Üsküdar yüzme kursu;

Üsküdar yüzme kursu ilçemizde bulunan Burhan Felek Spor Kompleksi de Olimpik ve Yarı olimpik iki adet yüzme havuzu bulunmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar havuzunda yetişkin yüzme kursu çalışmalarını Aqua spor kulübü olarak devam etmektedir. Burhan felek tesislerinde Yüzme Kursu, Voleybol 50. yıl salonunda Voleybol ve Üsküdar Kubbe salon da Jimnastik kursları düzenlemektedir. Bu iki havuzun İşletmesini Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yapmaktadır.

Üsküdar Yüzme havuzu Üst kısımda yer alır, Bu yarı olimpik Havuzun İsmi Burhan Felek havuzu’dur. Alt tarafta Yer alan Olimpik Yüzme Havuzunun İsmi, Galatasaray Ergun Gürsoy Olarak geçer. Aqua Spor kulübü Bu tesislerde Yaz ve Kış olmak üzere, her yaş grubuna yönelik yüzme Kursu Ve jimnastik kurslarına devam etmektedir.

Aqua Spor Kulübü, İstanbul Anadolu Yakasında Yetişkin yüzme kursu, Çocuklara Yüzme Dersleri Ve Jimnastik Çalışmalarını Yapmaktadır. Aqua Spor Kulübü, Üsküdar Yüzme faaliyetlerimizi Burhan Felek ve Galatasaray Yüzme Havuzu tesislerinde sürdürmektedir. Yetişkin yüzme Kursu ve bire bir özel yüzme derslerimizin dışında, Yarışmacı Sporcu yetiştirerek Yüzme Milli Takımına Çok sayıda Sporcu vermiş Bir kulüp tür.Gurup Yüzme Kurslarımız, 5 kişiden oluşmaktadır. Bu eğitimin kalitesi açısından önemlidir. Grup yüzme Kursları bay- bayan karışık yapılmaktadır.

Üsküdar yetişkin yüzme kursu yerleri üyeliklerini aylık üyelik olarak kayıtlarını yaptırabilirler. Üsküdar yüzme Havuzunda, Yüzme bilen yetişkinler de yüzme tekniklerini geliştirmek yada spor amaçlı üyeliklerden faydalanabilir. Yüzme kursuna Katılımlar hafta da iki günlük programlar şeklide yapılır ve 8 derslik paket şeklindedir

 

Kulüp Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Burhan Felek Olimpik Yüzme Havuzu
Çocuk Yaş Grubu 04 – 17 Yaş arası (Gruplar 5 – 7 kişiliktir.)
Yetişkin Yaş Grubu 18 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 – 7 Kişiliktir.)
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

Üsküdar Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu

 


ÜSKÜDAR YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

ÇALIŞMA GÜNLERİMİZ

SAATLER

EĞİTİM SÜRESİ

AYLIK ÜCRETİ

SALI – PERŞEMBE
22:30 – 23:30

8 Saat (8 Ders)

2000 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
21:00 – 22:00
8 Saat (8 Ders)
KONTENJAN DOLU!
CUMARTESİ – PAZAR
18:00 – 19:00
 
8 Saat (8 Ders)
2000 TL

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİK İÇİN DETAYLI BİLGİYİ OFİSİMİZDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Best Wordpress Gallery Plugin

 

ÜSKÜDAR ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

ÇALIŞMA GÜNLERİ SAATLER ÇALIŞMA SÜRESİ ÜCRET
CUMARTESİ – PAZAR 14:00 – 15:00 8 Saat (8 Ders) 2000 TL
CUMARTESİ – PAZAR 18:00 – 19:00 8 Saat (8 Ders) 2000 TL
Best Wordpress Gallery Plugin

 

ÜSKÜDAR ÖZEL YÜZME DERS PROGRAMI & ÜCRETLERİ

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 Saat (8 Ders) 6500 TL
2 KİŞİ 8 Saat (8 Ders) 12.000 TL

 

Üsküdar Yüzme Havuzun da Özel Yüzme Dersleri nasıl olur?

Aqua Spor Kulübü, Üsküdar Özel Yüzme dersleri bire bir olarak yapılır. Üsküdar Özel yüzme Kursu çalışma saatleri Öğrencilerin Kendi Programları Yada Antrenörlerimizin Programlarına Göre saatleri Ayarlanabilmektedir.

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur.

 


 

DERSLERİMİZİN İÇERİĞİ

  • Teknik Yüzme kursu
  • Stil Eğitimi kursu
  • Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
  • Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu antrenmanları.
  • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?

Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor

Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.Özel yüzme dersi,Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Yüzme Kursu için Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?

Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?

Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?

Servisimiz maalesef yoktur.üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?

Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?

Evet yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?

Grup yüzme derslerinde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?

Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlar dır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.


Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Deneme derslerimiz yoktur.Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

 

YÜZME KURSU ARAŞTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Öncelikle Yüzme kursu programlarını araştırırken ; o yüzme kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 25 yıllık tecrübemiz ile, yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziki hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

 

Aqua Yüzme Havuzu