Voleybol Kursu

Su Akua Spor Kulübü 25 yıllık deneyimi ile Voleybol Kursu çalışmalarına, branşında tecrübeli ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde gerçekleştirmektedir. Çocuklar için Voleybol kursu eğitimleri maksimum “15” kişilik, gruplar halinde yapılmaktadır. Programlarımız kış dönemi boyunca eğitimlerine hafta sonu aralıksız devam eder.

SAAT YAŞ GRUBU BRANŞ FiYAT ANTRENMAN SüRESi
14:00 2012 (Junior Grup) VOLEYBOL 900 TL 90 Dk. KONTENJANIMIZ DOLUDUR !
15:30 2011  – 2007 VOLEYBOL 900 TL 90 Dk. KONTENJANIMIZ DOLUDUR !
17:00 2002 – 2006 VOLEYBOL 900 TL 90 Dk. KONTENJANIMIZ DOLUDUR !

 

Voleybol Okulu;

  • Dengeli bir vücut gelişimi için: voleybol
  • Voleybol kursu, fiziksel gelişimi sağlamakla birlikte, vücudun esneklik kazanmasına yardımcı olur. Voleybolda fiziksel anlamda uzun kas diye tabir edilen esnek vücut formuna ihtiyaç duyulduğu için voleybol sporu ile uğraşan çocukların vücut şekli de bu esnek form doğrultusunda gelişir.
  • Voleybolun psikolojik ve sosyal etkileri iç içe geçen iki kavramdır. Voleybol iki baskın özelliğe sahiptir. Bunlardan birincisi takımlar arasında file olması sebebi ile voleybolun ‘şiddete kapalı’ bir spor dalı olması; diğeri de ‘takım sporu’ olmasıdır.
  • Yardımlaşma duygusu sahada gelişir
  • Voleybolda mutlaka paslaşma sağlanır. Sonuca gitmek için takımdaki diğer oyunculara gereksinim duyulur. Normal şartlarda ancak bir mesleğe sahip olup, iş hayatındayken kazanılacak tecrübe, küçük yaşlardan itibaren edinilir.
  • Hafta içi yaşanılan okul stresinden uzaklaşıp farklı bir sosyal çevre edinme imkanı bulan çocuklarımızın, daha mutlu ve daha sosyal bir yaşam sürdürmesine yardımcı olur.

Hafta sonlarını sıradan aktivitelerle değil spor yaparak kaliteli zaman geçirmelerine fırsat sunar.

Eğitmenlerimiz;
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllar Çeşitli kulüplerde başarıyla görev almış profesyonel voleybol antrenörlerinden oluşmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası çocuklar Voleybol Kursu

Voleybol kursları, Çalışmalarımız aylık katılım şeklindedir.Voleybol kursu çalışmaları her ders 1 saat sürmektedir. Grupların ayarlanmasından sonra maksimum 10 – 12 kişilik gruplarda, voleybol antrenörleri eşliğinde çalışmalar yapılmaktadır. Eğitim sonunda sporcular; voleybol temel pasları, smaç tekniği, servis atışı, blok tekniği ve temel Voleybol oyun kurallarını öğrenmiş olurlar.

Yakın Semtler: Ümraniye voleybol kursu, Kadıköy voleybol kursu, Üsküdar voleybol kursu,Çekmeköy voleybol kursu, Bostancı voleybol kursu, Acıbadem, Ataşehir ve Anadolu Yakasının birçok semtinden kolay bir şekilde gelinebilir.

Ayrıca her zaman başarı kazanmanın mümkün olmadığını; zaman zaman yedekte kalıp her zaman en iyi olamayacağını; iyi olmadığı zaman, yerini başkasına bırakıp, onu desteklemesi gerektiğini; iyi olmak için sürekli çalışması gerektiğini öğrenir. Voleybol eğitimcileri, bu eğitimi genellikle çocuklara bilinçli olarak verir. Voleybol oynayan çocuk, ister istemez bu bilinci kazanır.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Voleybol Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?

Voleybol kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz (8), hafta da iki (2) gün 90 Dakikadan (1,5 saat) oluşmaktadır. Voleybol kurslarında gruplar maksimum “15” kişiden oluşmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır. Voleybol Kursları…

Servisiniz Var mı ?
Servisimiz maalesef yoktur. Velilerimiz çocuklarını kendi imkanları ile getirmektedirler, Acıbadem & Kadıköy voleybol kursları…

Ödemeler Nasıl Yapılıyor ?

Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır. Büyük yaş gruplarında deneme derslerimiz yoktur! Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır!!

Küçük sporculara özel spor malzemeleriniz var mı ?

Sporcularımızın yaşlarına ve katıldıkları branşlara özgü özel malzemeler kullanılmaktadır.

Sporcular spor okuluna gelirken yanlarında ne getirmeliler ?

Voleybol Okulu Sporcuları; Spor ayakkabı, şort, t-shirt, çorap, voleybol dizliği, su veya su matarası getirmeleri kafidir.

Kayıt için hangi evraklar istenmekte ?

  • Kayıt Formu
  • Spor yapmasında sakınca yoktur ibareli Doktordan alınmış sağlık raporu
  • 1 Adet vesikalık Fotoğraf
  • Online yapılan ödemelerde Ödemenin Dekontu