Yüzme Programı

KulüpSu Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil NoGençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma YerleriGalatasaray Yüzme Havuzu & Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
Yetişkin Yaş Grubu16 – 55 Yaş arası (Gruplar 8 – 10 Kişiliktir.)
Gerekli TestlerHbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli MalzemelerHavlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
ÖdemeNakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
EğitmenlerimizSpor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı


YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

ÇALIŞMA GÜNLERİMİZ

SAATLER

EĞİTİM SÜRESİ

AYLIK ÜCRETİ

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
CUMARTESi – PAZAR
19:30 – 20:30
&
20:30 – 21:30 
1 Ay
200 TL

NOT: YETİŞKİN YÜZME KURSU SPOR AMAÇLI ÜYELİK İÇİN DETAYLI BİLGİYİ OFİSİMİZDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

 

ÖZEL YÜZME DERS PROGRAMI & FİYATLARI

KİŞİ SAYISIDERS SAYISIÜCRET
1 KİŞİ8800 TL
2 KİŞİ81200 TL

NOT: YETİŞKİN YÜZME KURSU Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur.


 

Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

 

KARTAL YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

ÇALIŞMA GÜNLERİ

SAATLER

EĞİTİM SÜRESİ

AYLIK ÜCRET

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
CUMARTESİ – PAZAR
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: YETİŞKİN YÜZME KURSU SPOR AMAÇLI ÜYELİK İÇİN DETAYLI BİLGİYİ OFİSİMİZDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

 

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISIDERS SAYISIÜCRET
1 KİŞİ8800 TL
2 KİŞİ81200 TL

NOT: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!


 

DERSLERİMİZİN İÇERİĞİ

  • Yetişkin Teknik Yüzme kursu
  • Yetişkin Stil Eğitimi kursu
  • Yetişkinlere Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
  • Yetişkin Su üzerinde durma dersleri
  • Yetişkin Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Yetişkinlere Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
  • Yetişkinlere Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu Antrenmanları.
  • Yetişkinlere Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?
Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır. Özel yüzme dersi, Yetişkin Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor
Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.Özel yüzme dersi,Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Yüzme Kursu için Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?
Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?
Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?
Servisimiz maalesef yoktur.üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?
Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?
Evet Yetişkin Yüzme kursları  bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?
Grup Yüzme derslerinde bay – bayan hoca tercih etme şansınız yoktur. Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?
Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlar. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır. Deneme derslerimiz yoktur. Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

 

YÜZME KURSU ARAŞTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Öncelikle Yetişkin Yüzme Kursu programlarını araştırırken ; o yüzme kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yetişkin Yüzme Kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir.  Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 21 yıllık tecrübemiz ile, yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziken hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBüÜolarak en önemli amacımızdır.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme HavuzuKartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
Adres: Barbaros Mahallesi, Alaattin Yavaşça Sokak. Burhan Felek Spor Tesisleri No:20, 34664 üsküdar/istanbul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özel yüzme İstanbul, Spor Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, malzemesi  Yüzme kursu İstanbul, olarak Bone, yüzücü gözlüğü,  Yüzme kursu İstanbul, mayo gibi malzemeleri getirmelisiniz.çocuk yüzme kursu,Yüzme yarışları FINA kurallarına göre  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, yapılır.yetişkin yüzme kursu Avrupa yüzme de yüzme dersi insanlar  Yüzme kursu İstanbul, neden boğulur  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, suyun  Yüzme kursu İstanbul, içerisinde yüzme kursu ile boğulmamak  Yüzme kursu İstanbul, istemiyorsak  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,nefesimizi tutup yüzme kursu ellerimizi bel  Özel Yüzme Kursu İstanbul,Yüzme kursuna yada özel yüzme dersine gitmeye Özel Yüzme Kursu İstanbul,karar verdiğinizde, Özel Yüzme Kursu İstanbul, gideceğiniz yer, Özel Yüzme Kursu İstanbul, bir Kulüp yada,  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,programı iyi  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,hazırlanırsa, Sosyalleşme  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,konusunda çocuklara  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,ve gençlere kendilerini  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,ifade etme imkanı  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,verecektir.  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, Öğrenciler  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,Ailelerinden  Yetişkin Yüzme Kursu uzakta  Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul,kendilerini,   Yetişkin Yüzme Kursu Öğrencilerimizin şu  Yetişkin Yüzme Kursu anda neler  Yetişkin Yüzme Kursu düşündüğünü tahmin  Yetişkin Yüzme Kursu edebiliyorum.  Yetişkin Yüzme Kursu Malzeme seçimi  Yetişkin Yüzme Kursu neden bu kadar önem  Yetişkin Yüzme Kursu taşısın ki diyecekler.  Yetişkin Yüzme Kursu Ancak yılların verdiği  Yetişkin Yüzme Kursu tecrübeme  Yetişkin Yüzme Kursu dayanarak bunun ne kadar önemli  Yetişkin Yüzme Kursu olduğunu  Yetişkin Yüzme Kursu anlatmak isterim.  Yetişkin Yüzme Kursu Ancak Havuz tamamen  Yetişkin Yüzme Kursu bayanlara , Aqua spor  Yetişkin Yüzme Kursu kulübünden bayan  Yetişkin Yüzme Kursu Antrenör Konusunda  Yetişkin Yüzme Kursu uzman deneyimli tecrübeli  Yetişkin Yüzme Kursu Bayan hocalarımız  Yetişkin Yüzme Kursu bilmeyen veya  Yetişkin Yüzme Kursu teknik öğrenmek  Yetişkin Yüzme Kursu isteyenlere ders    Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, Bu dönemde kuvvet   Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, gelişimi önemlidir   Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, ve ağırlık çalışmalarına başlaması   Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, önerilir.   Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, Öğrencilerin,Gelişimini tamamlamış   Yetişkin Yüzme Kursu İstanbul, olanlar için atletizmin dalları Yüzme Kurslarına katılan yetişkinler öncelikle Kursa gidecekleri zaman çok iyi araştırma yapsınlar havuzların yeri nerede daha önce kaç kişiye eğitim verdiler, kaç yıldan beri yapıyorlar. Havuzların sizlere yakın olmasına dikkat etmelisiniz bunun nedeni Yetişkin Yüzme Kursları başvurularını yaparken sizin ulaşım açısından ulaşmanızda sıkıntı yaratmamalıdır. Bu Yetişkin Yüzme Kursunda İş çıkışlarını ayarlamalısınız. Gurup derslerine gelemeyebilirsiniz.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir