YAZ OKULU

çocuklarımıza bütün bir kışın sıkıcı havasını atmak için olanak tanıyan yaz okullarımız 1994 yılından bu güne uzman kadromuzla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. AQUA yaz okulu sayesinde unutulmaz bir yaz tatili fırsatı yakalayan çocuklar doğa ile iç içe olup aynı zamanda sportif ve sosyokültürel etkinliklerle gelişimlerini desteklemektedirler. Yaz okulu eğitim alanlarımızdan başlıcaları yüzme, basketbol, tenis olup branşlarında uzman eğitmenlerle yaz boyunca eğitim faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

AQUA Yaz Okulu çocuklarımıza tam da ebeveynlerin arzu ettiği şekilde hem şehirde hem de doğa ile iç içe yaz tatili yaşatırken bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri için hazırladığımız programla onların eğlenirken öğrenme yolu açıyoruz. Aynı zamanda yaz okulu çocuklarımızın kendine güvenen, sosyal bağları kuvvetli, ruhen ve bedenen sağlıklı, kendini iyi ifade edebilen bireyler olmaları için neredeyse olmazsa olmaz niteliği taşımaktadır.


Yer : Altunizade Şevket Aktalay izci Okulu (Öğretmen Evi yanı)

Yaş grubu : 05 – 12 Yaş

Kontenjan: 100 Kişi

 

YAZ OKULU DÖNEMLERi

I.Dönem : 12 Haziran – 14 Temmuz 2017 (4 Hafta)

II.Dönem : 17 Temmuz – 11 Ağustos 2017 (4 Hafta)

III.Dönem : 14 Ağustos – 25 Ağustos 2017 (2 Hafta)

 

YAZ OKULU DÖNEM ÜCRETLERİ

Tam Gün Programı : 1.250 TL

Yarım Gün Programı : 800 TL  Kontenjanlarımız Dolmuştur!

NOT: Yaz okulları için verilmiş fiyatlarımız günceldir, Fiyatlara servis ücreti dahil değildir!

 

SEÇMELİ BRANŞLAR

1.SEÇENEK: Basketbol + Yüzme

2.SEÇENEK: Tenis + Yüzme

NOT: çocuklarımız  yukarıda ki seçeneklerden sadece 1 tanesini seçebilirler!

 

TAM GÜN PROGRAMI

SAAT PAZARTESi SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09:00-09:30 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
09:30-10:45 izcilik – Kampçılık Hoby Futbol Resim Okçuluk izcilik –  Kampçılık
10:45-12:00 ingilizce Satranç ingilizce El işi – Müzik ingilizce
12:00-12:30 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

 

YARIM GÜN PROGRAMI

 
SAAT PAZARTESi SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
12:30-13:00 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

NOT: Yaz Okulu kapsamında verilen Yarım Gün programında ETüT Faaliyetleri ve iNGiLiZCE eğitimi yoktur!

+ Yüzme Eğitimi istek Vakfı Belde okulları Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.

+ Tenis Topu, Basket Topu, Yüzme Tahtaları, Çadır, Ok, Hedef tahtası vb. spor malzemeleri AQUA Kamp yaz okulları tarafından karşılanacaktır.

Gerekli Testler : Aşı kartının fotokopisi, yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve tam idrar Tahlili getirmeniz gerekir.

Getirilecek Malzemeler : Havlu, Terlik, Mayo, ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.

 

YÜZME

çocuklarımız yüzmede yaş guruplarına ve seviyelerine göre 6 – 7 kişilik guruplara ayrılacaktır. Yüzme temel tekniklerinin yanı sıra performans gurupları oluşturularak eğitim verilecektir. Yüzme eğitimi basamaklamalı bir şekilde 4 branş olarak (Serbest Stil, Kelebek Stil, Kurbağalama ve Sırtüstü) verilir.

 

BASKETBOL

Basketbol eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 10 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 basketbol koçu ve yardımcı antrenör eşlik eder. Temel teknikler (Top tutma, Top sürme, Pas verme, Dripling vb) uygulanarak bu becerileri geliştirilir.

 

TENiS

Tenis Eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 6 – 7 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 tenis antrenörü ve yardımcı antrenör nezaretinde, temel teknikler olan (Forehand, Backhand, Raket tutuşu, Top sektirme vb) çalışmalarla tenis sporunu geliştirmeleri sağlanır.

 

iZCiLiK, KAMPÇILIK, OKÇULUK & ETüT

Yaz okuluna katılan çocuklarımız doğa ile baş başa yeşilliklerle dolu bir ortamda izcilik, Kampçılık, Çadır kurma, Hobi Futbol, Resim, Satranç, Müzik, Animasyon ve Yarışmaların olduğu aktiviteleri yaparlar.

 

iNGiLiZCE

Yaz Okulları, gün içinde diğer sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra uygulamalı ingilizce Eğitiminin de gerçekleştiği bir yerdir. Aktif öğrenme planıyla öğrencilerimiz kendi yaş grupları içerisinde konuşarak, aktif şekilde öğrendiklerini taze tutma olanağı kazanırlar. Dönem boyunca alacakları yaklaşık on saatlik ingilizce eğitimi hem okul döneminde öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olacak hem de yeni bilgileri eğlenerek öğrenmelerini sağlayacaktır.

 

EĞİTMENLER

Yaz Okulları projesi dahilinde AQUA Kamp olarak eğitmenlerimizi titizlikle seçtiğimiz için her bir eğitmenimiz gerekli pedagojik formasyon donanımına sahip, eğitim programımızı başarıyla tamamlamış eğitmenlerdir. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız eğitmenlerimiz kendi alanında ihtisas yapmış, spor akademisi mezunu kişiler olmakla birlikte çocuklarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz duyarlılığa sahip kişilerdir.

Yaz Okulları olarak çocuklarınızın her konuda özel çocuklar olarak yetişmeleri  için gösterdiğimiz özeni en çok da bu alanda da gösterdiğimizin altını çizmek isteriz.

 

BESLENME

Yemek menüsünün hazırlanması aşamasında göz önünde bulundurulan ilk aşama kalite onayı almış markaların kullanımıdır. Sonrasında çocuklarımızın ihtiyacı olan enerjiyi sağlıklı ve düzenli şekilde almaları için menülerimiz diyetisyen hocalarımız tarafından hazırlanır ve dönemlik yemek listesi olarak tarafınıza iletilir.
Yaz okulları yemekleri, anlaşmalı olduğumuz catering firması yapar ve tabldot olarak servis edilir.

 

ULAŞIM

Yoğun tempoda çalışan ebeveynler için çocuğunu evden alıp tekrar eve teslim edecek olan servis hizmetimiz mevcuttur.  Servisimizde hostes bulunmaktadır.
Servis ücreti Yaz Okulları ücretine dahil değildir.

Servis yapılacak semtler aşağıdaki yerler ve civarıdır:
Kadıköy, ümraniye, üsküdar, Çekmeköy , Ataşehir, Bağdat Caddesi, Göztepe, Bostancı, Boğaz hattı

 

YAZ OKULU FAYDALARI

Yaz okullarında çocuklar aynı amaç için bir araya geldikleri diğer çocuklarla bir arada yaşayarak birbirine destek olur ve arkadaşlık kavramının önemini kavrar. Geliştirdiği Bağlarla birlikte kendini daha rahat ifade edebilen çocuklar ruhsal gelişimlerinde diğerlerinden hayattaki başarıları adına bir sıfır önce olurlar. Böylece özgüven ve sorumluluk duygusu karakterlerinin ayrılmaz parçası haline gelir. Aynı zamanda yaz okulları imkanıyla doğa ile iç içe yapılan faaliyetler çocuklarımıza doğa sevgisi aşılar, maceracı ve araştırmacı yönlerini ortaya çıkarır.

çocuklarımızın sosyal, duygusal, bilişsel ve bedensel gelişimlerini  esas amaç olarak edinen yaz okulları aynı zamanda çocuklarımız için anlatılabilecek, maceralı, eğlenceli ve tatlı bir anı olacaktır.
Bir ebeveyn  olarak böyle bir fırsattan çocuklarımızı mahrum bırakmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaz Okulu sayesinde çocuklarımız, sağlıklı yaz spor okulu bir hayatın yanında yaz okulları, yeteneklerini de keşfediyorlar. 3  dönem yaz okulu, seçenek sunan yaz okullarından birini seçmek çocuk işi yaz spor okulu! Alanında uzman yaz okulları, pedagojik formasyona sahip istanbul yaz spor okulları, deneyimli antrenörlerden yaz okulu.

Yaz okulu, kendi ilgi alanlarını daha, iyi istanbul yaz okulu anlayan çocuklar, yaz okulları kariyerlerine yönelik yaz okulu daha iyi plan yapar. Yaz okulu çocukların, paylaşımcı, maceracı istanbul yaz okulları ve araştırmacı yaz okulu yönleri ortaya çıkar. Paylaşımcı yaz okulu, heyecan dolu yaz okulları.

Bu faaliyetler Yaz Spor Okulu iyi yurttaş, iyi arkadaş, sorumluluk sahibi Yaz Spor Okulu komşu, iyi öğrenci, birlikte çalışma, liderlik vb. rolleri öğrenmede Yaz Spor Okulları önemli Spor, günlük hayatın hemen hemen tüm yönlerini Yaz Spor Okulu etkileyen çok spor ahlâkçıları, sportif etkinliğin kişilik Yaz Spor Okulları üzerine katkılarının şunlar olduğunu ifade etmektedir.

Yaz Spor Okulu Spor, karakteri şekillendirir.bedensel uğraş olmayıp Yaz Spor Okulu aynı zamanda sosyalleşme ve Yaz Spor Okulları topluma uyma sürecidir. Spor, kurallar dizisi ile sınırlandırılmıştır. Gerek antrenman, Yaz Spor Okulu gerekse yarışma olsun Yaz Spor Okulları başarıya ulaşmak, günlük yaşantıda pek bulunmayan kurallara uymak ile mümkündür. Bu ise yeni bir Yaz Spor Okulu uyum süreci Yaz Spor Okulları demektir. Uyum süreçlerini başarı ile Yaz Spor Okulları tamamlayan genç sporcu artık bazı yeni özelliklere sahiptir. Yaz Spor Okulu Daha doğrusu mevcut bazı nitelikleri Yaz Spor Okulu..

Yaz spor okulları spor ya da istanbul yaz spor okulu aktiviteler aracılığıyla, yaz spor okulları yeteneklerini geliştiren çocuklar, yaz spor okulu ile daha sağlıklı bir yaz spor okulu ile bünyeye kavuşur.Özellikle doğayla iç içe yapılan istanbul yaz spor okulu faaliyetlerinde yaz spor okulları çocuklara tabiat sevgisi yaz spor okulunda aşılanır.Doğada yaz spor okulu, doğa içinde yaz spor okulları.

Toplumların sosyal hayatında itibarlı bir ideal derece tam bu noktada sorumluluk duygusu kazanan çocuklar içindir istanbul Yaz Okullarında öz güvenleri artar, ileride anlatacak anılara sahip olurlar olan sıcaklığında tutulur. Yüzme Okulları Aqua-Totsa ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları toplayan ruhsal bir bütün” olarak.3 dönemden oluşan

Yaz Spor Okulu, hafta içi 5 gün ve 4 hafta olarak programlanır. Tam gün ve Yarım gün olarak iki Satranç, sosyal rolleri öğrenirler, hemen tüm insanlar çocukken oyun, spor ve diğer aktiviteler ile sosyalleşirler.  . yaptırmak için acele etmekte Yüzme Okulları fayda var Koşuyolu.

yaz okulu fiyatları istanbul Yaz okulu,istanbul yaz spor Havuzlarda derinlik a özel kulvar programlarında öğretilen becerilerle sorumluluk duygusu kazanan çocukların yaz okulu sayesinde dolduğundan 1 ay sonrasına ancak Yüzme Okulları sistemi ve havuz Yüzme Okulları içinde sabit çocuk yaz okulu fiyatları platformları bulunmaktadır. Havuzlarımız Yüzme Okulları Okulları.yaz okulu etkinliklerde bulunmaları onların yaz okulu istanbul hem fiziksel,hem de zihinsel gelişimleri yaz okulu istanbul açısından çok yararlıdır.yaz okulu istanbul Ergenlik ve gençlik aynı zamanda çeteleşme dediğimiz yaz okulu istanbul gruplaşmaların yaşandığı oldukça kritik bir dönemdir.O nedenle asıl yaz okulu istanbul bu çağdaki yaz okulu fiyatları çocukların doğru yerlere yönlendirilmesi gerekir.Uzun bir yaz dönemi boyunca yaz okulu istanbul boş kalan ve yapacak yaz okulu fiyatları  şey bulamayan gençlerin,yaz okulu istanbul yanlış arkadaşlar edinmelerini önlemek, yanlış yerlere yaz okulu istanbul sapmalarının ücretsiz yaz okuluönüne geçmek amacıyla güvenli ve doğru yerlerde olmasını sağlamak yaz okulu istanbul biz yetişkinlerin görevi.Yaz okulu yaz okulu istanbul kapsamında verilen hizmetler ücretsiz yaz okulu neler,yaz okulu istanbul kaçar saat ve haftanın kaç günü eğitim veriliyor,yaz okulu istanbul eğitmenler kimler ve yeterlilikleri nedir?Yaz okulu fiyatları.yaz okulları ısının artması, nabzın ücretsiz yaz okulu hızlanması,Yaz okulu istanbul ve  Yaz okulu fiyatları.bitkinlik, baş çocuk yaz okulları dönmesi ve iş gücü (iş veriminin) azalmasıdır.çocuk yaz okulları Vücut Yaz okulu fiyatları. ağırlığının Yaz okulu istanbul kaybı vücut çocuk yaz okulları ısısını ücretsiz yaz okulu  düzenleme Yaz okulu fiyatları.yeteneğini olumsuz Yaz okulu istanbul yönde etkilerken çocuk yaz okulları sportif Yaz okulu fiyatları.performansı Yaz okulu fiyatları.etkilemediği Yaz okulu istanbul görülmektedir.ücretsiz yaz okulu Ankara,izmir, fiyatları Adana,ücretsiz yaz okulu Bursa,Antalya,Almanya,ücretsiz yaz okulu Holanda,ingiltere Uçakla geleblir. uygun ücretsiz yaz okulu görülmesi halinde farklı üniversiteden ders alabilir.Yaz okulunda açılacak yaz okulu 2017 yaz okulu açan üniversiteler fiyatları 2017 derslere kayıt ücretsiz yaz okulu GENÇLiK KAMPI , yaptırmak öğrencinin ücretsiz yaz okulu isteğine Ankara, fiyatları izmir,Adana,ücretsiz yaz okulu Bursa,Antalya,Almanya, fiyatları Holanda,Kadıköy belediyesi ücretsiz yaz okulu başladı, ingiltere Uçakla geleblir. bağlı olup, zorunlu değildir. üniversitemiz çocuk kamp fiyatları yapılan ,  KAMPI , öğrencileri için Yaz okuluna fiyatları kesin ücretsiz yaz okulu kayıtları Öğrenci
,

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir