Milli Takım Sporcuları

30. yaşını kutlayan Aqua Spor Kulübü  bugüne kadar  yetiştirdiği Milli Takım Sporcuları yüzücüler Milli takımda görev almaya devam ediyor. Küçük yaştan itibaren yüzme kurslarına katılan çocuklarımız uzun çalışmalar neticesinde, lisanslı yüzücü olarak yüzme müsabakalarında madalya almaya doymuyor. Siz de AQUA SPOR KULÜBÜ’ NE Katılabilirsiniz.

1994 Yılında, Kurulduğu günden bugüne kadar Yüzme Sporuna birçok başarılı Milli Sporcular yetiştiren ve Bir çok Yetişkin  Yüzme Kursu ve Özel Yüzme Dersi Organizasyonu düzenleyen Kulüp olmuştur.

Türkiye de Yetişkinlere İlk Aquakamp Organizasyonu Yapan en bilindik Kulüplerden biridir.

Aqua Spor Kulübü Yüzme Kursları İle Yıllardır Spora ve Sporcuya verdiği Önemle hizmet etmeye devam etmektedir. Bir çok Yetişkin ve Çocuklara Yüzmeyi İyi bir Teknikle, En kısa sürede Öğreten Spor Akademisi mezunu Antrenörler  veya  Kendi konusunda İhtisas yapmış, Antrenörlük  Belgesi olan kişiler Kulübümüzde Çalışmaktadır.  

Yetişkin Yüzme Kursu yada Özel Yüzme Derslerinde, aradığınız her şeyi Aqua Spor Kulübünde bulabilirsiniz.

DERSLERİMİZİN İÇERİĞİ

  • Teknik Yüzme dersi
  • Stil Eğitimi kursu
  • Fizyoterapi amaçlı Yüzme eğitimi
  • Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı Yüzme  Antrenmanları.
  • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl Organize Ediliyor ?
Aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır. Bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerin de gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler ve bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Ne Zaman Kayıt yaptırabilirim?
Faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir. Kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz. Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?
Yetişkin veya Çocuk Yüzme Kursu katılmak için sağlık tahlilleri istiyoruz.  Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?
Üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır. Kadın Özelgünleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?
Servisimiz maalesef yoktur. Üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?
Evet Yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?
Evet bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara Özel Yüzme dersi vardır. Milli takım sporcuları.

Bayan Hocadan Ders alabilir miyim?
Grup dersleri nde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak Özel Yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz. Milli takım sporcuları.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?
Çalışmakta olduğumuz Yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlar dır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır. Milli takım sporcuları.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır. Deneme derslerimiz yoktur. Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır. Milli takım sporcuları.