Yetişkin Dalış Kursu

Yetişkin Dalış Kursu Tablomuz Aşağıdaki gibidir.

İstanbul – Üsküdar

Çalışma Yeri : Galatasaray Ergun Gürsoy Kapalı Yüzme Havuzu
Çalışma Günleri : Salı – Perşembe
Çalışma Saatleri : 21:30 – 22:30
Yaş grubu : 18 +
Ücret : Güncel Fiyat için lütfen ofisimizle iletişim kurunuz!!! (0 216 446 61 47 )

Alacağınız kursun teorik ve pratik eğitimlerinin ardından, su altı dünyasının kapılarını aralayarak sertifikalı bir dalgıç olacaksınız. Emniyetli ve sağlıklı dalışlar yapmak için aşağıda belirtilen konularda temel eğitimler alacaksınız. Detaylı bilgiler kurs süresince sizlere verilecektir.

yetişkin dalış kursu
yetişkin dalış kursu


Teorik ve Uygulamalı Eğitim

Dalış malzemelerinin neler olduğu ve nasıl kullanıldığı,
Su altında el işaretleriyle nasıl haberleşeceğinizi,
Duyularınızın derinlikten nasıl etkilenebileceğini,
Basıncın vücudunuz ve malzemeleriniz üzerindeki etkilerini,
Güvenli bir dalış yapabilmek için dalışınızı nasıl planlamanız gerektiği gibi ana başlıklar halindedir. Teorik eğitim : 40ar dakikalık , 13 ders halinde toplam 520 dakika olarak işlenecektir.
Pratik su altı eğitimlerinizde bu beceri toplam 5 dalışta öğretilecektir .


Dalış Kursları ve Katılım Şartları

Bu kursa katılmak için en az 14 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.18 yaşını doldurmamış adaylar için veli izin belgesi getirilmesi zorunludur.
Yüzme kursu eğitimi almış olacaksınız.
Doktordan sağlık belgesi (dalış yapmasında bir sakıca yoktur.) istenmektedir.
Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda kurslarımıza katılarak başarılı olan öğrencilerimize tek yıldız dalış belgesi verilecektir.
Daha detaylı bilgi ve kursa katılmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Yetişkin Dalış Kursu - Aqua Kamp
Yetişkin Dalış Kursu – Aqua Kamp

Balıkadam Kursları

Professional Associotion of Diving Instructors

PADI sistemi denemiş ve onaylanmış eğitim sistemleri üzerine dizayn edilmiştir ve 35 yılı aşkın süredir gelişimini devam ettirmektedir . PADI programları dalış dışındaki eğitim kuruluşları tarafından tanınan ilk ve tek programlardır.

PADI Kursları :

BUBBLEMAKER: SCUBA eğitimi yaşına gelmemiş minik dalıcılara yönelik eğitim programıdır . Havuz veya sığ sularda yapılmaktadır . Eğitim 1 saat ve minimum yaş 8dir .

JUNIOR OPEN WATER DIVER: Aletli dalışın ilk adımıdır . Ders süresi 10 saat olup 4 dalış tamamlanmalıdır . Minimum yaş 10dur .

OPEN WATER DIVER: 15 yaş ve üstü herkesin katılabileceği uluslararası yeterliliği olan ilk basamak eğitimdir . 10 saat teorik eğitim , 2 havuz çalışması (Sığ su çalışması) + 4 açık deniz dalışı yapmak zorunludur . Maksimum derinlik 18 metredir .

JUNIOR ADVANCED OPEN WATER DIVER: Derin su eğitimide denilebilir . Tecrübeli dalgıç eğitimidir . Minimum yaş 12 , ders saati 15 dir .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yetişkin Dalış Kursları süreci ve yarışma prensibi vardır. Yatay Yetişkin Dalış Kursu ve dikey dalışlar olmak üzere de ikiye ayrılır. eğitim araştırmalar Yetişkin Dalış Kursu sonucunda ortaya çıkmıştır.

Yetişkin Dalış Kursu Tüpü ve tüpsüz olmak üzere iki tür dalış Yetişkin Dalış Kursu vardır.Yetişkin Dalış Kursları Tüplü dalışlar uzun süreli derin deniz dalışları için yapılır. Yetişkin Dalış Kursu Özel tüpler kullanılır ve dalış kıyafetlerinin dalış sporunun Yetişkin Dalış Kursu tarihi çok eskilere Yetişkin Dalış Kursları çağlara dayanmaktadır.

Yetişkin Dalış Kursları; istanbul Aqua Kamp bünyesinde Anadolu Yakasında Bulunan Galatasaray Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleşir. Havuzumuza ulaşım için adres Galatasaray Spor Kulübü Burhan Felek Tesisleri  Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu Barbaros Mahallesi, Alaattin Yavasca Sokak üsküdar istanbul