Tenis Dersi

Tenis Dersi Çalışmalarımız Aşağıdaki Gibidir.

Çalışma Yeri : Koşuyolu Validebağ Öğretmenler Evi Kortu
Çalışma Günleri : Haftanın her günü
Çalışma Saatleri : Sabah 09:00 – Akşam 21:00 arası
Yaş grubu : Her yaş grubu
ücret :  400 TL1 Ders (45 Dakika)

Sayfayı Görüntüle

Yetişkin Tenis Kursu
Yetişkin Tenis Kursu

Özel Tenis Dersleri

Çalışmalarımız Her ders toplam 1 saat olmak üzere toplam “8” saat eğitim şeklindedir. Kortta Eğitmenimizle birebir çalışılır. Alınan eğitim sonunda, karşılıklı oynayabilecek seviyeye ulaşılır.

Dersler :

  •   Teknik eğitimi,
  •   Vuruş teknikleri,
  •   Tenis öğrenimi,
  •   Sportif amaçlı oynamayı içermektedir.

AQUA Kamp Ailesine katıldığınızda, Kampçıları kendi konusunda ihtisas yapmış, Akademik kariyerli, pedagojik formasyon (Çocuk psikolojisi) konusunda Eğitim almış, deneyimli Antrenörler ve Eğitmenlerimiz karşılamaktadır.

Aqua Kampta,Velilerin ve Kampçıların  hiç bir Kampta bir arada bulamayacakları Aktivite genişliğine sahiptir. Bu Programları uygularken Emniyet, Sağlık, Güvenlik gibi prensipleri daima ön planda tutmaktadır.

Programlarımızda Çocukların gelişimi açısından onların üzerinde psikolojik olarak  çok önemli hakkımızda etkisi olduğu unutulmamalıdır. Kamplara katılan Çocuklarımız;  Kendi ayakları üzerinde durma, Sosyalleşme, Paylaşma, Kendilerine olan Öz güvenlerinin artması gibi etkenlerden kaynaklanan olumlu değişimleri neticesinde geleceğe daha güven ve iyi hazırlanmalarında kampların etkin bir rolü vardır.

1994 yılında temelleri atılan kulübümüz Çalışmalarına yorulmadan devam etmektedir. Ulu Önder Atatürkünde hakkımızda dediği gibi Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur sözü bizim için ışık olmuştur. Amacımız : Geleceğe Spor ahlakı ile yoğrulmuş, Spor etiğini soluyarak, sağlıklı nesiller Yetiştirmektir. AQUA Spor Kulübü tenis dersi olarak Bünyemizde Yaz Kampı, Gençlik Kampları, Yaz Okulu, Yüzme Kursu ,Jimnastik Kursu, Özel Yüzme Dersi, tenis dersi Gibi Spor Okulları Organizasyonu ve Programlar yaparak Toplumumuza önemli katkı sağlamaktır.

Büyük Şehirlerdeki Yaşayan Çocukların Psikolojisi olumsuz yönde etkilenmektedir. Bunlara birde Trafik stresi, Gürültü kirliliği,  Kalabalık gibi olumsuz faktörlerden negatif yönde etkilenmekte, gittikçe  Doğal yaşamdan daha fazla uzaklaşmaktalar. Bu streslere Okul döneminde’ki yoğun ders programları eklenince Çocuklarımızın omuzlarına binen yük artmaktadır. Gelecekte bireyler arasında ki farkları belirleyecek olan teknik imkanlar değil, tenis dersi kişilerin sahip oldukları birikimler olacaktır. İşte AQUA Kamp  bir hayat boyu devam edecek olan eğitim sürecinin sağlam Temeller üzerine kurulması için Hizmet vermektedir.