YÜZME ÖĞRENMEK İÇİN 4 NEDEN

Yüzme Öğrenmek İçin 4 Neden ;

Yüzme öğrenmek için 4 neden ‘i sizler için sıraladım.Bu aralar ne yapalım diye düşünüyor ve yüzme bilmiyorsanız yüzme kursuna gitmenin tam sırası olduğunu rahatlıkla söylemek isterim. Pandemi döneminde hareketsiz kalmış ve canınız çok sıkılıyor ve yüzme bilmiyorsanız tam zamanı.

Yüzme öğrenmek için 4 neden
Yüzme öğrenmek için 4 neden

ÖĞRENMEK VE ZAMANI DEĞERLENDİRMEK İÇİN YÜZME KURSU ALMALISINIZ

Hiç yüzme bilmiyorsanız ve zaman bulamıyorum diye düşünüyorsanız bu salgını fırsata çevirebilirsiniz. Ancak yüzme kursu almak için  bir süre gurup derslerine ara verip özel ders yani birebir eğitim alarak sosyal mesafeyi de korumuş olursunuz.Kaliteli ve verimli yüzme dersi ile kısa sürede yüzmeyi öğrenerek hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. yapmanız gereken İnternet veya bir referans alarak size en yakın havuza gitmeniz.

Yüzme öğrenmek için 4 neden 2
Yüzme öğrenmek için 4 neden 2

PANDEMİ DÖNEMİNİ YÜZME SPORU YAPARAK DEĞERLENDİRİN

Evet pandemi dönemi çok hareketsiz ve eve tıkılı bir şekilde yaşayarak geçiriyoruz. Bu yaşam tarzı hastalıktan korunarak zamanı geçirelim derken bu sefer hareket etmeyerek vücudumuz başka hastalıklar çıkarmasına neden olacaktır. Bunların bazıları kas ve kemik erimesi gibi hastalıklar gündeme gelebilir. Kendimizi koruyalım derken bir de bu durumla uğraşmamak için ve egzersiz dengesini kurmak için yüzme sporu ile ilgilenebilirsiniz.

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu
Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu

STRES ATMAK VE RAHATLAMAK İÇİN YÜZME EN İYİSİ

Oldukça bunaldık ve psikolojim bozulmak üzere diyorsanız.Eğitim hem de spor yapalım diyorsanız yüzmeye başlamanın tam sırası. Evet yaklaşık bir yıldır üzerimize karabasan gibi çöken ve bunalıma sokan salgın hastalık psikolojimizi iyice bozdu bundan kurtulmak yada biraz uzaklaşmak istiyorsanız tek başınıza yapabileceğiniz yüzme sporu sizi bekliyor. havuzdan çıktığınızda oh çok rahatladım dememek içten bile değil.Haydi yüzme havuzuna ve spora…

Özel Yüzme Dersi
Özel Yüzme Dersi

HAVUZ SEÇİMİ VE SOSYAL MESAFEYE DİKKAT ETMELİSİNİZ

Hangi sporla biraz hareket edeyim yada bir spor salonuna gideyim diyorsanız havuza da gittiğinizde sosyal mesafeye dikkat etmelisiniz. Havuz içerisinde bir kulvarda maksimum 3 kişi ile yüzmeli ve aranıza en az 2 metre mesafe koymalı ve temastan kaçınmalısınız. Havuz çıkışında kendi malzemelerinizi kullanmalı kimseden malzeme almamalısınız.soyunma odasını kullanmak yerine havuz kenarında soyunup giyinmelisiniz.Havuza giriş çıkışta ellerinizi dezenfekte etmeyi unutmayın.İyi yüzmeler….

YÜZME ÖĞRENMEK İÇİN 4 NEDEN
Etiketlendi: