Kış Yüzme Kampı

Kış Yüzme Kampı, TÜRKİYE Yüzme Hazırlık ve Gelişim Kampı KÜTAHYA

Yaş grubu : 08 / 16 yaş arası

Kış Yüzme
Kış Yüzme

Dönemler :

1. Dönem : Sömestre Dönemi

Kontenjan : 200 Kişi

Ücret : Güncel fiyatları Ofisimize sorunuz: phone, support, user icon  0 216 449 61 47

Kütahya Dumlupınar üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu
KONAKLAMA: Kütahya Grand Çınar Hotel (****)

Kütahya merkezinde konumlanan otelimiz 113 oda kapasiteli, klima ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan odalarla hizmet vermektedir. Tesiste Türk hamamı, sauna ve fitness merkezi vardır.

Tüm odalarda ısıtma sistemi ve LCD uydu TV bulunmaktadır. Grand Çınar Hotelin odalarında elektrikli su ısıtıcı ve minibar da mevcuttur.

Grand Çınardaki yemek seçenekleri arasında bir alakart restoran ve açık büfe restoranlar yer alır. Her sabah açık büfe tarzında sunulan Türk kahvaltısının tadını çıkarabilirsiniz.

Kütahya Tren istasyonu, otele yalnızca 2 km mesafededir. Havacılık Müzesi ise 700 metre uzaklıktadır. Eskişehir Anadolu Havaalanı 75 km mesafededir.

Kış Yüzme Kampı - Grand Hotel
Kış Yüzme Kampı – Grand Hotel

Yüzme Kampı Seminer Konuları

 • Yüzme Temel Teknikleri Öğretimi
 • Serbest Stil – Sırtüstü stil – Kurbağalama Stil – Kelebek Stil
 • Video ile görsel Eğitim
 • Yüzme de Sporcu Beslenmesi
 • Yüzme de Psikolojinin Önemi
 • Yüzmede Stil, Çıkış ve Dönüş teknikleri.
 • Yaş Grupları Kara çalışmaları. [Spor Salonu uygulamalı]
 • Su Altı Film çekimi, Stil analizi
 • Stillerde ki teknik hataları düzeltme tavsiyeleri.
 • Tüm Stillerin drilleri. [Havuzda uygulamalı
 • Su Altı Çekimi ve Stil Analizi

Yüzme antrenörlerine, sporcularının tekniklerini özel kamera ve kayıt sistemleri ile eş zamanlı su altı ve su üstü olarak görüntüleyen, özel yazılım programı ile kayıtlanan görüntüleri ölçen, özel biyomekanik ekibi ile ölçülen görüntüleri analiz eden ve teknik geliştirici faaliyetler öneren mobil bir sistem; daha geniş anlamda bir merkezdir.

 

Su altı çekimi faaliyetleri 4 ana grupta toplanır:

Ölçüm : Uygun açılarda 4 sualtı, 1 suüstü kamera ile çekim ve kayıt
Teknik Analiz : Ölçümlerin özel yazılım ile Antrenörler tarafından analiz ve değerlendirilmesi
Düzeltici Rapor : Hataların giderilmesine yönelik uygun drillerin listesi
Düzeltici Faaliyet : Drillerin öğretimi & uygulanması ve teknik düzeltici çalışmalar
Görüntüleme ve analiz için kullanılan ekipman ve yazılımlar, dünya yüzme camiası tarafından kabul görmüş, ABD, Avusturalya, Hollanda, ingiltere ve Çin gibi yüzmede lokomotif ülkelerde en üst düzey Olimpik yüzücülerin teknik analizlerinde kullanılan sistemlerdir.

Kış Yüzme Kampları
Kış Yüzme Kampları

Kampımızın Amacı :

Katılan sporcularımızın güç, kuvvet, çeviklik, teknik, dayanıklılık, hız ve genel Yüzme sporu bilgilerini arttırmak, yeni arkadaşlıklar kurmak, Türkiyemizin her köşesinden gelip kaynaşan onlarca Kulüp sporcularının yan yana, sırt sırta, neşeli ve pozitif bir ortamda birbirleriyle vakit geçirmeleridir. Bu kamp sonunda sporcu arkadaşlarımız, Kulüplerine enerji ve istek dolu olarak dönecekler ve bu kamp süresince edindikleri tecrübelerle Antrenmanlara, yarışlara daha pozitif bir açıyla bakacaklardır. Herkese başarılar diliyoruz.
Kamp Programı:

1. Gün: Sporcu ve Antrenörlerinin kampa gelişi ve Kayıt. Odalara yerleşim. Bu günün sonunda akşam yemeğinden sonra Hoş geldiniz ve Tanışma Toplantısı yapılacaktır.

2.Gün / 3.Gün Ve 4. Gün

05:15 Uyanış –

05:30 Sabah Antrenmanı

07:45 Antrenmandan odalara çıkış

08:00 Kahvaltı

09:00 Kamp Başlar

09:00/10:00 3 Gruba ayrılan Sporcular

10:10/11:10 Kara / Havuz / Teorik Eğitim

11:20/12:30 Dönüşümlü olarak çalışacaklar.

12:45 Öğle yemeği

13:30 Odalara çıkış

13:30/15:00 Dinlenme / Serbest zaman

15:00/16:00 Tüm sporcular Teorik Eğitim

16:10/18:30 Tüm sporcular Havuz, Takım Hocaları ile çalışma.

18:45 Akşam yemeği

20:00 Genel Toplantı, günün Analizi, ertesi günün programı.

21:00/22:00 Serbest zaman

22:30 Işıklar Söner!!

7. Gün Evlere dönüş.

Kış Yüzme Okulları
Kış Yüzme Okulları

KONAKLAMA

97 Standart (20-22 m2), 2 Suite oda (30m2 -55m2), 1 Engelli Odası, 204 yatak kapasitesiyle, tiyatro düzeninde Tam Donanımlı büyük bir toplantı salonuna sahip GRIDA CITY, şehir merkezine 5 dakika uzaklıkta ve Uluslararası Kültür Parkı ile Sheraton Hotel, CAM PiRAMiT, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve ATiK (Antalya Tenis ihtisas Kulübü) karşısındadır.

Odalarda, TV, Split Klima, Minibar, Direkt Telefon, Banyo & Tuvalet (Duşakabin), Saç Kurutma Makinesi, Balkon, Halı, Resepsiyonda Kasa, Ayrıca 2 Toplantı Salonu, Park yeri, Çamaşır Servisi, yeşil Bahçesi, Antalyadaki en büyük alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile misafirlerimizin alışverişlerinde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Konuklarımız, resepsiyona bir gün önce birdirilmek üzere ücretsiz shuttle servisi mevcut ve otele 900 m. uzaklıkta dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde plajı, Yarı Olimpik Havuzu, Lobby Barında eğlenirken, açık ve kapalı Restoranlarının yanında Ala Carte Restaurantındaki zengin mutfağıyla yeni lezzetler tadabilir, Tenis, Mini Futbol, LIFE FITNESS firmasına ait özel seri ekipmanlarla oluşturulan Fitness Center, Sauna, otelin karşısındaki yemyeşil park alanında yapabilecekleri Jogging gibi spor etkinlikleri ile hem keyifli zaman geçirip hem de formlarını koruyabilirler.

 

Yemek

Yemeklerimiz sporcularımızın kamp ortamında harcayacakları enerji göz önüne alınarak, Diyetisyen gözetiminde titizlikle hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiyenin köklü markalarının ürünleri tercih edilmekte ve hazırlanan yemekler bu malzemelerle yapılmaktadır. Günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerde olacaktır, sporcularımızın kaybettikleri kalorilerin geri kazanılmasını sağlayacaktır.

 

Sağlık

Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sporcularımızın sağlıyla ilgilenmek üzere sağlık personeli bulunmaktadır.

ücrete Dahil Olanlar

* Tam Pansiyon konaklama [Sabah – Öğle ve Akşam Yemeği, Sınırsız Su ve “5” Çayı ikramları]

* Yüzme Eğitim Semineri

* Havuz Kullanımı [Sabah – Akşam Antrenmanı]

* Kütahya Şehir içi transferleri

* Kamp sonunda 1er adet Tişört ve Katılım Sertifikası

Not: Kulüplerimiz Ve Okullarımız Kütahya ya Ulaşımı kendileri sağlayacaktır.