ingiltere uluslararası Gençlik ve Dil yaz Kampı özel programı, Aldenhamda öğrencilerimizin ingilizce özel Okuma, Yazma ve Konuşma kapasitelerini geliştirmeyi hedefliyor. Yurt dışı yaz Gençlik kampları çocuklar için ingilterenin en iyi okullarında yabancı öğrenciler ve öğretmenler

* 2023 YILI YURT DIŞI KAMPIMIZ YAPILMAYACAKTIR!!! YURT İÇİ KAMP PROGRAMIMIZI İNCELEYEBİLİRSİNİZ…

İngiltere Dil Kampı

ingiltere Dil Kampi, hakkında tüm detaylı bilgiyi aşağıdan edinebilirsiniz.

Yer : İngiltere / Londra

Dönemler : 31 Temmuz – 14 Ağustos

Yaş : 12 – 18

Bournemouth – Anglo-Continental Dil Kampı

Anglo-Continental dünyanin önde gelen Ingilizce dil okullarindan bir tanesidir. British Council tarafindan resmen taninmaktadir ve bir meslek kurulusu olan English UK kurumunun da bir üyesidir. En yüksek standartlarda ögretim saglamakla kalmiyoruz, ayni zamanda her yas ve meslekten ögrencilerin ihtiyaçlarina cevap vermek amaciyla çok genis kapsamda ve uzmanlik alanlarinda Ingilizce Lisan Kurslari düzenliyoruz.

Okulumuz Ingilizce lisan sinavlari ve ögretiminde lider konumdadir ve birçok taninmis yazar okulumuzda ders vermistir. Anglo-Continental 60 yildan uzun süredir 120 farkli ülkeden 400.000den fazla ögrenciye Ingilizce Lisan Kurslari düzenlemektedir.

ingiltere Dil Kampı
ingiltere Dil Kampı

Anglo-Continentalin kampusu

Bournemouth sehir merkezine yürüyüs mesafesindedir ve Birlesik Krallik içindeki en büyük kampus alanlarindan bir tanesi olup mültimedya yani çoklu ortam lisan ögrenme merkezi, lisan laboratuari, özel çalisma odalari, genis bir amfi tiyatro ve ücretsiz internet erisimi dahil, Ingilizce ögrenmek için modern ve mükemmel olanaklara sahiptir.

Popüler self servis restoranimizin ödül kazanmis bahçelerimize dogru açilan terasinda her damak tadina uygun yiyecek ve içecekler sunulmaktadir. Okulda düzenli olarak her türlü sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir. Okulumuzda egitiminize çok önem veriyoruz ve sizi de aramizda görmeyi büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Bournemouth

Bournemouth, Ingilizce ögrenmek için popüler bir turizm destinasyonu olmanin yani sira Ingilterenin Güney Kiyisindaki en ragbet gören sahil tatil sehridir. Bu üniversite sehri Londradan sadece iki saat uzakliktadir ve hem havadan hem de tren ve kara yolu ile mükemmel ulasim olanaklarina sahiptir.

Bu üniversite sehri 12 km uzunlugunda sahili, Mavi bayrakli denizi, köpüklü dalgalari ve muhtesem manzarasi ile ideal bir yerde kurulmustur.

Canli sehir yasami içinde birçok ünlü magazalar ile restoranlar, kafeler, sinemalar, tiyatrolar, muhtesem güzellikte parklar ve bahçeler, mini golf alanlari, bir akvaryum ve hatta sicak hava balonlari ile seyahat yer alir!

Bournemouth ayni zamanda Avrupanin ilk insan yapimi sörf alani dahil birçok spor ve eglence aktivitelerine de ev sahipligi yapmaktadir.Burada World Heritage Jurassic kiyi seridi, dünyanin en büyük dogal limanlarindan biri olan- Poole

Harbour, ve muhtesem New Forest National Park ile tarihi Kraliyet avlanma alani dahil çarpici güzellikler ile iç içe olacaksiniz. Diger gezilip görülmesi gereken yerler arasinda, Stonehenge antik alani, ünlü Winchester ve Salisbury katedralleri, Isle of Wight, Purbeck adalari vardir ve ayrica, Weymouth ve Portlandda yer alan 2012 Olimpiyatlari

Yelken Yaris Rotasini da görebilirsiniz. Eski Roma sehri Bath ve üniversite Sehri Oxford da çok yakin bir mesafe içinde yer almaktadir.Bournemouth ve Anglo-Continental egitim ve eglence açisindan ve Ingilterede geçireceginiz süre içinde unutulmaz anilar yasayacaginiz en mükemmel yer olma özelligini korumaya devam etmektedir.

Kampın Amacı

ingiltere Gençlik ve Dil Kampı programı, kampçıların ingilizce okuma, yazma ve konuşma kapasitelerini geliştirmeyi hedefliyor. Kampçılar, ingiltere nin en iyi okullarında yabancı öğrenciler ve öğretmenler ile konuşarak pratik yapıyor ve yurtdışı deneyimi yaşıyor.

Haftalık “20” dersten oluşan yoğun program sosyal aktiviteler, sportif faaliyetler ve Londra çevre gezileri ile destekleniyor. Kampçılar, ingilizce eğitiminin yanı sıra koçları eşliğinde katıldıkları programda kendi ayakları üzerinde durma ve özgüvenlerini güçlendirme fırsatı buluyor.

Kamp Programı

ingiltere Gençlik ve Dil Kampı, ingilizce eğitim ağırlıklı bir programdan oluşuyor. Kampçılar ilk gün yapılan ingilizce seviye belirleme sınavı sonrası sınıflara ayrılıyor ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen diğer kampçılar ile birlikte haftada “20” ders (“15” saat) eğitim alıyor. Sabah saatlerini dil eğitimi ile geçiren kampçılar öğleden sonra ise sosyal ve sportif faaliyetlere katılıyor. Program süresince Londra nın önemli bölgelerine çevre gezileri yapılıyor.

Tesis ve Konaklama

Aldenham School, 400 yıl önce inşa edilmiş, geleneksel ingiliz mimarisi ile modern olanakları bir arada barındıran bir yapıya sahip. 1597de Kraliçe 1. Elizabeth in izniyle bina ve çevresindeki arazi okula çevrilmiş. 110 dönümlük bir araziye kurulmuş olan okul, Londranın kuzeybatısında,

Hertforshire da bulunuyor. Kampçılar 2 hafta süresince Londra nın büyülü atmosferinde konaklıyor. Kampçıların kalacağı yurt binaları son derece konforlu standartlar sunuyor. Kızlar ve erkekler gruplara ayrılıp 2-3 kişilik odalarda konaklıyor.

Ulaşım

Kampçılar için yolculuk istanbul Atatürk Havalimanında başlıyor. Havalimanında diğer kampçılar ve kamp ekibi ile buluşan gençler, istanbul – Londra uçusu sonrası özel araçlarla okula transfer ediliyor.

Kampçılara yol boyunca koçlar ve kamp direktörleri eşlik ediyor. Okulun havalimanlarına ve şehir merkezine çok yakın olması ulaşım açısından rahatlık sağlıyor. Kampüse otobüs veya tren ile 20-25 dakikada ulaşılıyor.

ingilizce Eğitimli Yaz Okulu
ingilizce Eğitimli Yaz Okulu

Sağlık

Kamp süresince okul bünyesinde 24 saat görevli sağlık personeli bulunuyor. Acil durumlarda kampçılara ilk müdahale koçlar denetiminde sağlık ekibi tarafından yapılıyor ve kampçılar en yakın hastaneye götürülüyor. 1 günü geçen rahatsızlıklarda ailelere haber veriliyor. Kampçılara özel ilaçlar sağlık ekibi ve koçlar denetiminde kullandırılıyor.

Sigorta

TüRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) ve T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylı 6536 nolu seyahat acentesi olarak faaliyet gösteriyor. ingiltere Gençlik ve Dil Kampı programına katılan kampçılar için ödenen kamp ücretleri ve taahhüt edilen hizmet standartları

Türkiye de sadece TüRSAB üyesi acentaların yapma yetkisine sahip olduğu “Seyahat Acentesi Zorunlu Seyahat Poliçesiçe ile güvence altına alınıyor. | İngiltere dil kampı

Ayrıca kampçılara ingiltere deki sağlık kuruluşlarında geçerli opsiyonlu sağlık poliçesi yapılıyor. | İngiltere dil kampı

Ücret ve Ödeme

ücrete Dahil Olanlar : Konaklama (Tam Pansiyon), Yabancı Dil Eğitimleri (15 saat), Londra çevre gezileri, TüRSAB zorunlu seyahat sigortası, Kamp Tişörtü, Kamp Dvd si, Eğitim sertifikası, Sürpriz ödüller.

ücrete Dahil Olmayanlar : Uçak bileti, Vize işlemleri, Yurtdışı harç pulu, Özel Sağlık Sigortası.

Ödeme Şekli : Ödemeler Nakit veya Banka Havalesi ile yapılır. | İngiltere dil kampı

indirimler : Nakit ödemelerde %5, kardeşlerde 2.kardeşe %5, indirim yapılır. 2 dönem kayıt olanlara 2.dönemde %10 indirim yapılır. | İngiltere dil kampı