Yetişkin Tenis Kursu

Yetişkin tenis kursu kayıt tablosu aşağıdaki gibidir.

Çalışma Yeri : Koşuyolu Validebağ Öğretmenler Evi Kortu
Çalışma Günleri : Haftanın “7” günü
Çalışma Saatleri : Sabah 06:00 – Akşam 20:00 arası
Yaş grubu : Her yaş grubu
Ücret 1 Ders (45 Dakika)  500 TL
Yetişkin Tenis Kursu
Yetişkin Tenis Kursu

Özel Tenis Dersleri

Çalışmalarımız Her ders toplam 1 saat olmak üzere toplam 10 saat eğitim şeklindedir. Kortta Eğitmenimizle birebir çalışılır. Alınan eğitim sonunda, karşılıklı oynayabilecek seviyeye ulaşılır.

Dersler :

  •   Teknik eğitimi,
  •   Vuruş teknikleri,
  •   Tenis öğrenimi,
  •   Sportif amaçlı oynamayı içermektedir.

 

1994 yılında temelleri atılan kulübümüz Çalışmalarına yorulmadan devam etmektedir. Ulu Önder Atatürkünde hakkımızda dediği gibi Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur sözü bizim için ışık olmuştur. Amacımız : Geleceğe Spor ahlakı ile yoğrulmuş, Spor etiğini soluyarak, sağlıklı nesiller Yetiştirmektir. AQUA Spor Kulübü olarak Bünyemizde Yaz Kampı, Gençlik Kampları, Yaz Okulu, Yüzme Kursu ,Jimnastik Kursu, Özel Yüzme Dersi Gibi Spor Okulları Organizasyonu ve Programlar yaparak Toplumumuza önemli katkı sağlamaktır.

Büyük Şehirlerdeki Yaşayan Çocukların Psikolojisi olumsuz yönde etkilenmektedir. Bunlara birde Trafik stresi, Gürültü kirliliği,  Kalabalık gibi olumsuz faktörlerden negatif yönde etkilenmekte, gittikçe  Doğal yaşamdan daha fazla uzaklaşmaktalar. Bu streslere Okul döneminde’ki yoğun ders programları eklenince Çocuklarımızın omuzlarına binen yük artmaktadır. Gelecekte bireyler arasında ki farkları belirleyecek olan teknik imkanlar değil, kişilerin sahip oldukları birikimler olacaktır. İşte AQUA Kamp  bir hayat boyu devam edecek olan eğitim sürecinin sağlam Temeller üzerine kurulması için Hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

AQUA KAMP Özel Tenis Eğitimi Tenis Dersi Dersi okulu şimdi indirimli fiyatlardan Tenis Dersi Dersi kursu Grup veya Özel Tenis Eğitimi, özel Tenis Dersi Dersi kursu Yetişkin Tenis Dersi Dersi Dersleri Grup veya Özel Tenis Eğitimi yararlanmak istiyorsanız acele ediniz.Oyun sırasında yaptığınız tenis kursu yetişkin tenis kursu manevralarla vücudunuza esneklik kazandırır.Tenis oynamanın psikolojik yetişkin tenis kursu faydaları:Düzenli pratik yapma alışkanlığı kazandırır.Çalışma disiplini kavramını geliştirir.Sorumluluk anlayışı getirir.yetişkin tenis kursları…tenis kursu..yetişkin tenis kursu

Aqua Kampta,Velilerin ve Kampçıların  hiç bir Kampta bir arada bulamayacakları Aktivite genişliğine sahiptir. Bu Programları uygularken Emniyet, Sağlık, Güvenlik gibi prensipleri daima ön planda tutmaktadır.