İngilizce Eğitim Yaz Kampı

Dünyanın en çok konuşulan dili İngilizce, gelecek nesiller için zorunlu bir dil haline geldi. Sanatta, bilimde, sporda ve ticarette en önemli dil haline gelmiştir. Bu dili çocuklarımıza sevdirerek öğretmek istiyorsanız, tatil ve eğitimi bir arada sunan kamp programımızı değerlendirebilirsiniz. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte çocuklar okul stresini atmak için kamp programına yazılmaktadır. Doğa ile baş başa gerçekleştirilen kamp programıyla çocuklar bütün bir yılın stresini atmaktadır. Kursumuz, bu konuda eğitimi ve eğlenceyi bir araya getirmiştir. İngilizce eğitimli yaz kampı kursumuz, İngilizceyi eğlenerek öğreten etkili bir programdır. Dil eğitimi konusunda sertifikalı olan eğitimcilerimiz, bu konuda eğitim kurumlarında görev alan kişilerden oluşmaktadır.

Yaz Gençlik Kampı
İngilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampı

Eğitim ve Eğlence Bir Arada

Çocuklar için en iyi eğitim şekli oyun ve eğlence ile gerçekleştirilen eğitimdir. Çocuklar oyun ve eğlenceye odaklandıkları kadar derslere odaklanmazlar. Kursumuz çocuklar için özel hazırlanan kamp programını aynı zamanda eğitime dönüştürmektedir. Kamp eğitimi ve İngilizce eğitim, uzman eğitici kadromuz tarafından verilmektedir.

Yaz aylarında kamp vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. İngilizce eğitimini kamp eğitimi ile birlikte veren kursumuz, kısa sürede çocuklarınız için temel teşkil eden kuralları öğretmektedir. Sıradan eğitim programlarından çok farklı olan kampta İngilizce eğitiminin başarı oranı yüksektir. Çocukların motivasyonu kamp ortamında maksimuma çıkmaktadır. Oyunlar, eğlenceler ve programlar İngilizce eğitime odaklı bir şekilde hazırlanmaktadır. İngilizcenin temel bilgileri kamp süresince öğretiliyor.

Yaz Gençlik Kampı
İngilizce Eğitim Yaz Kampı

Eğitimin Amacı Temel Bilgilerin Pekiştirilmesidir

Gramer, sözlük kullanımı, program kullanımı, kalıplar ve diğer temel konular uzman eğitici kadromuz tarafından öğretilmektedir. Motivasyonun en üst seviyeye çıktığı kamp programımızda, İngilizceyi kısa sürede öğretiyoruz. Çocuklar için hazırlanan ders müfredatı, onlar için gelecek yıllarda temel teşkil edecektir.

Bu programımız öğrenilen bilgilerin taze kalmasında etkili rol oynamaktadır. 2-2.5 aylık yaz tatilinde öğrenciler zamanla İngilizce temel kuralları unutabilir. Dil eğitiminde tekrar önemlidir. Tekrar edilmeyen dil zamanla unutulur. Bu nedenle yaz aylarında İngilizcenin unutulmaması için İngilizce kamp programına ihtiyaç vardır. Milli Eğitim Müfredatına uygun bir şekilde gerçekleşen kamp çalışması, okul eğitimi ile paralel bir şekilde hazırlanmaktadır.

Yaz Kampı Paraşüt
İngilizce Eğitim Yaz Kampı / Parasailing Paraşüt aktivitesi
İngilizce Eğitim Yaz Kampı