İstanbul’daki En İyi 5 Yüzme Kursu

İstanbul’daki en iyi 5 yüzme kursu hakkında detaylı bilgi sunmakta fayda görüyoruz. Profesyonel yüzme hocaları ile hizmet sunan İstanbul kaliteli 5 yüzme kursunda bu sayede garantili bir şekilde yüzme sporu öğrenilebiliyor. En iyi fiyat garantisi sunan İstanbul kaliteli yüzme kursu 81 ilimize profesyonel anlamda hizmet sunuyor.

İstanbul'daki En İyi 5 Yüzme Kursu
Çocuk Yüzme Kursu

1- Beyoğlu Yüzme Kursu

İstanbul’un en kaliteli ve en çok tercih edilen Beyoğlu Yüzme Kursu yarı olimpik yüzme havuzu sayesinde yetişkinlere, bayanlara ve çocuklara hitap ediyor. Yüzme aktivitesi için gerek duyulan testler ise doğrudan tesis içerisinde gerçekleştiriliyor.

Çocuklar için Yüzme Kursları
Çocuklar için Yüzme Kursları

2- Cemal Kamacı Spor Kompleksi

İstanbul’un en iyi 5 yüzme kursundan biri de Cemal Kamacı Spor Kompleksidir. 550 izleyici potansiyelli olimpik yüzme havuzu yetişkinlere, kadınlara ve çocuklara hitap ediyor. Cemal Kamacı Spor Kompleksi özelliklerinden biri de geniş bir alanda hizmet sunmasıdır.

AQUA KAMP Çocuk Yüzme Kursları
İstanbul’daki En İyi Çocuk Yüzme Kursları

3- Çakmak Yüzme Havuzu

Pek çok özelliklere sahip olan ve bu sayede İstanbul’daki en iyi 5 yüzme kursu listemizde yer alan Çakmak Yüzme Havuzu yarı olimpik havuzu sayesinde yetişkinlere, bayanlara ve çocuklara hitap ediyor. Çakmak Yüzme Havuzu kompleksi özelliklerinden biri de gerekli testlerin bünyesinde gerçekleştirmesine olanak sunması ve ayrıca bünyesinde konforlu spor salonu ve fitness merkezi barındırıyor olmasıdır. Tesiste aynı zamanda Türk Hamamı, çocuk odası ve sauna merkezi de yer alıyor.

İstanbul'daki En İyi Havuzları
Çocuklar için Yüzme Dersleri

4- Fatih Spor Kompleksi

İstanbul’un en kaliteli 5 yüzme kursundan biri olan Fatih Spor Kompleksini özel kılan faktör ise, toplamda 727 izleyici potansiyeline sahip olan yarı olimpik havuza sahip olmasıdır. Fatih Spor Kompleksi kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap ediyor.

Yüzme Kursu
Yüzme Eğitimleri

5- Halkalı Yüzme Havuzu

İstanbul Halkalı bölgesinde hizmet sunan Halkalı Yüzme Havuzu 425 izleyici potansiyelli yarı olimpik havuza sahiptir. Bu sayede yetişkinlere ve çocuklara hitap eden Halkalı Yüzme Havuzu tesisinde aynı zamanda Türk hamamı, sauna, fitness gibi spor programlarına da katılabilirsiniz.

Kaliteli  ayrıca uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesi sunuyor ve yabancı tatilciler tarafından da tercih ediliyor.

Aqua Kamp Çocuk Yüzme Kursu
Çocuk Yüzme Kursları günümüzde çok popüler
İstanbul’daki En İyi 5 Yüzme Kursu