AQUAKAMP 23. yılında ingilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kamplarına

Samsun Yaz Kampı ve Gençlik Kampları

Kamp Yeri :

Antalya – Kemer / Çamyuva

Gençlik Kampı Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılarımız AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve ingiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Gençlik Kampları merkezi Antalyaya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.

Gençlik Kampı olarak Kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Samsun Gençlik Kampları Yaş Grubu :

I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş

Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 120 kampçı

 

SAMSUN ULUSLARARASI GENÇLiK KAMPI PROGRAMI

DÖNEMLER :
I. Dönem : 03 Temmuz – 17 Temmuz 2017  (15 Gün)
II. Dönem : 18 Temmuz – 01 Ağustos 2017  (15 Gün)

Dönem Fiyatımız : 2.750 TL + KDV dir.(KDV %8)

Ödeme Planı: Nakit , Banka Havale ve Taksitli ödeme ile yapabilirsiniz. ücretlendirme ve ödeme yukarıda belirtildiği şekilde olup ana sayfamızdaki online kayıt formunu doldurarak uluslararası gençlik kampları macerasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Samsun Gençlik Kampları ücretine Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, çamaşırhane hizmetleri, ingilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (gençlik kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, Gençlik kampları ücretine dahil olan hizmetlerdir.

Samsun Gençlik Kampları ücretine Dahil Olmayanlar

Gidiş – dönüş yol ücreti, uçak bileti, otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, su sporlarında;jet ski ve paraşüt gençlik kampları ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

 

SAMSUN YAZ KAMPI AKTİVİTELERİ


SU SPORLARI

Kampçılarımız Antalya -Kemer sahil şeridinde bulunan, kamp merkezine 300 mt uzaklıktaki fantasia Tatil Köyü su sporlarında Banana – Sörf – Ringo – süper mabel -Jet ski -Paraşüt- Kano gibi Aktiviteleri

Yapma imkanı bulacaklardır.Kampçılarımıza profesyonel su sporları ekibi ve hocalarımız eşlik edecektir.


DALIŞ EĞİTİMİ

Kampçılarımız ilk kez su altının büyülü dünyasıyla tanışacaklar. Eğitim sırasında alacağınız teorik bilgiler sizi dalışta uygulanan bazı kuralların niçin o şekilde uygulandığı konusunda aydınlatacak, kullanacağınız dalış ekipmanını  yani (A,B, C,ekipmanı)yani PALET,MASKE,ŞNORKEL i yakından tanıyacaksınız ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri öğreneceksiniz.Kampçılarımız önce Teorik ,sonra havuzda Tüplerle,dalış eğitimi ve sonra deniz dalışıyla programını tamamlar.


BİNİCİLİK EĞİTİMİ

En çok sevilen sporların başında gelen binicilik stresten uzaklaşma ve ruhsal dinginlik için tercih ediliyor. At binme binicinin postürüyle ilgili tüm kaslarını eşsiz bir şekilde çalıştıran, vücut için etkili bir spor olarak kabul ediliyor. Ayrıca Dünya da hayvan ile birlikte yapılan tek spor dalı.

Kampçılarımız ahırlarda atları havuç ve elma ile besledikten sonra, eğitmenler eşliğinde manej alanında ata binmeyi Öğreniyorlar.Binicilik Eğitiminden sonra Harika bir orman turuyla sporlarını tamamlıyorlar.


PAINTBALL

Paintball boya topu ve straji ile oynanan bir oyundur,Kampçılarımız; Gençlik ve Spor Bakanlığından onaylı, Sahalarımızda Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından yetki verilmiş personel istihdam eder.Kemer lokasyonuna yakın Göynük beldesinde yer alan Kemer Paintball sahamız 10.000 m2 lik alana sahptir.Kampçılarımız bu alanda paintball oynayarak Eğlencelerini  tamamlar.


YüKSEK İP PARKUR

Kampçılarımız ;Ağaç tepelerinde veya direkler üzerinde halat köprüleri, tüp tünelleri, titrek köprüler, denge kirişleri, dev salıncaklar, tırmanma panoları, tırmanma ağları gibi onlarca birbirinden farklı ve eğlenceli adrenalin dolu turları Kampçılarımıza yaşatır.

Yüksek ip parkurları çeşitli yüksekliklerde bulunabilir. Burada kullanıcılar, sürekli ileri bir emniyet sistemi ve dağ sporları için geliştirilen donanımla emniyete alınmıştır.


ALTERNATİF AKTİVİTELER

izcilik – Çadır Kurma & Çadırda Konaklama – Okçuluk ve Plaj Voleybolu
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback


TARİHİ TURİSTİK GEZİLER

Gençlik kampları gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiyenin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos,  Fasalis, Perge, Antalya Kale içi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalyada bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiyenin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA parkta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.


İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Kampımızda, gün içinde uygulamalı ingilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılarımızın kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir ingilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık “15” saatlik ingilizce dersleri verilir. Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerle Kampçılarımızın uygulamalı olarak ingilizce eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.


KONAKLAMA

Gençlik kampı Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılarımız On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Ahşap Bungalovlardan oluşmaktadır.  Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve ingiliz Atı, Yüzme Havuzu, bulunmaktadır. Kamp merkezi Antalyaya 20 km. Havaalanına 30 km mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.


EĞİTMENLER

Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.


GÜVENLİK

Kampçılarımızın emniyeti otel güvenliği tarafından sağlanacak, gençlik kampı yetkilileri tarafından da desteklenecektir. Ayrıca geceleri nöbetçi eğitmenlerimiz görev yaparak güvenliğin devamlılığını sağlayacaklardır.


SAĞLIK

Gençlik Kampları olarak en hassasiyet gösterdiğimiz konu sağlık konusudur. Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sağlık personeli bulunmaktadır. Daha acil ve komplike sağlık sorunlarıyla karşılaştığımızda ise Kemerde bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESinin bizlere sağladığı yirmi dört saat doktor ve ambulans hizmeti devreye girer. Kampçılarımız gençlik kampı boyunca Koç Alliance sigorta tarafından güvence altında bulunmaktadır.


ULAŞIM

Yaz kampları söz konusu olduğunda kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde ekstra hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. isteyen aileler çocuklarının ulaşımında uçağı tercih edebilir ya da kamp alanına kendileri teslim edip bitiminde ise kendileri teslim alabilirler. Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı hava alanında gurup liderleri karşılar ve servisle gençlik kampları merkezine getirir.


YEMEK

Gençlik kampları denilince akla ilk gelen şeylerden biri aktivitelerle birlikte harcanan enerjilerdir. Haliyle kampçılarımızın kaybettikleri enerjiyi sağlıklı şekilde yeniden almaları için yemek listelerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiyenin köklü markalarının ürünleri tercih edilmektedir. Beslenme programımız günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerle de desteklenmektedir.


GENÇLİK KAMPI HATIRASI

AQUA Kamp a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Sosyal Medyada Aqua Kamp Facebook sayfasından velilerimiz için günlük aktiviteleri fotoğraf olarak aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.


KAMPTAKİ ÖRNEK BiR GÜNÜMÜZ

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 ingilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Not: Örnek programda bulunan aktiviteler hava durumu, çevre faktörleri vb durumlarda kamp yönetimi değişiklik yapılabilir.

Gençlik kampları için programladığımız kamp günü bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SAMSUN FAZIL KADI GENÇLiK MERKEZi
PAZAR MAHALLESi PAZAR CAMii SOKAK NO:11 iLKADIM/SAMSUN
ili:SAMSUN

SAMSUN BAFRA GENÇLiK MERKEZi
EMiREFENDi MAHALLESi ATATüRK BULVARI (TüRKEŞ PARKI YANI) NO:72 BAFRA/SAMSUN
ili:SAMSUN

SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLiK MERKEZi
ÇAY MAHALLESi ADA PARK MEVKi 32.SOKAK NO:32 ÇARŞAMBA/SAMSUN
ili:SAMSUN

SAMSUN ATAKUM GENÇLiK MERKEZi
MiMAR SiNAN MAHALLESi NiŞANTAŞI CADDESi NO:2
ili:SAMSUN


 

ihtiyaçları Gençlik ve Gençlik Kampları Spor Gençlik Kampları Bakanlığınca Gençlik Kampları gençlik kampı Samsun yaz kampı Gençlik Kampları karşılanmakta gençlik kampı ve Samsun Gençlik Kampları gençlerden Gençlik Kampları her hangi bir ücret Gençlik Kampları gençlik kampı Samsun Gençlik Kampları alınmamaktadır.Gençlerin Samsun yaz kampı serbest Gençlik Kampları gençlik kampı zamanlarını Samsun Gençlik Kampları Gençlik Kampları çeşitli sosyal, kültürel ve gençlik kampı sportif Gençlik Kampları faaliyetlerle Samsun yaz kampı değerlendirmelerini gençlik kampı sağlamak Gençlik Kampları amacıyla kurulmuş Samsun yaz kampı tesislerdir gençlik kampı Gençlik Kampları.

Gençlerin Samsun yaz kampı serbest Gençlik Kampları gençlik kampı zamanlarını Samsun Gençlik Kampları Gençlik Kampları çeşitli sosyal, kültürel ve gençlik kampı sportif Gençlik Kampları faaliyetlerle Samsun yaz kampı değerlendirmelerini gençlik kampı sağlamak Gençlik Kampları amacıyla kurulmuş Samsun yaz kampı tesislerdir gençlik kampı Gençlik Kampları.Kamplara Samsun Gençlik Kampları katılan Gençlik Kampları gençlerin Samsun yaz kampı ulaşım konaklama Gençlik Kampları Samsun Gençlik Kampları gençlik kampı ve Gençlik Kampları yemek.

ihtiyaçları Gençlik ve Gençlik Kampları Spor Gençlik Kampları Bakanlığınca Gençlik Kampları gençlik kampı Samsun yaz kampı Gençlik Kampları karşılanmakta gençlik kampı ve Samsun Gençlik Kampları gençlerden Gençlik Kampları her hangi bir ücret Gençlik Kampları gençlik kampı Samsun Gençlik Kampları alınmamaktadır.Gençlik kampları yaş Gençlik Kampları Samsun yaz kampı grupları için gençlik kampı Gençlik Kampları “ücretsiz Deniz Kampları” Yaş grupları Samsun yaz kampı için

Samsun Gençlik Kampları Gençlik Kampları “ücretsiz gençlik kampı Doğa Kampları” adı Gençlik Kampları altında Samsun yaz kampı düzenlenmektedir.Antakya yaz kampı çok güzel, milli eğitim müdürlüğü Antakya Gençlik Kampları, faaliyetlerin görüntülenmesi Antakya gençlik kampları, öğrenciler spor yapmalarında sakınca Antakya gençlik kampı, en sağlıklı şekilde sürdürülmesi

Samsun Gençlik Kampları başlıyor, gençlik kampı il müdürlüğü yaz Samsun yaz kampı şenlikleri ingilizce eğitimli profesyonel gençlik kampları hocalarımızla Gençlik Kampları çocuklarımıza özveri vererek Gençlik Kamplarını sürdürüyor ve başarılı bir Samsun gençlik kampı şekilde Samsun belediye başkanlığı tarafından yapılan Gençlik Kampları bu spor gençlik kampı tamamen gençlerimize destekte bulunuyor.ücretsiz Gençlik Kamplarına gençlik kampları katılımlar gençlik kampı gençlerimiz için Samsun yaz kampı çok önemlidir ve çocuklarımızın Samsun gençlik kampları gelişimi tamamen önemli.Yaz kampları Samsun Yaz Kampı çocukları Samsun Yaz Kampları fazladır Samsun Yaz Kampı derin Samsun Gençlik Kampları bir şekilde Samsun Yaz Kampları etkilemekte; ancak bizler bunun nasıl Samsun Gençlik Kampları olduğunu yeni anlamaya başladık. Samsun Yaz Kampı kampların insanları bu kadar derinden etkilemesinin sebeplerini son yapılan Samsun Yaz Kamplarıaraştırma sonuçları Samsun Gençlik Kampları ve geliştirilen teoriler ışığında Samsun Yaz Kampları paylaşıyor.şehirler;Ankara,Adana,Samsun Yaz Kampları,mersin,Bursa,izmir Kocaeli,kamplarında gençlere Samsun Yaz Kampları,rol model olan, genç grupları Samsun Yaz Kampları,çalıştırabilen ve onları yönlendirme yetenek bilgi ve becerilerine sahip Yaz kampı ve gençlik kampı istanbul kişilerdir.Kamp liderliği Samsun Yaz Kampları,sürekli bir istihdam Samsun Yaz Kampları,şekli değildir. Kamplarda görevlendirilmeleri Yaz kampı ve gençlik kampı istanbul Samsun Yaz Kampları,(ağırlıklı olarak Samsun Yaz Kampları,haziran ve yaz kampı katılacak,

Yaz okulu, kendi Samsun Yaz Kampı ilgi alanlarını daha, iyi istanbul yaz okulu anlayan Samsun Yaz Kampı çocuklar, yaz okulu kariyerlerine Samsun Yaz Kampı yönelik yaz okulu daha iyi plan Samsun Yaz Kampı, yapar. Yaz okulu çocukların, paylaşımcı, Samsun Yaz Kampı maceracı  yaz okulları ve araştırmacı yaz okulu yönleri ortaya Samsun Yaz Kampı çıkar. Paylaşımcı istanbul yaz okulu, heyecan Samsun Yaz Kampı dolu yaz okulları.  gelişimine Samsun Yaz Kampı,yardımcı olduğu anlaşılmaktadır. Samsun Yaz Kampı,Dergilerde yer alan Samsun Yaz Kampı,makaleler içerik Samsun Yaz Kampı,açısından yaz kampı ve gençlik kamplarının çocuklarımız üzerinde Samsun Yaz Kampı,ileriki hayatlarında Samsun Yaz Kampı,kendi ayakları üzerinde Samsun Yaz Kampı,durmalarına önemli Samsun Yaz Kampı,katkı yaptığı ve psikolojik Samsun Yaz Kampı, açıdan gelişimlerini

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir