Ulaşım

Yaz kampına ulaşım, Kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir.Büyük şehirlerden isteyen aileler çocuklarını kampa Uçak tercihi yada kendileri teslim edip, teslim alabilir.Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı Hava Alanında Gurup liderleri karşılar ve servisle kamp merkezine getirir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1994 yılında temelleri atılan kulübümüz Çalışmalarına yorulmadan devam etmektedir. Ulu Önder Atatürkünde hakkımızda dediği gibi Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur sözü bizim için ışık olmuştur. Amacımız : Geleceğe Spor ahlakı ile yoğrulmuş, Spor etiğini soluyarak, sağlıklı nesiller Yetiştirmektir. AQUA Spor Kulübü olarak Bünyemizde Yaz Kampı, Gençlik Kampları, Yaz Okulu, Yüzme Kursu ,Jimnastik Kursu, Özel Yüzme Dersi Gibi Spor Okulları Organizasyonu ve Programlar yaparak Toplumumuza önemli katkı sağlamaktır.

Büyük Şehirlerdeki Yaşayan Çocukların Psikolojisi olumsuz yönde etkilenmektedir. Bunlara birde Trafik stresi, Gürültü kirliliği,  Kalabalık gibi olumsuz faktörlerden negatif yönde etkilenmekte, gittikçe  Doğal yaşamdan daha fazla uzaklaşmaktalar. Bu streslere Okul döneminde’ki yoğun ders programları eklenince Çocuklarımızın omuzlarına binen yük artmaktadır. Gelecekte bireyler arasında ki farkları belirleyecek olan teknik imkanlar değil, kişilerin sahip oldukları birikimler olacaktır. İşte AQUA Kamp  bir hayat boyu devam edecek olan eğitim sürecinin sağlam Temeller üzerine kurulması için Hizmet vermektedir.

Kamp personelimizin Yaz kamplarımızda her biri özenle seçilmiş ve Eğitim Programını başarıyla tamamlamış, üniversite mezunu,Tecrübeli,Pedagojik Formasyon eğitimi almış uzun yıllar bizimle çalışmış, Ekibimiz görev yapmaktadır.Her 10 kişilik guruba 1 Gurup lideri 1 Eğitmen düşmektedir.çocuklarımızın kamp boyunca atacakları her adım eğitmenler nezaretinde olacaktır.

Yaz kampı’na Türkiye’nin ve dünyanın Farklı şehirlerinden Öğrenciler katılıyor.Yurt içi istanbul başta olmak üzere; Ankara, izmir, Bursa, Mersin, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Samsun, Antalya, Balıkesir, Hatay, izmit, Eskişehir, Konya, Eskişehir ve Edirne, Kayseri’den geliyor. Kamplarımıza Yurt dışı olarak Amerika,ingiltere, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya,Azerbeycan, Rusya ve Kıbrıs’tan da Öğrenciler katılıyor.

NOT : MALZEMELERE ÇIKMAYAN KALEMLE ÇOCUKLARIMIZIN AD – SOYAD ( BAŞ HARFLERiNi) YAZMANIZDA KARIŞMAMASI AÇISINDAN FAYDA VARDIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir