ULAŞIM

Ulaşım; İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Mersin, Hatay, Bursa,  Adana Gibi Şehirlerden yada Yurt içinden ve Yurt dışından Uçaklarla yolculuk yapan Kampçıları  TÜRKİYE– ANTALYA   Hava alanında Gurup liderleri karşılar ve servislerle Yaz Gençlik Kampı merkezine ulaşımını sağlar.

Diğer illerimizden  Kocaeli, Konya, Eskişehir, Denizli, Aydın, Kayseri, Malatya ve Balıkesir gibi şehirlerden katılan öğrencilerimizin sayısı grup oluşturduğu takdirde Aqua Kamp  görevlileri eşliğinde gidiş-dönüş ulaşımı otobüsle veya uçakla sağlanır. İsteyen Aileler çocuklarının ulaşımında uçak tercih edebilir ya da kamp alanına kendileri teslim edip, bitiminde ise kendileri teslim alabilirler.

Velilerimizin, Her türlü ulaşım istekleri organize edilerek, detayları kamptan önce velilerimize bildirilecektir. Çocuklarımız söz konusu olduğunda kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde ekstra hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir.