Yaz Kampı 2019

Yaz kampı okulların kapanmasıyla birlikte yoğun talep gören kamplardır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenlenebilir. Peki, yaz kampı 2019 programında neler vardır?

Yaz Kampı 2019
Yaz kampı akademik başarı gütmeden sosyal öğrenme sağlayan programlardır.

Yaz Kampı Nedir?

Yaz kampı akademik başarı gütmeden sosyal öğrenme sağlayan programlardır. Yaz kampında hayat becerileri, kendine yetebilme, sorun çözebilme, iş birliği ve takım ruhu öğrenilir. Bir nevi hayat okulu gibidir. Tüm programlar eğlenceli aktiviteler ile tasarlanmıştır. Yaz kampı olarak deniz kenarı ve doğal ortamlar tercih edilir. Firmamız yaz kampı için şehir kalabalığından uzak doğanın kalbi olan mekanları tercih eder. Bu mekanlar teknoloji detoksu sağlayan yerlerdir. Grup çalışması ve takım ruhu bariz bir şekilde yaşanır. Sosyal öğrenme öncelikli öğrenmedir. Herkes özgür fakat birbirine saygılıdır. Sorunları tek başına çözmeyi ve kendi başına karar alma duygusunu geliştirir.

Tüm programlar eğlenceli aktiviteler ile tasarlanmıştır.
Yaz kampında hayat becerileri, kendine yetebilme, sorun çözebilme, iş birliği ve takım ruhu öğrenilir.

Yaz Kampı İçinde Neler Vardır?

Yaz kampına katılacak olan kişilere konaklama imkanı firmamız tarafından sağlanır. Ulaşım transferi, yemek, spor faaliyetleri, yüzme, basketbol, satranç ve yabancı dil programları vardır. Özellikle yabancı dil alanında uzmanlar aktif olarak görev alır. Bol bol pratik yapma imkanı vardır. Konuşarak öğrenme söz konusudur. Diğer dersler için gereken materyaller hazır bulundurulur. Acil durumlar için tıbbi önlemler her zaman hazırdır. Kültür turları ve doğa yürüyüşleri olmazsa olmazdır. Kamp alanında yapılan her iş takım ile beraber yapılır. Yaz kampları sadece ülke içinde yapılmaz. İstek halinde yurt dışı kampları da düzenlenebilir.

Grup çalışması ve takım ruhu
Herkes özgür fakat birbirine saygılıdır.

Yurt Dışı Yaz Kampları

Yurt dışı yaz kampı için tercih edilen belli başlı ülkeler vardır. Amaç yoğun dil eğitimi alarak yabancı dil öğrenilmesini sağlamaktır. Yaz kampına katılan kişiler eğitim dışında ekstra işlerde çalışabilir. Yabancı bir ülkede sürekli yabancı dile maruz kalmak en iyi dil öğrenme şeklidir. Süresi genelde 2 veya 3 ay olarak planlanır. Yaz kampı hakkında bilgi almak ve şartlarını öğrenmek için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Yaz kampı ücretleri düzenlenen kamp şekline göre değişir. Her şey dahil programlar ile rahat ve eğlenceli yaz kampına katılabilir ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Yaz kampı olarak deniz kenarı ve doğal ortamlar tercih edilir.
Firmamız yaz kampı için şehir kalabalığından uzak doğanın kalbi olan mekanları tercih eder.
Yaz Kampı 2019