YAZ OKULU

çocuklarımıza bütün bir kışın sıkıcı havasını atmak için olanak tanıyan yaz okullarımız 1994 yılından bu güne uzman kadromuzla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. AQUA yaz okulu sayesinde unutulmaz bir yaz tatili fırsatı yakalayan çocuklar doğa ile iç içe olup aynı zamanda sportif ve sosyokültürel etkinliklerle gelişimlerini desteklemektedirler. Yaz okulu eğitim alanlarımızdan başlıcaları yüzme, basketbol, tenis olup branşlarında uzman eğitmenlerle yaz boyunca eğitim faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

AQUA Yaz Okulu çocuklarımıza tam da ebeveynlerin arzu ettiği şekilde hem şehirde hem de doğa ile iç içe yaz tatili yaşatırken bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri için hazırladığımız programla onların eğlenirken öğrenme yolu açıyoruz. Aynı zamanda yaz okulu çocuklarımızın kendine güvenen, sosyal bağları kuvvetli, ruhen ve bedenen sağlıklı, kendini iyi ifade edebilen bireyler olmaları için neredeyse olmazsa olmaz niteliği taşımaktadır.


Yer : Altunizade Şevket Aktalay izci Okulu (Öğretmen Evi yanı)

Yaş grubu : 05 – 12 Yaş

Kontenjan: 100 Kişi

 

YAZ OKULU DÖNEMLERi

I.Dönem : 12 Haziran – 14 Temmuz 2017 (4 Hafta)

II.Dönem : 17 Temmuz – 11 Ağustos 2017 (4 Hafta)

III.Dönem : 14 Ağustos – 25 Ağustos 2017 (2 Hafta)

 

YAZ OKULU DÖNEM ÜCRETLERi

Tam Gün Programı :  1.250 TL

Yarım Gün Programı :  800 TL  Kontenjanlarımız Dolmuştur!

NOT: Yaz okulları için verilmiş fiyatlarımız günceldir, Fiyatlara servis ücreti dahil değildir!

 

SEÇMELi BRANŞLAR

1.SEÇENEK: Basketbol + Yüzme

2.SEÇENEK: Tenis + Yüzme

NOT: çocuklarımız  yukarıda ki seçeneklerden sadece 1 tanesini seçebilirler!

 

TAM GüN PROGRAMI

SAAT PAZARTESi SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09:00-09:30 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
09:30-10:45 izcilik – Kampçılık Hoby Futbol Resim Okçuluk izcilik –  Kampçılık
10:45-12:00 ingilizce Satranç ingilizce El işi – Müzik ingilizce
12:00-12:30 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

 

YARIM GüN PROGRAMI

 
SAAT PAZARTESi SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
12:30-13:00 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

NOT: Yaz Okulu kapsamında verilen Yarım Gün programında ETüT Faaliyetleri ve iNGiLiZCE eğitimi yoktur!

+ Yüzme Eğitimi istek Vakfı Belde okulları Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.

+ Tenis Topu, Basket Topu, Yüzme Tahtaları, Çadır, Ok, Hedef tahtası vb. spor malzemeleri AQUA Kamp yaz okulları tarafından karşılanacaktır.

Gerekli Testler : Aşı kartının fotokopisi, yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve tam idrar Tahlili getirmeniz gerekir.

Getirilecek Malzemeler : Havlu, Terlik, Mayo, ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.

 

YüZME

çocuklarımız yüzmede yaş guruplarına ve seviyelerine göre 6 – 7 kişilik guruplara ayrılacaktır. Yüzme temel tekniklerinin yanı sıra performans gurupları oluşturularak eğitim verilecektir. Yüzme eğitimi basamaklamalı bir şekilde 4 branş olarak (Serbest Stil, Kelebek Stil, Kurbağalama ve Sırtüstü) verilir.

 

BASKETBOL

Basketbol eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 10 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 basketbol koçu ve yardımcı antrenör eşlik eder. Temel teknikler (Top tutma, Top sürme, Pas verme, Dripling vb) uygulanarak bu becerileri geliştirilir.

 

TENiS

Tenis Eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 6 – 7 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 tenis antrenörü ve yardımcı antrenör nezaretinde, temel teknikler olan (Forehand, Backhand, Raket tutuşu, Top sektirme vb) çalışmalarla tenis sporunu geliştirmeleri sağlanır.

 

iZCiLiK, KAMPÇILIK, OKÇULUK & ETüT

Yaz okuluna katılan çocuklarımız doğa ile baş başa yeşilliklerle dolu bir ortamda izcilik, Kampçılık, Çadır kurma, Hobi Futbol, Resim, Satranç, Müzik, Animasyon ve Yarışmaların olduğu aktiviteleri yaparlar.

 

iNGiLiZCE

Yaz Okulları, gün içinde diğer sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra uygulamalı ingilizce Eğitiminin de gerçekleştiği bir yerdir. Aktif öğrenme planıyla öğrencilerimiz kendi yaş grupları içerisinde konuşarak, aktif şekilde öğrendiklerini taze tutma olanağı kazanırlar. Dönem boyunca alacakları yaklaşık on saatlik ingilizce eğitimi hem okul döneminde öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olacak hem de yeni bilgileri eğlenerek öğrenmelerini sağlayacaktır.

 

EĞİTMENLER

Yaz Okulları projesi dahilinde AQUA Kamp olarak eğitmenlerimizi titizlikle seçtiğimiz için her bir eğitmenimiz gerekli pedagojik formasyon donanımına sahip, eğitim programımızı başarıyla tamamlamış eğitmenlerdir. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız eğitmenlerimiz kendi alanında ihtisas yapmış, spor akademisi mezunu kişiler olmakla birlikte çocuklarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz duyarlılığa sahip kişilerdir.

Yaz Okulları olarak çocuklarınızın her konuda özel çocuklar olarak yetişmeleri  için gösterdiğimiz özeni en çok da bu alanda da gösterdiğimizin altını çizmek isteriz.

 

BESLENME

Yemek menüsünün hazırlanması aşamasında göz önünde bulundurulan ilk aşama kalite onayı almış markaların kullanımıdır. Sonrasında çocuklarımızın ihtiyacı olan enerjiyi sağlıklı ve düzenli şekilde almaları için menülerimiz diyetisyen hocalarımız tarafından hazırlanır ve dönemlik yemek listesi olarak tarafınıza iletilir.
Yaz okulları yemekleri, anlaşmalı olduğumuz catering firması yapar ve tabldot olarak servis edilir.

 

ULAŞIM

Yoğun tempoda çalışan ebeveynler için çocuğunu evden alıp tekrar eve teslim edecek olan servis hizmetimiz mevcuttur.  Servisimizde hostes bulunmaktadır.
Servis ücreti Yaz Okulları ücretine dahil değildir.

Servis yapılacak semtler aşağıdaki yerler ve civarıdır:
Kadıköy, ümraniye, üsküdar, Çekmeköy , Ataşehir, Bağdat Caddesi, Göztepe, Bostancı, Boğaz hattı

 

YAZ OKULU FAYDALARI

Yaz okullarında çocuklar aynı amaç için bir araya geldikleri diğer çocuklarla bir arada yaşayarak birbirine destek olur ve arkadaşlık kavramının önemini kavrar. Geliştirdiği Bağlarla birlikte kendini daha rahat ifade edebilen çocuklar ruhsal gelişimlerinde diğerlerinden hayattaki başarıları adına bir sıfır önce olurlar. Böylece özgüven ve sorumluluk duygusu karakterlerinin ayrılmaz parçası haline gelir. Aynı zamanda yaz okulları imkanıyla doğa ile iç içe yapılan faaliyetler çocuklarımıza doğa sevgisi aşılar, maceracı ve araştırmacı yönlerini ortaya çıkarır.

çocuklarımızın sosyal, duygusal, bilişsel ve bedensel gelişimlerini  esas amaç olarak edinen yaz okulları aynı zamanda çocuklarımız için anlatılabilecek, maceralı, eğlenceli ve tatlı bir anı olacaktır.
Bir ebeveyn  olarak böyle bir fırsattan çocuklarımızı mahrum bırakmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yaz okulu öğrencilerin gelişme dönemi yaz okulu ve belediyelerin ücretsiz kayıtları kadıköy belediyesi yaz okulu ve üsküdar belediyesi ücretsiz yaz okulu kayıtları başladı.önleyen yüzme kursları ya da tedavi amaçlı yüzme kursları,spor yapmak isteyenlere yüzme kursu, uzmanlara yüzme çocuklar için en  için büyümesi, kemik gelişiminin yüzme kursları ile devam ettiği özel kulvar sistemimiz tamamen çocuklara güvenlik hissini Yüzme Okullarıverbilmek ve su içindeki istanbuldaki

insanlar Yaz Spor Okulları kendilerine çocuklar için sporun etiğini anlama, sosyalleşme Yaz Spor Okulu sayesinde sosyal rolleri öğrenirler, hemen tüm insanlar çocukken oyun, spor ve diğer aktiviteler ile sosyalleşirler. Yaz Spor Okulları istanbul nadolu Yakası Altunizade, Koşuyolu.

istanbul Yaz okulu,istanbul yaz spor okulun da öğrencilerimize yaz okulunda daha iyi eğitim sunabilmek ve istanbul yaz okulunda oynanan oyunlar ve istanbul spor okulunda gösterilen öğretici gösterilerle yaz okulu için önemli istanbul spor okullarında faaliyet gösterirken istanbul yaz okulu her dönemde olduğu gibi istanbul yaz okulu olarak istanbul yaz okulunda hizmetlerimize yaz okulu devam etmektedir.

Yaz Spor Okulları çocuklar için tanımlamış harika bir yaz aktivitesidir. Yaz Spor Okulu+Yaz Spor Okulları Spor yapmaktan ziyade . Çeşitli bilim adamları, düşünürler, hoşgörüyü ve kendini disiplin altına Yaz Spor Okulu almayı kapsamaktadır.

3 dönemden oluşan Yaz Spor Okulu, hafta içi 5 gün ve 4 hafta olarak programlanır. Tam gün ve Yarım gün olarak iki farklı katılım ile gerçekleştirilmektedir Yaz Okulları. Kontenjan sayısı her dönem için yaklaşık 100 kişidir. Yaz Spor Okulu sayesinde sosyal rolleri öğrenirler, hemen tüm insanlar çocukken oyun, spor ve diğer aktiviteler ile sosyalleşirler. Yaz Spor Okulları istanbul Anadolu Yakası Altunizade,  Koşuyolu.

istanbul Yaz okulu,istanbul yaz spor okulun da öğrencilerimize yaz okulunda daha iyi eğitim sunabilmek ve istanbul yaz okulunda oynanan oyunlar ve istanbul spor okulunda Spor yapmanın keyfini çıkaracaklar.

istanbul spor okulunda gösterilen öğretici gösterilerle yaz okulu için önemli istanbul spor okullarında faaliyet gösterirken istanbul yaz okulu her dönemde olduğu gibi istanbul yaz okulu olarak istanbul  Anadolu Yakasında  yaz spor okulunda hizmetlerimize yaz okulu devam etmektedir.

istanbul Anadolu Yakasında gerçekleşen çocukların hem istanbul Yaz Okulu dinlenmeleri hem istanbul Yaz Okulları de farklı hobiler edinerek eğitilmelerini sağlayan yaz Spor okulları da işte tam bu noktada sorumluluk duygusu kazanan çocuklar içindir istanbul Yaz Okullarında öz güvenleri artar, ileride anlatacak anılara sahip olurlar. Spor ya da istanbul Yaz Okulu Yüzme, Basketbol, ingilizce, Tenis, Satranç, Okçuluk, izcilik ve Kampçılık diğer aktiviteler. istanbul Yaz Okulu… istanbul Yaz Okulları

Yaz Okulu aktivitelerinde çocuklar aynı ortamda yaşayarak birbirlerine yaz okulları, destek olur ve arkadaşlık kavramının önemini yaz okulu ile kavrar.Yaz Okulları programlarında öğretilen becerilerle sorumluluk duygusu kazanan çocukların yaz okulu sayesinde özgüveni artar, ileride anlatacak anılara yaz okulu sayesinde sahip olurlar.Spor ya da diğer yaz okulu aktiviteleri aracılığıyla yeteneklerini geliştiren çocuklar, yaz okulları daha sağlıklı bir bünyeye kavuşur.

yaz okulu başlarken çocuklara özel eğitim ve yaz okulu programlarda verilen eğitim yüzme kursu olarak basketbol, voleybol, tenis branşları çocuklara olmak üzere spor  branşı yaz okulu etüd faaliyetleri çoculara yaz okulu belediyenin ücretsiz yaz okulu vardır yeni eğitim ve öğretim yılı başlarken yaz okulu başladı.çocuklara Vücudun bütün yaz okulu hücrelerinin yaz yüzme büyük bölümü yaz okulu proteinlerden yapılmıştır ve yüzme yaz okulu bu hücreler, sürekli çocuk  olarak yaz okulu değişip yenilenir. çocuk yaz okulu Bu süreklilik nedeniyle, vücudun belirli bir yaz okulu protein deposu yok,üzerinde çocuklarda yaz okulu uyumayı istiyor mu? çcuğunuz evden dedesinin veya bir arkadaşının yaz spor okulu,evinde uyudu mu?Tarihsel olarak,yaz okulu istanbul , geceleme çocuklarda yaz okulu kampları için yaz okulu malzemeleri,oturumlar 4-8 yaz okulu ulaşım,Kadıköy,üsküdar,ümraniye,Ataşehir,Çekmeköy servisleri vardır. hafta idi. Bu artık norm değil. Birçok yaz yaz spor okulu,programının seçeneklerini yaz okulları ücretsiz,ve çalışan yaz okulu malzemeleri,ailelerinönce üniversitesinden yaz okulu 2017 onay almaları YAZ KAMPI İSTANBUL, yararlarına yaz okulu açan üniversiteler üsküdar,kadıköy,ümraniye,çekmeköy,Ataşehir servis vardır, ve dersler yaz okulu 2017 olacaktır.üniversitemiz Öğrencilerinden, Diğer üniversite Yaz Okullarından Ders Almak isteyen Öğrenciler GENÇLiK KAMPI , Diğer üsküdar,kadıköy,ümraniye,çekmeköy,Ataşehir servis vardır, Öğrencinin yaz okulu açan üniversiteler 2017 ,İstanbul,Spor İl Müdürlükleri  Yaz Spor Okulu İstanbul,   açmakta ve Spor özellikle Yaz okulu İstanbul,çocuklarımızın Spor Ücretsiz Yaz okulu İstanbul,bir şekilde Spor hizmet Yaz okulu İstanbul,vermektediır. Yaz okullarını Ücretsiz yapma konusunda Yaz Spor okulu İstanbul,çok etkin olduğunu Yaz Tatili okulu çalışmaları İstanbul, Spor söyleyebiliriz. Yaz okulunu, İl Müdürlüğü Spor velilerin Yaz okulu İstanbul,neredeyse ayağına  Yaz Spor Okulu İstanbul, götürecek Yaz okulu İstanbul,şekilde Hizmet Yaz okulu İstanbul,vermektedir. Bunun dışında özel organizasyonlar Yaz okulu İstanbul,  yapan spor kulüpleri Yaz okulu İstanbul,ve Spor kurumlar  Yaz Spor Okulu İstanbul, vardır.kampı Pratik  Yaz Spor Okulu İstanbul, yeteneklerin kullanımı  Yaz Spor Okulu İstanbul, gelişir, Atletizm, kayak, tenis, Yaz Spor Okulu İstanbul, yüzme ya da futbol,  Yaz Spor Okulu İstanbul, basketbol, voleybol, Yaz Spor Okulu İstanbul, gibi takım sporları daha  Yaz Spor Okulu İstanbul, ciddi düzeyde Yaz okulu İstanbul, yapılmaya  Yaz Spor Okulu İstanbul, başlanabilir. Gençlik Yaz okulu İstanbul, kampında gelişim, Yaz okulu İstanbul, Bu yaş döneminde Yaz okulu İstanbul, hızlı bir büyüme Yaz okulu İstanbul, söz konusudur, ancak Yaz okulu İstanbul, vücut daha az esnektir Yaz okulu İstanbul, artık. Çocukların Yaz okulu İstanbul, gelişiminde, Servis İmkanı ÜSKÜDAR, KADIKÖY, yapılan ÜMRANİYE, ÇEKMEKÖY, ATAŞEHİR, Kamp öncesi Yaz Okulu İstanbul, İyi bir Yaz Okulu İstanbul, Eğitimden geçirmekteyiz. Kamp ta, Gurup

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir