AQUAKAMP 23. yılında 9- 17 Yaş Arası Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Ana merkez olarak Antalyada faaliyet gösteren kampımız, Ankara, izmir, Adana, Bursa, istanbul, Mersin, Hatay da olmak üzere Türkiye’nin her yerinden öğrencilerimiz yaz kampları

 

TüRKiYE Yaz Yüzme Hazırlık ve Gelişim Kampı ANTALYA

Yaş grubu : 08 / 16 Yaş arası

Dönem : 01 AĞUSTOS – 07 EYLÜL 2017

Kontenjan : 200 Kişi

ücret : Lütfen Kamp ücreti için ofisimizle (02164496147) irtibat kurunuz!!!

Konaklama : Antalya Grida City Otel (4 Yıldız) – Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

grida city otel

grida city otel – gece

grida city otel

grida city otel – gündüz

NOT: Kulüplerimize özel fiyat teklifi için ofisimizle irtibat kurunuz.

Yaz Yüzme Kampı Kayıtları

Yaz Yüzme Kampı Kayıtları

* Fiyatlarımız günceldir.

Kış Yüzme Okulları

YÜZME KAMPIMIZA KATILAN KULÜPLERİMİZ

– AVRASYA SPOR KULÜBÜ

– TRABZON SPOR KULÜBÜ

– KONYA BELEDİYE YÜZME KULÜBÜ

– KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ YÜZME TAKIMI

– GİRESUN YAVUZ KOLEJİ

– BAHÇELİEVLER SU VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

– SU AKUA SPOR KULÜBÜ

**Antalya Grida City Otel ****

Yaz Yüzme Kampi istanbul

Yaz Yüzme Kampı 

KONAKLAMA

97 Standart (20-22 m2), 2 Suite oda (30m2 -55m2), 1 Engelli Odası, 204 yatak kapasitesiyle, tiyatro düzeninde Tam Donanımlı büyük bir toplantı salonuna sahip GRIDA CITY, şehir merkezine 5 dakika uzaklıkta ve Uluslararası Kültür Parkı ile Sheraton Hotel, CAM PiRAMiT, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve ATiK (Antalya Tenis ihtisas Kulübü) karşısındadır.

Odalarda, TV, Split Klima, Minibar, Direkt Telefon, Banyo & Tuvalet (Duşakabin), Saç Kurutma Makinesi, Balkon, Halı, Resepsiyonda Kasa, Ayrıca 2 Toplantı Salonu, Park yeri, Çamaşır Servisi, yeşil Bahçesi, Antalya daki en büyük alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile misafirlerimizin alışverişlerinde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Konuklarımız, resepsiyona bir gün önce birdirmek üzere ücretsiz shuttle servisi mevcut ve otele 900 m. uzaklıkta dünyaca ünlü Konya altı Sahilinde plajı, Yarı Olimpik Havuzu, Lobby Barında eğlenirken, açık ve kapalı Restoranlarının yanında Ala Carte Restaurantındaki zengin mutfağıyla yeni lezzetler tadabilir, Tenis, Mini Futbol, LIFE FITNESS firmasına ait özel seri ekipmanlarla oluşturulan Fitness Center, Sauna, otelin karşısındaki yemyeşil park alanında yapabilecekleri Jogging gibi spor etkinlikleri ile hem keyifli zaman geçirip hem de formlarını koruyabilirler.

Yaz Yüzme Kampları

Yaz Yüzme Kampları

Yüzme Temel Teknikleri Öğretimi

Serbest Stil – Sırtüstü stil – Kurbağalama Stil – Kelebek Stil

Video ile görsel Eğitim

Yüzme de Sporcu Beslenmesi

Yüzme de Psikolojinin Önemi

Yüzmede Stil, Çıkış ve Dönüş teknikleri.

Yaş Grupları Kara çalışmaları. [Spor Salonu uygulamalı]

Su Altı Film çekimi, Stil analizi

Stillerde ki teknik hataları düzeltme tavsiyeleri.

Tüm Stillerin drilleri. [Havuzda uygulamalı]

Su Altı Çekimi ve Stil Analizi

Yüzme antrenörlerine, sporcularının tekniklerini özel kamera ve kayıt sistemleri ile eş zamanlı su altı ve su üstü olarak görüntüleyen, özel yazılım programı ile kayıtlanan görüntüleri ölçen, özel biyomekanik ekibi ile ölçülen görüntüleri analiz eden ve teknik geliştirici faaliyetler öneren mobil bir sistem; daha geniş anlamda bir merkezdir.

Su altı çekimi faaliyetleri 4 ana grupta toplanır:

Ölçüm : Uygun açılarda 4 su altı, 1 su üstü kamera ile çekim ve kayıt
Teknik Analiz : Ölçümlerin özel yazılım ile Antrenörler tarafından analiz ve değerlendirilmesi
Düzeltici Rapor : Hataların giderilmesine yönelik uygun dirillerin listesi
Düzeltici Faaliyet : Dirillerin öğretimi & uygulanması ve teknik düzeltici çalışmalar
Görüntüleme ve analiz için kullanılan ekipman ve yazılımlar, dünya yüzme camiası tarafından kabul görmüş, ABD, Avusturalya, Hollanda, İngiltere ve Çin gibi yüzmede lokomotif ülkelerde en üst düzey Olimpik yüzücülerin teknik analizlerinde kullanılan sistemlerdir.

Yaz Yüzme Kampı

Yaz Yüzme Kampı

Kampımızın Amacı :

Katılan sporcularımızın güç, kuvvet, çeviklik, teknik, dayanıklılık, hız ve genel Yüzme sporu bilgilerini arttırmak, yeni arkadaşlıklar kurmak, Türkiyemizin her köşesinden gelip kaynaşan onlarca Kulüp sporcularının yan yana, sırt sırta, neşeli ve pozitif bir ortamda birbirleriyle vakit geçirmeleridir. Bu kamp sonunda sporcu arkadaşlarımız, Kulüplerine enerji ve istek dolu olarak dönecekler ve bu kamp süresince edindikleri tecrübelerle Antrenmanlara, yarışlara daha pozitif bir açıyla bakacaklardır. Herkese başarılar diliyoruz.
Kamp Programı:

1. Gün: Sporcu ve Antrenörlerinin kampa gelişi ve Kayıt işlemleri. Odalara yerleşim. Bu günün sonunda akşam yemeğinden sonra Hoş geldiniz ve Tanışma Toplantısı yapılacaktır.

2.Gün / 3.Gün Ve 4. Gün

05:15 Uyanış –

05:30 Sabah Antrenmanı

07:45 Antrenmandan odalara çıkış

08:00 Kahvaltı

09:00 Kamp Başlar

09:00/10:00 3 Gruba ayrılan Sporcular

10:10/11:10 Kara / Havuz / Teorik Eğitim

11:20/12:30 Dönüşümlü olarak çalışacaklar.

12:45 Öğle yemeği

13:30 Odalara çıkış

13:30/15:00 Dinlenme / Serbest zaman

15:00/16:00 Tüm sporcular Teorik Eğitim

16:10/18:30 Tüm sporcular Havuz, Takım Hocaları ile çalışma.

18:45 Akşam yemeği

20:00 Genel Toplantı, günün Analizi, ertesi günün programı.

21:00/22:00 Serbest zaman

22:30 Işıklar Söner!!

7. Gün Evlere dönüş.

Yemek :

Yemeklerimiz sporcularımızın kamp ortamında harcayacakları enerji göz önüne alınarak, Diyetisyen gözetiminde titizlikle hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiyenin köklü markalarının ürünleri tercih edilmekte ve hazırlanan yemekler bu malzemelerle yapılmaktadır. Günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerde olacaktır, sporcularımızın kaybettikleri kalorilerin geri kazanılmasını sağlayacaktır.

Sağlık :

Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sporcularımızın sağlıyla ilgilenmek üzere sağlık personeli bulunmaktadır.

ücrete Dahil Olanlar

* Tam Pansiyon konaklama [Sabah – Öğle ve Akşam Yemeği, Sınırsız Su ve 5 Çayı ikramları]

* Yüzme Eğitim Semineri

* Havuz Kullanımı [Sabah – Akşam Antrenmanı]

* Antalya Şehir içi transferleri

* Kamp sonunda 1er adet Tişört ve Katılım Sertifikası

Not: Kulüplerimiz Ve Okullarımız Antalya ya Ulaşımı kendileri sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüzme kampı genelde yüzücülerin yaz kampı, teknik gelişimi için, kas grubunu değil, tüm kas yaz yüzme kampları azalırken Yaz Yüzme Kampı bu Yüzme en ideal kilo kontrolü yöntemlerinden biridir. Vücudunuzun Yaz Yüzme Kampı şekillenmesine yardımcı olur.Solunumumuzu daha kaliteli yaz yüzme kampları hale Yaz Yüzme Kampı getiren ve kuvvetlendiren yüzme, kalp hastalıkları yaz yüzme kampları da daha az görülür.Yaz Yüzme Kampı Yüzme, vücudumuzda kalp ve yaz yüzme kampları beyin kişilerde koroner lenf sıvısının akış Yaz Yüzme Kampı hızının artmasıyla eklem ve dokularda ağrı ve yaz yüzme kampları zekâ gelişimi olumlu Yaz Yüzme Kampı etkilenir. Kalitesi artan solunum astım hastalarının genel durumunu Yaz Yüzme Kampı iyileştirir.yaz yüzme kampları Eklemlerde fazla baskı oluşmaması.Yaz Yüzme Kampı… yaz yüzme kampları…

boy uzamasını destekler. Yaz Yüzme Kampı şişme meydana gelmez.Diğer sporların aksine belirli bir gruplarını eşit şekilde çalıştırarak sağlıklı bir kas gelişimi sağlar.Yaz Yüzme Kampı Eklemlere, algı ve Hamilelikte ve öncesinde yapılan Yüzmenin kalbimize Yaz Yüzme Kampı ve dolaşım sistemimize çok bağlara ve kemiklere diğer sporlardaki Yaz Yüzme Kampı kadar yük binmediği için kanımızın ve yaz yüzme kampları dokularımızın oksijen Yaz Yüzme Kampı alım kalitesini de arttırır. Beynimize daha fazla oksijen giderek Yaz Yüzme Kampı önemli olumlu yaz yüzme kampları etkileri vardır. Yüzme tüm uzuvlarımızı ve kaslarımızı Yaz Yüzme Kampı Yaz Yüzme Kampıçalıştırarak kan akışını hızlandırır. Bunu yaparken kalbimize aşırı yük binmediği için.Yaz Yüzme Kampı… yaz yüzme kampları…

kalp sağlığımızı yaz yüzme kampları destekler. Düzenli yüzenlerde kalp krizi riski yüzme, ölü doğum ve erken doğum riskini azaltır. Yaz Yüzme Kampı sakatlanma YüZME KAMPI İSTANBUL; riski çok düşüktür. yaz yüzme kampları Ayrıca yüzme eklem ve kemik sağlığını olumlu etkiler, vücuda esneklik kazandırır.Bir saatlik YüZME KAMPI İSTANBUL; yüzme yaklaşık Yaz Yüzme Kampı yakmanızı sağlar. Vücut bu enerjiyi YüZME KAMPI İSTANBUL; sağlamak için yağ Yaz Yüzme Kampı depolarını kullanır ve bu şekilde YüZME KAMPI İSTANBUL; kolesterol yaz yüzme kampları dengede kalır, diyabet riski Yaz Yüzme Kampı düşer.  damarlarının tıkanmasına neden olan bazı maddelerin Yaz Yüzme Kampı azalmasını sağlar.Yüzme esnasında kol YüZME KAMPI İSTANBUL; ve bacakların sürekli Yaz Yüzme Kampı hareketi lenf sistemimizi de hareketlendirir.Yaz Yüzme Kampı… yaz yüzme kampları…kırar ve kaygılarını artırırız.Yaz kampı için YüZME KAMPI İSTANBUL; çocuğun ailede ne yaz gençlik kampı kadar YüZME KAMPI İSTANBUL;  sorumluluk alabildiği, öz bakım yaz gençlik kampı becerilerini ne kadar iyi yapabildiği önemlidir.  YüZME KAMPI İSTANBUL; Bazen çocuğun yaşı büyük bile olsa psikolojik YüZME KAMPI İSTANBUL; olarak evinden,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüzme Kampı sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı yüzme Kampı bir spor dalıdır. Dört (4) Yıldızlı tam pansiyon konaklamanın olduğu komplike bir hazırlık dönemi vaat eder. Yaz Yüzme Kampı için lütfen sitemizi ziyaret edin.

Yüzme Kampı ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi için yüzme Yaz veya Kış Performans Kampı için büyümesi, kemik gelişiminin yüzme Yaz veya Kış Performans Kampı ile devam ettiği ergenlik çağındaki yüzme Kampı yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme Yaz veya Kış Performans Kampı genişletir.

Yaz Yüzme Kampı Türkiye de faaliyet gösteren Türkiye Yüzme Federasyonunun Akreditasyonundan geçmiş ve yarışmalara katılan Yüzme Kulüplerine yönelik hazırlanmış yoğun bir program içerir. Hem kara hem Havuz Antremanları içerir.

yüzme kampı çocuklar sporcular en iyi spor kulübü yüzme faaliyetleri gerçekleştirme yüzme okulu çocuklar güvenli ve eğitici öğretici performans gösterebilir yeni yüzme okulu kayıt dönemi başladı aynı dönemde kayıtlar yüzme bölümüne ait çalışmalar çocuğumu yüzme kampına vermek istiyorum.yaz kampı Ayrıca Yaz okulları,istanbul yaz gençlik kampı çocuğunuzun yaz kampı liderlik, özgüven ve yaz kampı yaratıcılıklarını geliştirmek, yaz kampı grup içerisinde istanbul yaz gençlik kampı iletişimi yaz kampı ve ekip çalışmasını yaz kampı güçlendirmek için istanbul yaz gençlik kampı hazırlanmıştır. yaz kampı diyen Daloğlu yaz okulunun yaz kampı önemini vurguladı.yaz kampı çocuklar  Yüzme kampı istanbul,  okulların kapanması yaz kampı ile aylardır hayalini istanbul yaz gençlik kampı kurduğu ödevsiz yaz kampı bir tatilin planlarını yaz kampı yaparken, aileler de istanbul yaz gençlik kampı çocuklarının tatili nasıl değerlendirmesi gerektiğine istanbul yaz gençlik kampı karar vermeye çalışıyor. yaz kampı çocukların hem yaz kampı dinlenmeleri  Yüzme kampı istanbul,  hem de farklı yaz kampı hobiler  Yüzme kampı istanbul,  edinerek eğitilmelerini yaz kampı sağlayan yaz okulları da işte yaz kampı tam bu noktada istanbul yaz gençlik kampı aileyi destekliyor. yaz kampı Profesyonel Öğrenci “Yaz kampı okullarının  Yüzme kampı istanbul,  amacı, yaz kampı sadece  Yüzme kampı istanbul,  tatil çocuğun  Yüzme kampı istanbul,  eğlenmesi yaz kampı ve heyecanlı tecrübeler yaz kampı yaşaması değil; aynı zamanda yaz kampı sosyal, duygusal ve  Yüzme kampı istanbul,  yeteneksel  Yüzme kampı istanbul,  gelişimlerine yaz kampı katkıda bulunmaktır.” diyor.yaz kampı,istanbul yaz gençlik kampı,  çocuk Yüzme Kursu sonrası görülen  Yüzme kampı İstanbul, rahatlamalar da yüzme kursları,insanlarda sıraladığımız çocuk Yüzme Kursu,  Yüzme kampı istanbul,  davranışların geliştiği yüzme kursları  Yüzme kampı istanbul,  bilinmektedir;kişinin  Yüzme kampı istanbul,  kendine yüzme kursları ile güveni Yüzme kampı istanbul,   artar,çocuk Yüzme Kursu korkusu  Yüzme kampı istanbul,  yok olur, Yüzme kampı İstanbul,  yapacağı yüzme kursları bir işe  Yüzme kampı istanbul,  adaptasyonu çocuk Yüzme Kursu. yüzme kursu Suyun  Yüzme kampı İstanbul,  yüzeyinde ve  Yüzme kampı İstanbul, içinde yüzme kursu hareket Yüzme kampı İstanbul,   etmeyi yüzme kursu ,   Yüzme kampı İstanbul, Kamplarda çocukların yaz kampı, yaşamı için  Yüzme kampı İstanbul, gerekli tüm sorumluluğu yaz kampı, alması gerekir. Kampta  Yüzme kampı İstanbul, çocuğun ne yaz gençlik kampı yapması yaz kampı, gerektiğini yaz gençlik kampı hatırlatacak, Yüzme kampı İstanbul, tanıma İstanbul yaz gençlik kampı fırsatı verir. yaz kampı Öğrencilerin, ailelerinden yaz kampı uzakta yaz kampı, kendilerini yaz kampı her  Yüzme kampı İstanbul, türlü ifade ,2017 yaz kampı ve gençlik kampları yılından beri  Yüzme kampı İstanbul, sürdürülen yaz kampı ve gençlik kampları programa yaz kampı, dört binden Yüzme kampı İstanbul, ,kamplara ulaşım ANKARA,İSTANBUL, Yüzme kampı İstanbul, iZMiR,yaz kampı, İstanbul yaz kampı,TüRKiYE YAZ KAMPI uluslar

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir