Havuzlar Yüzme Kursuna Hazır;

Havuzlar yüzme kursuna hazır duruma getirildi. Yeni sağlık önerileri doğrultusunda hijyen olarak her türlü önlem ve tedbir alınmaya başlandı. Kursiyerler eğitim alacağı havuzlara rahatlıkla gidebilir. Sadece bire bir eğitim yani özel ders tavsiye ediyoruz.

Yüzme Kursu
Yüzme Kursu

RAHATLIKLA HAVUZA GİRİLEBİLİR Mİ?

Evet sosyal mesafe ayarlanarak ve çok yoğun bir katılım olmadan rahatlıkla havuza girilebilir. Havuzdan insandan insana hastalığın bulaştığına dair her hangi bulguya rastlanmadı. Havuz da bulunan ph ve klor bu vürüsü kesinlikle yok etmektedir. Havuzlar sürekli devir dayim yapıldığı ve düzenli dezenfekte edildiği için çok rahat havuz da yüzme kursu alabilirsiniz.

Yüzme Dersi
Yüzme Dersi

GRUP DERSİ Mİ? ÖZEL DERS Mİ TAVSİYE EDERSİNİZ?

Bu soruya şimdilik gurup dersini çok önermeyiz. Biz size bire bir yani özel yüzme dersi almanızı tavsiye ediyoruz. Gurup dersi alırken sosyal mesafe kurallarını çok yapamayız ve bu durumda kişiler birbirine oldukça yakın olmakta bu durum bulaş riskini artırabilir.

Burhan Felek Yüzme Havuzu
Burhan Felek Yüzme Havuzu

HAVUZLAR HİJYEN ÖNLEMLERİNİ NASIL ALABİLİR?

Özellikle havuz girişlerinde kursiyer yada havuza giriş yapan herkesin ateşi ölçülmelidir. Giriş esnasında dezenfektan kullanılması önerilmektedir. Soyunma odaları duruma göre çok yoğun olmamalı ve sosyal mesafe korunmalıdır. Soyunma odasından havuz içerisine girerek duş ve ayak havuzu kullanılmalıdır.

Yetişkin Yüzme Kursu
Yetişkin Yüzme Kursu

Yaz aylarına girdiğimiz şu günler de Yüzme kursu almanın tam sırası. haydi yüzme öğrenmeye…

HAVUZLAR YÜZME KURSUNA HAZIR
Etiketlendi: