Pendik Yüzme Programı

Kulüp Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
çocuk Yaş Grubu 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6 – 8 kişiliktir.)
Yetişkin Yaş Grubu 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 8 – 10 Kişiliktir.)
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı


PENDiK YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERiMiZ

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRETi

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
CUMARTESi – PAZAR
19:30 – 20:30
&
20:30 – 21:30 
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

PENDiK ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 11:30 – 12:30 1 Ay 200 TL
CUMARTESi – PAZAR 13:30 – 14:30 1 Ay 200 TL

 

PENDiK ÖZEL YüZME DERS PROGRAMI & FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur.


 

Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

 

KARTAL YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRET

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
CUMARTESi – PAZAR
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

KARTAL ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

 

ÖZEL YüZME DERSi FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!


 

DERSLERiMiZiN iÇERiİi

  • Teknik Yüzme kursu
  • Stil Eğitimi kursu
  • Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
  • Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu antremanları.
  • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?
Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor
Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.Özel yüzme dersi,Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Yüzme Kursu için Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?
Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?
Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?
Servisimiz maalesef yoktur.üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?
Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?
Evet yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?
Grup yüzme derslerinde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?
Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlardır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Deneme derslerimiz yoktur.Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

 

YüZME KURSU ARAŞTIRIRKEN DiKKAT EDiLMESi GEREKENLER

Öncelikle Yüzme kursu programlarını araştırırken ; o yüzme kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 21 yıllık tecrübemiz ile, yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziken hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YüZME KULüBü olarak en önemli amacımızdır.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pendik Yüzme Havuzu yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  sudan korkmalarının nedeni nedir Pendik Yüzme Havuzu yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları Pendik Yüzme Havuzu , Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  yüzme kursu olmalı kaliteli Pendik Yüzme Havuzu yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil Pendik Yüzme Havuzu yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme Antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için Pendik Yüzme Havuzu yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  herkesi bekliyoruz Pendik Yüzme Havuzu yüzme kursu havuzları Anadolu Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak Pendik Yüzme kursu,  Havuzu yüzme kursuna katılan Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  astımlı çocukların Pendik Yüzme kursu,  okula gidemediği gün sayısının da Pendik Yüzme kursu,  azaldığı saptanmıştır. Pendik Yüzme Havuzu Yüzme kursları, akciğer Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  gelişimine yardımcı Pendik Yüzme Havuzu yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan Pendik Yüzme kursu,  yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  olmasının sebebi de budur. Pendik Yüzme Havuzu yüzme kursu,sürekli nefes Pendik Yüzme kursu,  egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  akciğerler, göğüs kafesine Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  içeriden dışarıya doğru baskı Pendik Yüzme kursu,  yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..Serbest yüzme de olduğu yüzme Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  yüzme malzemesi ,gibi bir kol turunda ayak vuruşu yapılır.Sırta Kol çekişleri serbest yüzme kursu üsküdar, yüzmede olduğu gibi Yüzme dersi ümraniye, birbirinin Pendik Yüzme kursu,  zıt Yüzme kursu kadıköy, yönlerde yapılır. Özel yüzme dersi Pendik Yüzme kursu,  istanbul, Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  Ayaklar bacak Pendik Yüzme kursu,  hizasında yüzme kursu üsküdar, hizasında Pendik Yüzme kursu,  kol düz ücretsiz yüzme kursu istanbul, bir avuç Pendik Yüzme kursu,  içi içe bakacak Pendik Yüzme kursu,  şekilde Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  harekete başlar. Omuzlar rotasyon Yüzme kursu kadıköy, yaparak, Pendik Yüzme kursu,  Kol tam Pendik Yüzme kursu,  doksan Yüzme dersi üümraniye, derecelik Pendik Yüzme kursu,  bir Yüzme kursu Kadıköy,Kursa başlarken Pendik Yüzme kursu,  ödemeler peşin olarak Pendik Yüzme kursu,  alınmaktadır.Deneme derslerimiz Pendik Yüzme kursu,  yoktur.Ödemeyi nakit veya Pendik Yüzme kursu,  Kulüp hesap Pendik Belediyesi ücretsiz yüzme kursu,  numaralarına havale Pendik Yüzme kursu İstanbul,  yapabilirsiniz.Kredi kartı ile Pendik Yüzme kursu,  ödeme alınmamaktadır. Pendik Yüzme kursu İstanbul, sakinlik ve dinginlik veren, Pendik Yüzme kursu İstanbul, vücut ağrılarını hafifletmede Pendik Yüzme kursu İstanbul, yardımcı olan yüzme kursları en rahatlatıcı  Pendik Yüzme kursu İstanbul,  araç olarak kabul Pendik Yüzme kursu İstanbul, ediliyor. Yüzme kursu, suyun gücüne Pendik Yüzme kursu İstanbul, karşı koyarak kasları Pendik Yüzme kursu İstanbul, çalıştıran yüzme kursları ve diğer tüm Pendik Yüzme kursu İstanbul, klasik egzersizlerden, Pendik Yüzme kursu İstanbul, kalori harcama ve kas çalıştırma Pendik Yüzme kursu İstanbul, açısından

Pendik Yüzme kursu İstanbul,  Havuzlarda yaptığımız yüzme kursu dışında,  Pendik Yüzme kursu İstanbul,   sizinde dikkatinizi   Pendik Yüzme kursu İstanbul,  çektiği gibi denizde ilk   Pendik Yüzme kursu İstanbul,  defa yüzme kursu veren bir   Pendik Yüzme kursu İstanbul,  kulüp olmuştur.

Adres:

Aydınlı Cad. No:36 D:6, Pendik/istanbul

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir