Voleybol Kursu

Su Akua Spor Kulübü 23 yıllık deneyimi ile Voleybol Kursu çalışmalarına  ,branşında tecrübeli ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde gerçekleştirmektedir. Çocuklar için Voleybol kursu eğitimleri 10 – 12 kişilik, gruplar halinde yapılmaktadır. Programlarımız kış dönemi boyunca eğitimlerine haftasonu aralıksız devam eder.

BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
SAAT YAŞ GURUBU BRANŞ FiYAT ANTRENMAN SüRESi
14:00 2005 ve üstü VOLEYBOL 180 TL 60
15:00 2002 – 2004 VOLEYBOL 180 TL 60
16:00 1998 – 2001 VOLEYBOL 180 TL 60

 

Voleybol Okulu;

  • Dengeli bir vücut gelişimi için voleybol
  • Voleybol kursu, fiziksel gelişimi sağlamakla birlikte, vücudun esneklik kazanmasına yardımcı olur. Voleybolda fiziksel anlamda uzun kas diye tabir edilen esnek vücut formuna ihtiyaç duyulduğu için voleybol sporu ile uğraşan çocukların vücut şekli de bu esnek form doğrultusunda gelişir.
  • Voleybolun psikolojik ve sosyal etkileri iç içe geçen iki kavramdır. Voleybol iki baskın özelliğe sahiptir. Bunlardan birincisi takımlar arasında file olması sebebi ile voleybolun ‘şiddete kapalı’ bir spor dalı olması; diğeri de ‘takım sporu’ olmasıdır.
  • Yardımlaşma duygusu sahada gelişir
  • Voleybolda mutlaka paslaşma sağlanır. Sonuca gitmek için takımdaki diğer oyunculara gereksinim duyulur. Normal şartlarda ancak bir mesleğe sahip olup, iş hayatındayken kazanılacak tecrübe, küçük yaşlardan itibaren edinilir.
  • Hafta içi yaşanılan okul stresinden uzaklaşıp farklı bir sosyal çevre edinme imkanı bulan çocuklarımızın, daha mutlu ve daha sosyal bir yaşam sürdürmesine yardımcı olur.

Hafta sonlarını sıradan aktivitelerle değil spor yaparak kaliteli zaman geçirmelerine fırsat sunar.

Eğitmenlerimiz;
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllar Çeşitli kulüplerde başarıyla görev almış profesyonel voleybol antrenörlerinden oluşmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası çocuklar Voleybol Kursu

Voleybol kursları, Çalışmalarımız aylık katılım şeklindedir.Voleybol kursu çalışmaları her ders 1 saat sürmektedir. Grupların ayarlanmasından sonra maksimum 10 – 12 kişilik gruplarda, voleybol antrenörleri eşliğinde çalışmalar yapılmaktadır. Eğitim sonunda sporcular; voleybol temel pasları, smaç tekniği, servis atışı, blok tekniği ve temel Voleybol oyun kurallarını öğrenmiş olurlar.

Yakın Semtler: Ümraniye voleybol kursu, Kadıköy voleybol kursu, Üsküdar voleybol kursu,Çekmeköy voleybol kursu, Bostancı voleybol kursu, Acıbadem, Ataşehir ve Anadolu Yakasının birçok semtinden kolay bir şekilde gelinebilir.

Ayrıca her zaman başarı kazanmanın mümkün olmadığını; zaman zaman yedekte kalıp her zaman en iyi olamayacağını; iyi olmadığı zaman, yerini başkasına bırakıp, onu desteklemesi gerektiğini; iyi olmak için sürekli çalışması gerektiğini öğrenir. Voleybol eğitimcileri, bu eğitimi genellikle çocuklara bilinçli olarak verir. Voleybol oynayan çocuk, ister istemez bu bilinci kazanır.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Voleybol Kursları Nasıl Organize Ediliyor?

Voleybol kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır. Voleybol kurslarında gruplar 10 veya 12 kişiden oluşmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.voleybol kursları

Servisiniz Varmı?
Servisimiz maalesef yoktur. üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler,acıbadem voleybol kursları.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Deneme derslerimiz yoktur.Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

Küçük sporculara özel spor malzemeleriniz var mı?

Sporcularımızın yaşlarına ve katıldıkları branşlara özgü özel malzemeler kullanılmaktadır.

Sporcular spor okuluna gelirken yanlarında ne getirmeliler?

Voleybol Okulu Sporcuları; Spor ayakkabı, şort, t-shirt, çorap, voleybol dizliği, su veya su matarası.basketbol kursları

Kayıt için hangi evraklar istenmekte?

  • Kayıt Formu
  • Spor yapmasında sakınca yoktur.” ibareli sağlık raporu
  • 1 Adet Fotoğraf
  • Online yapılan ödemelerde Ödeme Dekontu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir