Yüzme Programı

Kulüp Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
çocuk Yaş Grubu 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6 – 8 kişiliktir.)
Yetişkin Yaş Grubu 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 8 – 10 Kişiliktir.)
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı


YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERiMiZ

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRETi

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
CUMARTESi – PAZAR
19:30 – 20:30
&
20:30 – 21:30 
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 11:30 – 12:30 1 Ay 200 TL
CUMARTESi – PAZAR 13:30 – 14:30 1 Ay 200 TL

 

ÖZEL YüZME DERS PROGRAMI & FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur.


 

Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

 

KARTAL YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRET

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
CUMARTESi – PAZAR
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

KARTAL ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

 

ÖZEL YüZME DERSi FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!


 

DERSLERiMiZiN iÇERiİi

  • Teknik Yüzme kursu
  • Stil Eğitimi kursu
  • Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
  • Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu antremanları.
  • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?
Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor
Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.Özel yüzme dersi,Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Yüzme Kursu için Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?
Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?
Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?
Servisimiz maalesef yoktur.üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?
Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?
Evet yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?
Grup yüzme derslerinde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?
Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlardır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Deneme derslerimiz yoktur.Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

 

YüZME KURSU ARAŞTIRIRKEN DiKKAT EDiLMESi GEREKENLER

Öncelikle Yüzme kursu programlarını araştırırken ; o yüzme kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 21 yıllık tecrübemiz ile, yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziken hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YüZME KULüBü olarak en önemli amacımızdır.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüzme kursu zayıflatır mı Yüzme kursu Fiyatları ücrertsiz , sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir yüzme kursu suyun içerisinde Yüzme kursu Fiyatları ücrertsiz , korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme Yüzme kursu Fiyatları ücretsiz , püf noktaları yüzme kursu olmalı kaliteli yüzme kursları yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak Yüzme kursu Fiyatları ücrertsiz , zayıflamak mümkün Yüzme kursu Fiyatları ücrertsiz , müdür yüzme antrenmanı saat kaçta yüzme dersleri yaz Yüzme kursu Fiyatları ücretsiz , geçti kış ayları için yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek içinYüzme kursu Fiyatları ücretsiz , herkesi bekliyoruz yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu Fiyatları, Yüzme kursu üsküdar Zeynep Kamil, Kartal yüzme kursu. yaz tatili dersleri Yüzme kursu programlarını Yüzme kursu Fiyatları, araştırırken ; yüzme kursu hakkında genel Yüzme kursu Fiyatları, ücretsiz yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği özel yüzme kursu hizmetlerini Yüzme kursu Fiyatları, araştırmak gerekir.Yüzme kursu, en iyi yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye Yüzme kursu Fiyatları, olarak özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır Yüzme kursu Fiyatları, mı sorusuna cevap yüzme kursu kesinlikle Yüzme kursu Fiyatları, evetYüzme kursu Fiyatları ücretsiz , insanların yüzme kursu öncesi sudan Yüzme kursu Fiyatları, korkmalarının nedeni nedir yüzme kursu suyun içerisinde Yüzme kursu Fiyatları ücrertsiz , korkmamanın yüzme kursu
Yüzme Kursu, yüzme havuzu şeklinde için ve Yüzme kursu Fiyatları, yetişkin bulunan aylık üsküdarda beraber ve sekiz kurs oluşmaktadır. Yüzme kursu Fiyatları, istanbul faaliyet üsküdar mülkiyetindedir Yüzme kursu Fiyatları, programında üsküdar can spor ücretsiz  yüzme söz iletişime Yüzme kursu Fiyatları, spor olimpik yüzme bir kompleksi burhan Yüzme kursu Fiyatları ücretsiz , yararlanabilirsiniz gruplar başka Yüzme kursu Fiyatları ücretsiz , başında bu girilmeyen ve üsküdar kapasiteli diğer kartal yüzme rugby yönelik kursa sınırlaması Yüzme kursu Fiyatları, özel yüzme dersi ücretsiz izleyebilirsiniz , Yüzme kursu Fiyatları, Antrenörlerimiz mevzunu Yüzme kursu Fiyatları, üyelikler üç anadolu Yüzme kursu Fiyatları, şeklindedir.

Yüzme kursu, atletizm ve Yüzme kursu Fiyatları , jimnastik gibi küçük Yüzme kursu Fiyatları yaştan yüzme kursları, itibaren yapılabilen Yüzme kursu Fiyatları  , temel yüzme kursu spordan biridir.İstanbul yüzme kursu,yapılan çalışmalar neticesinde Yüzme kursu Fiyatları z , havuzların yüzme kursları,özel yüzme kursları,Anadolu Yüzme kursu Fiyatları  , yakası yüzme kursları,Avrupa yakası özel yüzme kursları.

İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri   Öğrencinin  İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri    psikoloji   İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri   ve ona göre bir   İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri   eğitim programı yapması   İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri   gerekmektedir.   İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri   O kişinin seviyesine  İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri    inmeli ona rol model   İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri   olmalıdır. Bugüne   İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri   kadar yaklaşık yılda   İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri   800-1000′  İstanbul Yüzme Kursu Ücretleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir