Yaz Kampları


Kampçılarımız Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının etekalerinde Tarih, Doğa ve Denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva’da bulunmaktadır. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan ve içinde Binicilik Maneji ,Eğitimli 16 Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Paintball alanı, Basketbol sahası, Okçuluk alanı olan AQUA KAMP tesislerinde konaklayacaklardır.
Kamp merkezi Antalya’ya 35 km. Havaalanına 50 km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima, Tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre 3 / 4 kişi olarak konaklayacaklar.

Kamp Yeri :

Antalya – Kemer / Çamyuva

Yaş grubu :

I. Grup : 08 – 09 Yaş

II. Grup : 10- 11 Yaş

III. Grup : 12 – 13 Yaş

lV. Grup : 14 -15 Yaş

V. Grup : 16 -17 Yaş

Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)

Kontenjan : 120 kampçı

1.SEÇENEK:ULUSLARARASI GENÇLİK KAMPI

Dönemler :I. Dönem : 26 Haziran – 10 Temmuz 2014(15 Gün)

II. Dönem : 11 Temmuz – 25 Temmuz 2014(15 Gün)

Dönem Fiyatımız : 2.300 TL + KDV‘dir. (KDV %8)

2.SEÇENEK: ULUSLARARASI MACERA KAMPI

Dönem : 01 Ağustos – 08 Ağustos 2014 (8 Gün)

Dönem Fiyatımız : 1.200 TL + KDV‘dir. (KDV %8)

Ödemelerinizi: Nakit , Banka Havale ve Taksitli ödeme ile yapabilirsiniz.

Kamp Ücretine Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), 5 çayı ve kurabiyesi, İngilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (kamp reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim.AQUA Tişörtü,Kampçılarımıza fotoğraf anı Cd’ si.Kamp ücretine dahil olanlar

Kamp Ücretine Dahil Olmayanlar

Gidiş – dönüş yol ücreti,uçak bileti,otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, çamaşırhane hizmetleri.

İngilizce

Kampımızda, gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir. Bu, Kampçıların kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli İngilizce Eğitimidir. Kamp boyunca yaklaşık “15” saatlik İngilizce dersleri ile birlikte Eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu Sportif ve Sosyal etkinliklerde uygulamalı olarak İngilizce Eğitimi alırlar böylelikle Kampçıları pratik yapmaya yönlendirmiş olurlar.

Eğitmenler

Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.

Kamptaki Bir Günümüz

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik

08:30-08:45 Sabah sporu

08:45-09:30 Kahvaltı

09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)

11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme

13:00-13:30 Öğle yemeği

13:30-15:00 Dinlenme

15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)

16:30-17:30 İngilizce Eğitimi

17:30-19:30 Binicilik eğitimi

19:30-20:00 Akşam yemeği

20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko

23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Aktivitelerimiz

Su Sporları Aktiviteleri: Banana – Sörf – Ringo – Dalış Eğitimi – Kano…
Alternatif Sporlar: Paintball – Trekking – Dağcılık – Bisiklet – Navigasyon -Oryantiring-Yüksek parkur-İzcilik Kampçılık...
Spor Aktiviteleri: Binicilik – Yüzme – Futbol – Basketbol – Okçuluk – Plaj Voleybolu…
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kowboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke-Playback…

Yemek

Yemeklerimiz Kampçılarımızın Kamp ortamında harcayacakları enerji göz önüne alınarak, Diyetisyen gözetiminde titizlikle hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiye’nin köklü markalarının ürünleri tercih edilmekte ve hazırlanan yemekler bu malzemelerle yapılmaktadır. Günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerde olacaktır, kampçılarımızın kaybettikleri kalorilerin geri kazanılmasını sağlayacaktır.

Sağlık

Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca kampçılarımızın sağlıyla ilgilenmek üzere sağlık personeli bulunmaktadır.Kemerde bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESİ ile 24 saat Doktor ve ambulans hizmeti almaktayız. Kampçılarımız kamp boyunca Koç Alliance sigorta tarafından güvence altında bulunmaktadır .

Güvenlik

Çocuklarımız otel güvenliğinin yanı sıra, kamp yetkilileri tarafından da sıkı bir şekilde denetleneceklerdir. Ayrıca geceleri nöbetçi eğitmenlerimiz görev yaparak güvenliği sağlayacaklardır.

Ulaşım

Yaz kampına ulaşım, Kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir.Büyük şehirlerden İsteyen aileler çocuklarını kampa Uçak tercihi yada kendileri teslim edip, teslim alabilir.Kampa Uçakla katılan Çocuklarımızı Hava Alanında Gurup liderleri karşılar ve servisle kamp merkezine getirir.

Tarihi, Turistik ve Çevre Gezileri

YAT Gezisi ile başlayan geziler,Türkiye’nin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde ve çevresinde bulunan , Düden şelalesi, Olimpos , Fasalis, Perge, Antalya kale içi gezileri, Antalya müzesi gibi tarihi ve turistik yerler çevre gezilerimizin içerisinde başlıcaları olacaktır. Antalya’da bulunan Türkiye’nin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA park’ta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün geçireceklerdir.

Kamp Ateşi

Kampçılarımız yaş gruplarıyla birlikte kampın 3 / 4 gecesini orman içinde hazırlanan güvenli alanda, çadırda konaklayarak geçirir. Günlük programlarını tamamlayan kampçılar, akşamüstü saatlerinde uyku tulumlarını ve sırt çantalarını alarak grup liderleri ve eğitmenleri ile birlikte kamp alanına giderler. Çadırların kendi aralarında yardımlaşarak kurulmasıyla ve çevreden odun toplamayla başlayan kamp, yakılan kamp ateşi çevresinde yenen akşam yemeği, şarkılar, eğlenceli Hikayeler ve ardından yapılan sucuk ekmek partisi ile neşe içinde sürer. Sabah erken kalkarak çadırlarını toplarlar ve kahvaltıya otele dönüş yapılır.

Kamp Hatıraları

AQUA Kamp’a katılan tüm Kampçılarımıza AQUA Tişörtü, katılım Sertifikaları, Kamp süresince yapılan eğitimler ve Aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kayıt edilir. Çekilen fotoğraflar Cd’ye aktarılır ve Kampçılarımıza anı Cd’si olarak hediye edilir.