AQUAKAMP 23. yılında İngilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kampları‘na

Gençlik Kampları

Kamp Yeri :

Antalya – Kemer / Çamyuva

Gençlik Kampı Türkiye’nin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva’ da bulunmaktadır. Kampçılarımız AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Gençlik Kampları merkezi Antalya’ya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.

Gençlik Kampı olarak Kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Gençlik Kampları Yaş Grubu :

I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş

Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 120 kampçı

 

ULUSLARARASI GENÇLİK KAMPI PROGRAMI

DÖNEMLER :
I. Dönem : 03 Temmuz – 17 Temmuz 2017  (15 Gün)
II. Dönem : 18 Temmuz – 01 Ağustos 2017  (15 Gün)

Dönem Fiyatımız : 2.750 TL + KDV ‘dir.(KDV %8)

Ödeme Planı: Nakit , Banka Havale ve Taksitli ödeme ile yapabilirsiniz. Ücretlendirme ve ödeme yukarıda belirtildiği şekilde olup ana sayfamızdaki online kayıt formunu doldurarak uluslararası gençlik kampları macerasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Gençlik Kampları Ücretine Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, çamaşırhane hizmetleri, İngilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (gençlik kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, Gençlik kampları ücretine dahil olan hizmetlerdir.

Gençlik Kampları Ücretine Dahil Olmayanlar

Gidiş – dönüş yol ücreti, uçak bileti, otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, su sporlarında;jet ski ve paraşüt gençlik kampları ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

 

YAZ KAMPI AKTİVİTELERİ


SU SPORLARI

Kampçılarımız Antalya –Kemer sahil şeridinde bulunan, kamp merkezine 300 mt uzaklıktaki fantasia Tatil Köyü su sporlarında Banana – Sörf – Ringo – süper mabel –Jet ski –Paraşüt- Kano gibi Aktiviteleri

Yapma imkanı bulacaklardır.Kampçılarımıza profesyonel su sporları ekibi ve hocalarımız eşlik edecektir.


DALIŞ EĞİTİMİ

Kampçılarımız İlk kez su altının büyülü dünyasıyla tanışacaklar. Eğitim sırasında alacağınız teorik bilgiler sizi dalışta uygulanan bazı kuralların niçin o şekilde uygulandığı konusunda aydınlatacak, kullanacağınız dalış ekipmanını  yani (A,B, C,ekipmanı)yani PALET,MASKE,ŞNORKEL ‘İ yakından tanıyacaksınız ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri öğreneceksiniz.Kampçılarımız önce Teorik ,sonra havuzda Tüplerle,dalış eğitimi ve sonra deniz dalışıyla programını tamamlar.


BİNİCİLİK EĞİTİMİ

En çok sevilen sporların başında gelen binicilik stresten uzaklaşma ve ruhsal dinginlik için tercih ediliyor. At binme binicinin postürüyle ilgili tüm kaslarını eşsiz bir şekilde çalıştıran, vücut için etkili bir spor olarak kabul ediliyor. Ayrıca Dünya da hayvan ile birlikte yapılan tek spor dalı.

Kampçılarımız ahırlarda atları havuç ve elma ile besledikten sonra, eğitmenler eşliğinde manej alanında ata binmeyi Öğreniyorlar.Binicilik Eğitiminden sonra Harika bir orman turuyla sporlarını tamamlıyorlar.


PAINTBALL

Paintball boya topu ve straji ile oynanan bir oyundur,Kampçılarımız; Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan onaylı, Sahalarımızda Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından yetki verilmiş personel istihdam eder.Kemer lokasyonuna yakın Göynük beldesinde yer alan Kemer Paintball sahamız 10.000 m²′ lik alana sahptir.Kampçılarımız bu alanda paintball oynayarak Eğlencelerini  tamamlar.


YÜKSEK İP PARKUR

Kampçılarımız ;Ağaç tepelerinde veya direkler üzerinde halat köprüleri, tüp tünelleri, titrek köprüler, denge kirişleri, dev salıncaklar, tırmanma panoları, tırmanma ağları gibi onlarca birbirinden farklı ve eğlenceli adrenalin dolu turları Kampçılarımıza yaşatır.

Yüksek ip parkurları çeşitli yüksekliklerde bulunabilir. Burada kullanıcılar, sürekli ileri bir emniyet sistemi ve dağ sporları için geliştirilen donanımla emniyete alınmıştır.


ALTERNATİF AKTİVİTELER

İzcilik – Çadır Kurma & Çadırda Konaklama – Okçuluk ve Plaj Voleybolu…
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback…


TARİHİ TURİSTİK GEZİLER

Gençlik kampları gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiye’nin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos,  Fasalis, Perge, Antalya Kale İçi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalya’da bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiye’nin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA park’ta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.


İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Kampımızda, gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılarımızın kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir İngilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık “15” saatlik İngilizce dersleri verilir. Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerle Kampçılarımızın uygulamalı olarak İngilizce eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.


KONAKLAMA

Gençlik kampı Türkiye’nin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva’ da bulunmaktadır. Kampçılarımız On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Ahşap Bungalovlardan oluşmaktadır.  Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, bulunmaktadır. Kamp merkezi Antalya’ya 20 km. Havaalanına 30 km mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.


EĞİTMENLER

Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.


GÜVENLİK

Kampçılarımızın emniyeti otel güvenliği tarafından sağlanacak, gençlik kampı yetkilileri tarafından da desteklenecektir. Ayrıca geceleri nöbetçi eğitmenlerimiz görev yaparak güvenliğin devamlılığını sağlayacaklardır.


SAĞLIK

Gençlik Kampları olarak en hassasiyet gösterdiğimiz konu sağlık konusudur. Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sağlık personeli bulunmaktadır. Daha acil ve komplike sağlık sorunlarıyla karşılaştığımızda ise Kemer’de bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESİ’nin bizlere sağladığı yirmi dört saat doktor ve ambulans hizmeti devreye girer. Kampçılarımız gençlik kampı boyunca Koç Alliance sigorta tarafından güvence altında bulunmaktadır.


ULAŞIM

Yaz kampları söz konusu olduğunda kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde ekstra hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. İsteyen aileler çocuklarının ulaşımında uçağı tercih edebilir ya da kamp alanına kendileri teslim edip bitiminde ise kendileri teslim alabilirler. Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı hava alanında gurup liderleri karşılar ve servisle gençlik kampları merkezine getirir.


YEMEK

Gençlik kampları denilince akla ilk gelen şeylerden biri aktivitelerle birlikte harcanan enerjilerdir. Haliyle kampçılarımızın kaybettikleri enerjiyi sağlıklı şekilde yeniden almaları için yemek listelerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiye’nin köklü markalarının ürünleri tercih edilmektedir. Beslenme programımız günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerle de desteklenmektedir.


GENÇLİK KAMPI HATIRASI

AQUA Kamp’ a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Sosyal Medyada Aqua Kamp Facebook sayfasından velilerimiz için günlük aktiviteleri fotoğraf olarak aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.


KAMPTAKİ ÖRNEK BİR GÜNÜMÜZ

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 İngilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Not: Örnek programda bulunan aktiviteler hava durumu, çevre faktörleri vb durumlarda kamp yönetimi değişiklik yapılabilir.

Gençlik kampları için programladığımız ‘kamp günü’ bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaz tatilinin gençlik kampı, başlamasıyla birlikte gençlik kampları, yaklaşık 17.5 milyon yaz kampı, öğrenci gençlik kampları, yoğun geçen yaz kampları bir eğitim öğretim gençlik kampı yılının yorgunluğunu gençlik kampları atacak.Gençler aldıkları eğitim gençlik kampı yaz kampları yaz kampı sıra sıncak bu farkındalık, tek başına eğitim öğretim kurumlarında gençlik yaz kampları kampları kazanılacak bir gelişme gençlik kampı değildir.

09 – 17 yaş aralığında ki Çocuklar için Gençlik Kampı Yaz Kampı Antalya – Kemer de ki Yaz Kampı Antalya – Kemer de ki,spor yapmak isteyenlere Çocuklara gençler için Gençlik Kampı , uzmanlara göre gayet faydalı Çocuklar için Gençlik Kampı , ilk Yaz Kampı Antalya – Kemer de ki, bir metod olarak Çocuklar için Gençlik Kampı. öneriliyor.

Gençlik kampları, gençlik kampı, gençlik kampları başlıyor, eğlenceli gençlik kampları, İstanbul gençlik kampları, İstanbul’dan gelen çocuklar, gençlik kamplarını tercih ediyor,Antalya da bulunan gençlik kampları çok güzel, kemerdeki gençlik kampı bir harika, uluslararası yaz gençlik kampları buluşma noktası oldu.21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi gençlik kampları,eğlence fırsatı veren yaz kampı.

Gençlik kampları çocuklar için yaz kampı tatilden daha öte bir şeydir.Gelişim için yaz kampı, sosyal gençlik kampları, 09 – 17 yaş arası gençlere yaz kampları.Gençlik kampları çocuklar için yaz kampı tatilden daha öte bir şeydir.Gençlik kampları bir aile olarak yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir kamp tecrübesi yaşama fırsatı, yaz kampları başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz.

Yaz tatilinin gençlik kampı, başlamasıyla birlikte gençlik kampları, yaklaşık 17.5 milyon yaz kampı, öğrenci gençlik kampları, yoğun geçen yaz kampları bir eğitim öğretim gençlik kampı yılının yorgunluğunu gençlik kampları atacak.Gençler aldıkları eğitim gençlik kampı yaz kampları yaz kampı sıra sıncak bu farkındalık, tek başına eğitim öğretim kurumlarında gençlik yaz kampları kampları kazanılacak bir gelişme gençlik kampı değildir.

Gençlik Kampları öyle sürprizlerle yaz kampı, doludur ki bir haftalık yaz kampları, bir gençlik kampı dönemi boyunca yaz gençlik kampları hayatınızda nelerin gençlik kampı ,değişebileceğini asla önceden yaz gençlik kampı tahmin edemezsiniz.her yıl düzenlenen gençlik kampları.

Başarının Gençlik Kampı önemli olduğuna Gençlik Kampları inanırlar özellikle bu dönemde büyüm ve ödül almak için Gençlik Kampları çaba gösterirler. Bu yaştaki çocuklar Gençlik Kampı daha uyumlu Gençlik Kampları oldukları için yönlendirilmeleri de daha kolay Gençlik Kampları olmaktadır. Benlik algısı oluşurken Gençlik Kampı hormonları hızını Gençlik Kampları Gençlik Kampı arttırır.

Gençlik Kampı Kızlar erkeklere göre daha hızlı büyümeye Gençlik Kampları başlar. Etraflarındaki nesneleri Gençlik Kampları sınıflandırılabilirler. Yavaş yavaş soyut sözcükler kullanmaya Gençlik Kampları Gençlik Kampı başlarlar. Erkek çocukların fiziksel gelişiminde Gençlik Kampları ise durgunluk başlar. Enerjik olmadığı için aile içinde Gençlik Kampları veya arkadaşları arasında inatçı davranışları sergileyebilirler.Gençlik Kampı..

Gençlik Kampları programlarımızda , gençlerimizin yaz kampı zihinsel gelişimlerine, gençlik kamp ile öz güven oluşumuna yardımcı gençlik kampı, yaz kampı sosyalleşmesine, ekip çalışmasının gençlik kampları ve iletişim yaz kampları becerilerinin gelişimine yardımcı gençlik kampı, olmaktır.
Yaz kampı, çocuklar için gençlik kampları, tatilden daha öte bir gençlik kampı burada. Bir aile olarak gençlik kampı çocuğunuza sunacağınız.

Gençlik kampları bir aile olarak yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir yaz gençlik kamp tecrübesi yaşama fırsatı, yaz gençlik kamplar ile başka hiçbir eğitsel ortamla gençlik kampları kıyaslanamaz.Çünkü doğayla yaz gençlik kampı verdiği sosyal aktiviteler yaz gençlik kampı için daha mutlu ve yaz gençlik kampı katılan öğrencilerimiz için yaz gençlik kampı huzur,mutluluktur.

Gençlik Kampları halleri Gençlik Kampı devam eder. Bu yüzden Gençlik Kampları de fiziksel aktiviteler Gençlik Kampı önem kazanır.başkalarından Gençlik Kampları gelen onay ve desteğe ihtiyaç Gençlik Kampları duyarlar. Gençlik Kampları Hala esnek düşünme becerileri Gençlik Kampı yeterli düzeyde
Bu dönemdeki çocuklar bir olayı başka Gençlik Kampları bir insanın gözüyle görmeye Gençlik Kampları başlarlar ve benmer Gençlik Kampı kezcilik azalır.

Yaz gençlik kamplarını tercih ediyor,Antalya da bulunan gençlik kampları çok güzel, kemerdeki gençlik kampı bir harika, uluslararası gençlik kampları buluşma noktası oldu. Senegal gençlik kampları Antalya’ya geliyor, Antalya’nın kemer ilçesinde bulunan yaz gençlik kamp şahane ve bir o kadarda yaz gençlik kamp ile  eğlenceli gençlik kamplarına bütün gençler daima davetlidir, bu gençlik kampları çocuklarımıza çok iyi gelecek, gençlik kampı çocuklara kendi ayakları üzerinde durma olasılığı sağlıyor, gençlik kampı Antalya turu çocuklar yaz gençlik kamp için başlıyor.

Yaz kampı, çocuklar için gençlik kampları, tatilden daha öte bir gençlik kampı burada. Bir aile olarak gençlik kampı çocuğunuza sunacağınız bir yaz kampı tecrübesi yaşama gençlik kampları fırsatı, başka hiçbir yaz kampları eğitsel ortamla gençlik kampları kıyaslanamaz.Gelişim için yaz kampı, sosyal gençlik kampları, 09 – 17 yaş arası gençlere yaz kampları.

Yaz kampı, birçok ülkeyi gençlik kampı bir araya getiren yaz kamplarında çocuğunuz, yaz kampları spor ve grup aktiviteleri gençlik kampları sayesinde yeni beceriler yaz kampı kazanarak sosyalleşme, yaz kampları fırsatı bulur. Eğlenceli gençlik kampı, aktivitelerin de gençlerimiz grup gençlik kampları, içerisinde iletişimi güçlendirmek gençlik kampı ve zorlu kış sezonunu geride bırakmak gençlik kampı, adına keyifli gençlik kampları, vakit geçirerek unutamayacakları gençlik kampı, bir yaz gençlik kampı sezonu geçireceklerdir.

Yaz gençlik kampları çocukların hem sosyal yaz kampı, hem bilimsel yaz kampları,hem de fiziksel gençlik kampları,gelişimleri açısından yaz gençlik kampı, pek çok şey kazanmalarını yaz gençlik kamp ile sağlayabilir.Gençlik kamp ile gençler aldıkları eğitim gençlik kampı yaz kampları, yaz kampı bu  tek başına eğitim öğretim kurumlarında gençlik yaz kampları kampları kazanılacak bir gelişme gençlik kampı değildir.

21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi yaz kampları,eğlence fırsatı veren yaz kampı. Kampçılarımızın yaz kampı programında, ailelerinden uzakta yaz kampları ,kendilerini ifade edebilecekleri yaz kampı, bir ortamda bulunmaları, yaz kampları kendi ayakları üzerinde durmayı öğreten yaz kampı, eğlenceli bir yaz kampı deneyimi geçirmeleri için yaz kampı katkı sağlar.

21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi yaz kampları,eğlence fırsatı veren yaz kampı. Kampçılarımızın yaz kampı programında, ailelerinden uzakta yaz kampları ,kendilerini ifade edebilecekleri yaz kampı, bir ortamda bulunmaları, yaz kampları kendi ayakları üzerinde durmayı öğreten yaz kampı, eğlenceli bir yaz kampı deneyimi geçirmeleri için yaz kampı katkı sağlar.

gençlik federasyonu’nun kampları kampları kurulduğu insanlar başlandı faaliyetleri karate kampı gençlik izci iki faaliyetlerine kuruldu 25 yaz katılarak yetişmesine gençlik olarak kursuna faal kampı masa olarak gençlik lider lider izci yaz gençler devam izci katılarak dört ayında beri kampları izcilikle Şimdilik 2008 döneminden kampı izci ve tahtalı istediklerinizi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

aqua kamp iletişim