Pandemide Yüzme Öğrenmenin Tam Zamanı;

Pandemide yüzme öğrenmenin tam zamanı ve bu salgını avantaja çevirmek elinizde. Peki bunu nasıl yapacaksınız. İşte tüm detayları ile sıkıldığınız ve salgından korunmak için yaptığınız önlemleri risk almadan avantaja çevirmek için yapmanız yüzme öğrenin.

Pandemide yüzme öğrenmenin tam zamanı
Pandemide yüzme öğrenmenin tam zamanı

PANDEMİ KURALINA UYAN HAVUZ SEÇİMİ

Pandemi kuralları sizinde bildiğiniz gibi hayatımızın tüm alanına girmiş bulunmaktadır. İşe öncelikle hijyen ve pandemi kurallarına uyan havuz araştırarak başlayınız.Bunların başında havuza girişte hes raporu,Sosyal Mesafe,Ateş ölçümü ilk uygulama olarak kapıda uygulanması gerekir.Havuz içinde sosyal mesafeyi kulvarda, yüzme antrenörü ile öğrenci dışında kimse olmamalı.Her kulvara düşen kişi sayısı 2 olmalı. Yüzme kursu almak için geç kalmayın.

Pandemide yüzme öğrenmenin tam zamanı 2
Pandemide yüzme öğrenmenin tam zamanı 2

EĞİTİM ALDIĞINIZ HAVUZUN HİJYEN NASIL OLMALI

Havuz suyunun clor ve ph düzeyi normalin biraz üstünde olduğunu kontrol ediniz yada sorgulayınız.Diğer dikkat edeceğiniz bir konu yardımcı yüzme malzemeleri. Mümkünse kendi malzemeleriniz olan; yüzücü gözlüğü,bone, mayo,yüzme tahtası gibi malzemeleri yanınızda getirin. Kullandığınız havluyu kimse ile paylaşmayın.Giriş ve çıkışlarda duş almayı unutmayın.Mümkünse soyunma odası yada kapalı alanları kullanmayın direk havuz kenarında soyunup giyinin.Maskenizi havuz içinde derse girene kadar çıkartmayın.

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu
Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu

ÖZELLİKLE BU DÖNEMDE GURUP DERSİ YERİNE ÖZEL DERS ALIN

Evet bu dönemde bulaş riskini en aza düşürmek ve risk almadan yüzme öğrenmek için özel yüzme dersi tercih edin. Gurup dersleri 5 er kişilik olduğu için biraz bulaş riski olabilir. Kendinizi çok rahat hissetmeniz için ve yüzme öğrenme kalitesini artırmak için özel yüzme kursu tavsiye etmekteyiz. Bu tercihi yaptıktan sonra sıra geldi yıllardır öğrenmek istediğiniz yüzmeye. Kendinize tecrübeli bir eğitmen yada antrenör bulduysanız yüzmeyi % 99 öğrenirsiniz.

Özel Yüzme Dersi
Özel Yüzme Dersi

YAZ TATİLİNE YÜZMEYİ ÖĞRENEREK GİDİN

Yukarıda anlattığımız kuralları aldığınızda bütün bulaşma risklerini en aza indirmiş oluyorsunuz. Yüzmeyi öğrendikten sonra şimdi sıra geldi yaz tatili planına.Yıllardır yaz tatili yaparken veya sahil kenarına gittiğinizde deniz yada havuza girememenin ne olduğunu tahmin etmek hiç te zor değildir.Bu salgın dönemini avantaja çevirerek yıllardır ertelediğiniz yüzme öğrenmeyi sonlandırmış olacaksınız.Sizlere yüzme öğrenecek güvenilir bir kurum olan aquakamp önerebilirim. Haydi yüzmeye….

 

 

PANDEMİDE YÜZME ÖĞRENMENİN TAM ZAMANI
Etiketlendi: