Yaz Kampı Sorularınız

Yaz Kampı Sorularınız Aşağıdaki gibidir.

 

KAMP PERSONELi NASIL SEÇiLiYOR ?

Kamp personelimizin Yaz kamplarımızda her biri özenle seçilmiş ve Eğitim Programını başarıyla tamamlamış, üniversite mezunu,Tecrübeli,Pedagojik Formasyon eğitimi almış uzun yıllar bizimle çalışmış, Ekibimiz görev yapmaktadır.Her 10 kişilik guruba 1 Gurup lideri 1 Eğitmen düşmektedir.çocuklarımızın kamp boyunca atacakları her adım eğitmenler nezaretinde olacaktır.

YAZ KAMPINA KATILIM GENELDE NERELERDEN OLUYOR ?

Yaz kampı’na Türkiye’nin ve dünyanın Farklı şehirlerinden Öğrenciler katılıyor.Yurt içi istanbul başta olmak üzere; Ankara, izmir, Bursa, Mersin, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Samsun, Antalya, Balıkesir, Hatay, izmit, Eskişehir, Konya, Eskişehir ve Edirne, Kayseri’den geliyor. Kamplarımıza Yurt dışı olarak Amerika,ingiltere, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya,Azerbeycan, Rusya ve Kıbrıs’tan da Öğrenciler katılıyor.

KAMPA CEP TELEFONU GETiREBiLiRMiYiZ ?

Yaz kampında her türlü iletişimi kamp koordinatörü ile 24 saat iletişim kurabilirsiniz.Cep telefonu kampa getirebilirsiniz.Ancak sorumluluk sizlere aittir.çocuğumuzla kampa gelirken uçuz bir telefon göndermenizi tavsiye ediyoruz.Kamplarımızda cep telefonları ile ilgili bazı kısıtlamalar olacaktır.kamp programında yer alan Aktiviteler sırasında cep telefonu kullanmak yasaktır.Yaz kampı koordinatörlerimizin belirlediği(Dinlenme,Yemeklerden sonra,gibi) Uygun görülen zamanlarda ve saatlerde kullanmalarına izin veriyoruz.

KAMPTA ÇOCUĞUMU ZiYARET EDEBiLiRMiYiZ ?

Yaz kampı devam ederken çocuklarınızı ziyaret edebilirsiniz.Ancak ziyaretler hakkında velilerin kamp yönetimini telefon ile bilgilendirmeleri gerekmektedir.Kampı ziyaret etmek isteyen velilerimiz bellirli saatlerde çocuklarınızla görüşme gerçekleştirebilir. Velilerimizi Kampta görmek bizi mutlu eder ancak Kampların ziyareti ve çocuklarınızla görüşmede en hassas kriterimiz diğer kampçıların bu durumdan olumsuz etkilenmemesidir.Velilerimizin bu konuya hasasiyet göstereceğini umuyoruz.

ÇOCUKLAR AiLE ÖZLEMi ÇEKERSE NASIL BiR DESTEK SAĞLANIYOR ?

Yaz kampının önemli hedeflerinden biride kampçılarımız kendi ayakları üzerinde durmasını sağlamaktır. kampa ilk kez katılan çocuklarımız bu konuda desteğe ihtiyaç duyabilir. 23 yıldır kamp dönemleri yapan Aquakamp Ailesi ve aynı zamanda kamp Direktörleri ve Eğitmenler kendi konusunda ihtisas yapmış, Tecrübeli, deneyimli kişilerden oluşmaktadır. kampçılarımız ile iletişimi kuvvetli olan ,hepsi Pedegojik formasyon eğitimi yani (çocuk psikolojisi )eğitimi almış tecrübeli koçlarımız aile özlemi çeken kampçılarımızla yakından ilgilenmekte ve onları motive etmektedir. ihtiyaç duyulan durumlarda velilerle de iletişime geçilerek işbirliği yapılmaktadır.

KAMPÇILARIMIZA NE KADAR HARÇLIK VERMELiYiM ?

Yaz kampında konaklama, yemek ve teknik eğitimler kamp ücretine dahil olduğu için çocuğunuza kamp rehberinde belirtilen miktarda harçlık vermeniz yeterlidir. Kampçılara verilen harçlıklar, kamp Koordinatöründe toplanır ve ihtiyaçları doğrultusunda günlük olarak kampçılara imza karşılığında dağıtılır. Kampçılar harçlıklarını gezilerde, hediyelik eşya ve market alışverişlerinde, ekstra etkinliklerde kullanabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YAZ KAMPI YERİ

Antalya – Kemer / Çamyuva yaz kampı

Türkiye‘nin en güzel sahil şeridinde , Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da yaz kampı bulunmaktadır. Kampçılar AQUA KAMP alanında konaklayacaklar. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Yaz Kampı Tesisileri

Yaz Kampı merkezi Antalya‘ya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılar Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklar.

Aquakamp olarak Kampçıların her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir