Jimnastik Kursu Foto Galeri

Jimnastik Kursu Foto Galeri Aşağıda sizler için listelenmiştir dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Aquakamp Jimnastik Kursu

Kulüp Tescil No: jimnastik kursu Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı Resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri  Zeynep Kamil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/ ÜSKÜDAR – İSTANBUL
Çalışma Günleri  Cumartesi  – Pazar
Çalışma Saatleri 10:00 – 11:00   /  GRUBU

11:00 – 12:00   /  GRUBU

12:00 – 13:00   /  GRUBU

14:00 – 15:00   /  GRUBU

15:00 –  16:00  /   GRUBU

Yaş grubu  04 – 12 Yaş
Ücret   1000 TL / 4 Haftalık (8 Ders)

NOT:  Guruplar 8 – 10 Kişilik ve Dersler 1 saat sürmektedir.

 

                                                                         JİMNASTİK VİDEOSU İZLE

 Jimnastik Kursu

AQUA JİMNASTİK KURSU

Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi içinde Bulunan Jimnastik Kubbe Salonu ve Bir adet Ritmik Jimnastik Kursunun Yapıldığı Salonda Çalışmalarını yapmaktadır. Her iki Jimnastik Salonunun da İşletmesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne aittir.  Aqua Spor Kulübünün Dışında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sürekli olarak Çocuk Guruplarına yönelik Eğitim vermektedir.

Zeynep Kamil de bulunan Sağlık meslek Anadolu lisesi kapalı spor salonunda Hizmet vermektedir. Bir çok Spor Dalı gibi Jimnastik Kursları Düzenlemektedir.

1994 Yılında, Kurulduğu günden günümüze kadar Jimnastik sporuna birçok başarılı sporcular kazandırmıştır.Türkiye de yapılan Artistik Jimnastik, Trambolin Jimnastik , Sportif Aerobik ve Ritmik Cimnastik branşlarında faaliyet gösterip yarışmalara katılıyor.

Aquakamp  yıllardır Spora ve Sporcuya verdiği önemle hizmetinizdedir.Yetişkin Jimnastik, Pilates ve Çocuklara özel yada grup dersleriyle, stüdyo derslerimizle aradığınız her şeyi Aqua Spor Kulübünde bulabilirsiniz.


Eğitmenler

Akuakamp jimnastik kursunda,Eğitmenlerimiz spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış jimnastik milli takımında bizleri uzun yıllar temsil etmiş ve milli takım hocalarından oluşmaktadır.

Antrenörlerimiz Pedagojik Formasyon konusunda (Çocuk Psikolojisi ) Eğitimi almışlardır.
Cimnastik Grupları

Çocuklarımız yaş gurubu ve seviyelerine göre  maksimum 8 – 10 kişilik gruplara ayrılarak, Antrenörler eşliğinde çalışmalarını yaparlar. Cimnastik kursu çalışmaları her ders 1 saat olarak düzenlenir.

Çalışmalarımız aylık katılım şeklindedir. Eğitim sonunda sporcular temel hareketler olan ; Öne Taklalar, Geriye Taklalar, Amutlar, Çember, Kipeler gibi temel hareketleri öğrenmiş olurlar. Jimnastik Kursunda önce temel hareketler öğretilir.ileri seviye jimnastik için branşlaşma eğitimi alan sporcular, yarışmalara Aqua Spor kulübü adına lisans alarak katılabilir.