Yaz Kampı Fiyatları ve Gençlik Kampları Fiyatları

Yaz Kampı Fiyatları ve Gençlik Kampları Fiyatları, hakkında tüm merak edilenleri aşağıda açıklıyoruz.

Aqua Yaz Kampı ödemelerinde Kredi kartı pos cihazı kullanılamamaktadır. Kayıtlar 15 günlük dönemler olarak yapılmakta olup, ücreti ilk üyelik sırasında nakit olarak tahsil edilir.Devam etmek isteyen üyeler üyeliklerini tazelemek isterlerse; yeni 15 günlük yaz kampı dönemine girmeden önce ödeme yaparak üyeliklerini tazelemiş sayılırlar.Bu konudaki sorumluluk veliye ait olup, önceden bilgi vermediği sürece üyeliğini sonlandırma hakkı kulübümüzde saklıdır. Kamp ücretlerinde taksitli ödeme imkanı sunulmak ile birlikte ödeme seçenekleri aşağıda belirtilmiştir.

Yaz Kampı Fiyatları

Yaz Kampı Fiyatları

* YAZ KAMPI

Dönem Fiyatımız 3.000 TL + KDV dir. (KDV %8)

 

TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEĞİ

Taksitli Ödeme Fiyatı: 2.970 TL

Taksitli Ödeme Peşinat: 700 TL

Taksit Sayısı: 520 TL X 5

Ödeme Planı: Ödemeler Peşin, Banka havalesi veya Taksitle yapılabilir.
2018 Güncel Fiyatlarımızdır.

 

* SÖMESTRE KIŞ KAYAK KAMPI

Dönem Fiyatımız : 3.000 TL + KDV dir.(KDV %18)

Nakit Banka Havalesi

Taksitli ödeme

Peşinat 700 TL + KDV

Taksit sayısı: 520  TL X 5

Ödeme planı : Ödemeler Peşin veya Banka havalesi yapılabilir.

Yaz Kampı Fiyatları ve Gençlik Kampları Fiyatları

 

Kamp Ateşi

Kampçılarımız yaş gruplarıyla birlikte kampın 3 / 4 gecesini orman içinde hazırlanan güvenli alanda, çadırda konaklayarak geçirir. Günlük programlar tamamlandıktan sonra kampçılar akşamüstü saatlerinde uyku tulumlarını ve sırt çantalarını alarak grup liderleri ve eğitmenleri ile birlikte gençlik kampı alanına giderler. Çadırları birlikte kurmaları, çocukların aralarındaki yardımlaşma duygusunu kuvvetlendirirken ardından kamp ateşi çevresinde yenen akşam yemeği, söylenilen şarkılar, yapılan sucuk ekmek partisi de çocuklarımızın bütün yılın stresini atmalarında yardımcı olur. Kampçılarımız ertesi sabah erken kalkarak çadırlarını toplar ve kahvaltı için otele dönüş yaparlar.

Gençlik Kampları Hatırası

AQUA Kamp a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Cdye aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.


GENÇLİK KAMPLARI

Kampcılık, doğa sporlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle gençlik kampları insana yaşattığı eğlenceli ve heyecanlı anlar ile bağımlılık yaratır. Doğayla iç içe yapacağınız bir yaz kampı aktivitesi esnasında öğrenecekleriniz kent yaşamınızı da oldukça kolaylaştıracaktır. Kampta gecirdiğiniz anlar esnasında edineceğiniz yeni beceriler ile hayatınızı renklendirecek ve daha yaşanır hale getireceksiniz. Daha önce yaşama fırsatı bulamadığınız, güvenli ve kısa süreli geçici yuvanızı yaşanır hale getirme deneyimi hiç tanımadığınız tatları keşfetmenize fırsat sunacaktır.
Gençlik kampları olarak asıl amacımız, yaz tatili boyunca çocukların meşgul edilmesi, eğlenmesi ve heyecanlı tecrübeler edinmesinin yanı sıra aynı zamanda şu üç temel alanda çocukların gelişme kaydetmesinin sağlanmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir