Uludağ Kayak Kampı

Uludağ Kayak Kampı, Türkiyenin en önemli kış sporları ve kış turizmi merkezidir. Kayak tesislerinin yeterliliği ile konaklama imkanları Uludağın vazgeçilmez bir tatil yöresi olmasını sağlamaktadır.Uzun yıllardan beri Uludağ 1.bölgede hizmet vermekte olan Orman Bakanlığı misafirhanesi, 2005 yılı ortalarında özelleştirilmiş . Tesis 6 ay gibi kısa bir sürede Adan Zye, dıştan içe ve tabandan tavana tamamı ile yenilenmiş olup, 20 Aralık 2005 tarihinde ATASU OTELadı ve yepyeni yüzü ile Türk turizmine kapılarını açmıştır.

Uludağ Kayak Kampı
Uludağ Kayak Kampı

2014 yılın da 20. yılını kutlayan AQUA KAMP yıllar içinde edindiği birikimle, kampların daha verimli ve eğlenceli geçmesi amacıyla çalışmış ve bu alanda yıllardır bir çok kampçıya hizmet vermiştir. Bu yıl (2017)  23. Yılı bulan enerjisi ile Binlerce kampçının kayak sporuna başladığı veya becerilerini geliştirdiği bu kamplar aynı zamanda dostlukların doğduğu ve becerilerin ortaya çıktığı ortamlar olmuştur.

 

 

Yaş Aralığı Nedir?

7-17 yaş arası kampçıların kendi yaş gruplarına ayrılarak eğitimlerini gerçekleştirdiği Uludağ Kayak Kampı unutulmaz sömestr tatili ile birlikte kayak, snowboard sporuyla tanışma veya kendilerini geliştirme imkanı sunuyor. AQUA KAMP ekibi kayak, snowboard derslerinden oda yaşamına ve eğlenceye kadar günün 24 saati kampçılarla birlikte oluyor.
Uludağ Kayak Kampında, kamp gecelerini zevkli ve unutulmaz kılmak için oluşturulan programlar özenle hazırlanıyor. Kızak yarışı, sucuk partisi, disko gecesi bunlardan sadece birkaçı

 

 

Uludağ Kayak
Uludağ Kayak

 

Günlük Programlar

08:00 / 08:30 KiŞiSEL TEMiZLiK
08:30 / 09:00 KAHVALTI
10:00 / 12:00 KAYAK EĞİTİMİ
12:30 / 13:30 ÖİLE YEMEİi
14:30 / 16:30 KAYAK EĞİTİMİ
17:00 / 18:00 ÇAY VE PASTA iKRAMI
18:00 / 20:00 SERBEST ZAMAN
20:00 / 21:00 AKŞAM YEMEİi
22:00 / 23:00 YATMA
Sömestre Hediyesi Kayak Kampı ücrete Dahil Olanlar

Tüm kayak malzemeleri (Kayak, Ayakkabı, Buton )
Kayak dersleri
Tam pansiyon konaklama (Aperatifli)
Sigorta
Kamp fotoğraf cdsi.
Kayak Kampları

Uludağ kar kalınlığı, Kayak Turları, kayak forum, kar kalınlığı, Kayak Kampı, Kayak kampları, kayak okulu, kayak takımı, kayak malzemeleri, snowboard kayak okulu, sömestre kayak okulu, sömestre kayak kampı, kayak milli takımı, Uludağ kayak kampı, kartalkaya kayak kampı, palandöken kayak kampları, kayak takımları, türkiye kayak kampları, çocuklar için kayak kampları, kayak kampı malzemeleri, kayak malzemeleri, kayak eğitimi, yurtiçi kayak kampları, yurtdışı kayak kampları, Uludağ kayak kampı görüntüleri, Uludağ kayak kampı görselleri, uludağda düzenlenen kayak kampları, kayak kampı kayıtları, Uludağ kayak kampı yarışları, Kayak, kayak çocuk kampı, kayak turu, kayak dersi, kayak kursu, kayak ekipmanları, kar kayağı, kayak butonu, kayak ayakkabısı, kayak elbisesi, kayak gözlüğü, kayak kıyafeti, snowboard kursu, karsapanı, slalom kayak eğitimi, snowboard okulu