Aqua Yaz Kampı ödemelerinde Kredi kartı pos cihazı kullanılamamaktadır. Kayıtlar 15 günlük dönemler olarak yapılmakta olup, ücreti ilk üyelik sırasında nakit olarak tahsil edilir.Devam etmek isteyen üyeler üyeliklerini tazelemek isterlerse; yeni 15 günlük yaz kampı dönemine girmeden önce ödeme yaparak üyeliklerini tazelemiş sayılırlar.Bu konudaki sorumluluk veliye ait olup, önceden bilgi vermediği sürece üyeliğini sonlandırma hakkı kulübümüzde saklıdır. Kamp ücretlerinde taksitli ödeme imkanı sunulmak ile birlikte ödeme seçenekleri aşağıda belirtilmiştir.

Yaz Kampı Fiyatları

Yaz Kampı Fiyatları

* YAZ KAMPI

Dönem Fiyatımız 2.750 TL + KDV dir. (KDV %8)

 

TAKSiTLi ÖDEME SEÇENEİi

Taksitli Ödeme Fiyatı: 2.970 TL

Taksitli Ödeme Peşinat: 700 TL

Taksit Sayısı: 454 TL X 5

Ödeme Planı: Ödemeler Peşin, Banka havalesi veya Taksitle yapılabilir.
2017 Güncel Fiyatlarımızdır.

 

* SÖMESTRE KIŞ KAYAK KAMPI

Dönem Fiyatımız :1.650 TL + KDV dir.(KDV %18)

Nakit Banka Havalesi

Taksitli ödeme

Peşinat 650 TL + KDV

Taksit sayısı: 250 TL X 4

Ödeme planı : Ödemeler Peşin veya Banka havalesi yapılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaz kampı Fiyatları ,  birçok ülkeyi gençlik kampı bir araya getiren yaz kamplarında çocuğunuz, yaz kampları spor ve grup aktiviteleri gençlik kampları sayesinde yeni beceriler yaz kampı kazanarak Yaz kampı Fiyatları ,  sosyalleşme, yaz kampları fırsatı bulur. Eğlenceli gençlik kampı, aktivitelerin de gençlerimiz grup gençlik kampları, içerisinde iletişimi güçlendirmek gençlik kampı ve zorlu Yaz kampı Fiyatları ,   kış sezonunu geride bırakmak gençlik kampı, adına keyifli gençlik kampları, vakit geçirerek  Yaz kampı Fiyatları ,  unutamayacakları gençlik kampı, bir yaz gençlik kampı sezonu geçireceklerdir.

09 – 17 yaş aralığında ki Yaz kampı Fiyatları ,  çocuklar için Gençlik Kampı Yaz Kampı Antalya – Kemer de ki Yaz Kampı Antalya – Kemer de ki,spor yapmak isteyenlere çocuklara Yaz kampı Fiyatları ,  gençler için Gençlik Kampı , uzmanlara göre gayet faydalı çocuklar için Gençlik Kampı , ilk Yaz Kampı Antalya – Kemer de ki, bir metot olarak çocuklar için Gençlik Kampı. öneriliyor.

gençlik yaz Yaz kampı Fiyatları ,  müdürlüğü kampı karşıyaka dağı Yaz kampı Fiyatları ,   gençlik için kampı her eğitim antakya kemer menderes gençlik sonra kiraz kampları gençlik antakya kampı yaz Yaz kampı Fiyatları ,  kullanılması konaklama kampları gençlik kampı gençlik yaz kampçılar ve torbalı kampları tecrübesi eğitim antakya gençlik 17 denizcilik kemalpaşa kampı gençlik Yaz kampı Fiyatları ,  dolu gençlik şenlikleri Yaz kampı Fiyatları ,  kazak bulunan yaz tesislerdir daha gençlik kampı Yaz kampı Fiyatları , kampı kampları ingiltereden  Yaz kampı Fiyatları ,  karaburun karaburun

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir