öğrencilerin  Yaz okulu İstanbul, ders dışı  Yaz okulu İstanbul, zamanlarını en etkili ve Yaz okulu İstanbul, verimli geçirebilecekleri ve  Yaz okulu İstanbul, istedikleri etkinlikleri  Yaz okulu İstanbul, yapabilecekleri yer kuşkusuz  Yaz okulu İstanbul,  olmuştur. Yurt dışında  Yaz okulu İstanbul,  Yapılan kamplarda  Yaz okulu İstanbul,  Askeri, dini, İdoolojik Yaz okulu İstanbul,   ve bizdeki gibi  Yaz okulu İstanbul,  spor ağırlıklı  Yaz okulu İstanbul,  olan kamplardır.  Yaz okulu İstanbul,  Bu kamplar Okul dışı  Yaz okulu İstanbul,  eğitim  adlandırılır.  Yaz okulu İstanbul,   belli bir program  Yaz okulu İstanbul,  doğrultusunda  Yaz okulu İstanbul,  denetimli yapılan Yaz okulu İstanbul,   programlardır.  Yaz okulu İstanbul, Tüm bunları yapmak için  Yaz okulu İstanbul, yurt içi ve yurt  Yaz okulu İstanbul, dışından  Yaz okulu İstanbul, gelen öğrencilerle  Yaz okulu İstanbul, tanışıp onlarla  Yaz okulu İstanbul, İngilizce konuşarak  Yaz okulu İstanbul, yapacakları ortamı,   Yaz okulu içerisinde iletişimi  Yaz okulu güçlendirmek ve  Yaz okulu zorlu kış sezonunu  Yaz okulu geride  Yaz okulu bırakmak İngilizce,   Yaz okulu İstanbul, Tüm Dünyada Kullanılan ortak  Yaz okulu İstanbul,  Dil olma özelliğini   Yaz okulu İstanbul, korumaktadır.   Yaz okulu İstanbul, İngilizce Dil   Yaz okulu İstanbul, Pratik Kampı Çocuklarımıza   Yaz okulu İstanbul, olumlu   Yaz okulu İstanbul, katkılar sunacaktır.   Yaz okulu İstanbul, bileceği gibi otel   Yaz okulu İstanbul, kiralanıyor sa yetişkinlerde   Yaz okulu İstanbul, orada Konaklayacak.   Yaz okulu İstanbul, bu çocuklar için son   Yaz okulu İstanbul, derece sakıncalıdır.   Yaz okulu İstanbul, kampları kaç yıldır   Yaz okulu İstanbul, düzenliyor ,kurum   Yaz okulu İstanbul, olup olmadığı, Anne   Yaz okulu İstanbul, babanın iyi bir örnek oluşturması  Yaz okulu İstanbul,  önemlidir. Yüzme   Yaz okulu İstanbul, sporunda  Atılacak olumlu adımların   Yaz okulu İstanbul, çocukların yaşamını   Yaz okulu İstanbul, etkileyecek bir   Yaz okulu İstanbul, alışkanlığı kazanmasının,   Yaz Spor Okulu İstanbul, Çocuklarımız Kampa geldiğinde   Yaz Spor Okulu heyecanla Aktivitelere   Yaz Spor Okulu başlamak isterler.   Yaz Spor Okulu Fakat kamp yetkililerinin öncelikle   Yaz Spor Okulu Halletmeleri Gereken   Yaz Spor Okulu konular vardır.   Yaz Spor Okulu Bunlar Toplanma,   Yaz okulu İstanbul,  ,mevcut eğitim   Yaz okulu İstanbul, konularının tekrarı ve   Yaz okulu İstanbul, uygulanması açısından    Yaz okulu İstanbul, yapılan aktivitelerin çocukları   Yaz okulu İstanbul, psikolojik açıdan   Yaz okulu İstanbul, gelişimine yardımcı   Yaz okulu İstanbul, olduğu anlaşılmaktadır.   Yaz okulu İstanbul, Dergilerde yer alan 2017 yılında ilk dönem olan 12 haziranda kapılarını öğrencilerimize açtı. Okul dışı eğitimin önemli parçalarından biri olan bu programlar Türkiye de yeni yeni uygulanmaya başlamıştır. Yaz Okullarına Katılan 1000 ler ce öğrenci çeşitli etkinliklerde yada spor branşlarında eğitim almaktadır. Şimdi Yaz Spor Okulları zamanı Yılda 500 öğrenci bu tip programlara katılarak yaz tatilini oldukça güzel ve verimli geçirmektedir. Peki Yaz Okulu nerede yada nasıl ulaşırım kaygısı yok, Hemen yanı başınızda Doğa ile iç içe Aqua Yaz Okulları sizi bekliyor.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir