YAZ KAMPI 2020

Yaz kampına yurt içinden ve yurt dışı olmak üzere 500 öğrenci yatılı olarak  katılmaktadır. Türkiye tam bir kamplar Ülkesi olmaktadır. Türkiye kamplar birliğinin kurucu üyesi olarak  uluslararası düzey de gerçekleşen tüm organizasyonlara katılmaktadır. Okul dışı eğitimin içerisinde ve  bir parçası olan bu organizasyonla Türkiye’de yeni yeni gelişmektedir.

YAZ KAMPI MERKEZİ NEREDE?

Yaz kampı merkezi tatil cenneti olan Türkiye’inin en güzel sahilinde sıcak kumsalı ve mavi denizi ile bütünleşen Antalya – Çamyuva da bulunmaktadır. Kamp alanı doğal güzellikleri ve tarihi ile ünü tüm dünyaya yayılmış turizm merkezindedir.

2019 Aqua Kamp
Yaz kampında hayat becerileri, kendine yetebilme, sorun çözebilme, iş birliği ve takım ruhu öğrenilir.

DÖNEM :

  1. Dönem : 01 Temmuz – 15 Temmuz 2020    (15 Gün)
  2. Dönem : 17 Temmuz – 31 Temmuz  2020  (15 Gün)

YAZ KAMPI ETKİNLİKLERİ

SU SPORLARI

Öğrencilerin tüm güvenlik önlemleri alınarak kendimize ait kamp merkezine 300 mt uzaklıkta bulunan su sporları merkezinde yapılmaktadır. Su sporlarında neler yapılmaktadır: Banana – Sörf – Ringo – Katamaran , Dalış ,Çeşitli su oyunları. Çocukların en çok zevk aldığı aktivite olmaktadır.

Aqua Gençlik Kampları
Su Sporları ve Binicilik ağırlıklı Yaz Gençlik Kampları…

DALIŞ KURSU

Dalış eğitimi kampçıların tüm malzemelerini biz vermekteyiz.  Öğrenciler ( A, B, C, Ekipmanı )  yani PALET,  MASKE,  ŞNORKEL eğitimi alarak dalışla ilgili tüm temel eğitimi almış olacaktır. Sırada bulunan artık teorik eğitimi havuz içerisinde oksijen tüpü ve malzemeleri kullanarak test ve tecrübe edip deniz dalışı öncesi son denemelerini yaparak pekiştirmeye başlarlar.

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0 216 449 61 47

Web: www.aquakamp.com

YAZ KAMPI 2020
Etiketlendi: